Citibank 900zl promocja bankowa karta kredytowa simplicity
|

WOW! Citibank szaleje! Aż 900zł niewiarygodnie proste do zdobycia w najnowszej promocji karty kredytowej +100zł w programie Mastercard!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tego to się nie spodziewałem! Citibank zaszalał w najnowszej promocji karty kredytowej i oferuje aż 900zł po spełnieniu bardzo prostych warunków oferty. 600zł otrzymamy w gotówce, natomiast 300zł w atrakcyjnych bonach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do CircleK czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 400zł w gotówce.

Dodatkowo pojawiła się świetna oferta uzupełniająca – 100zł w punktach wymiennych na atrakcyjne bony w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile! Łącznie to aż 1400zł łatwej premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.09.2022. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość wniosków jest limitowana – tylko 3000! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji!

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 1000zł premii!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 300zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 24000 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 300zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 300zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 600zł

Czas na crème de la crème, czyli 600zł w gotówce. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 300zł w kolejnych 6 miesiącach. Otrzymamy za to 6 razy po 100zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie). Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 1000zł premii!

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Punkty na start”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!  Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o jej końcu będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 17.05.2023. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 100zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 3 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – luty 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymujemy przelew po każdym miesiącu lub też doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile w przypadku pierwszej części promocji.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 26,35%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 900zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000zł miesięcznie. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 1000zł premii!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *