konto dla studenta - ranking kont dla studentów - bez opłat za założenie konta i prowadzenie konta - konta studenckie
|

Mamy HIT! Odbierz 650 zł łatwej premii po założeniu eKonta w mBanku + oszczędzaj na 7,9%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

To się nazywa prezent! mBank postanowił dopalić swoją standardową promocję, w której oferuje 450zł i teraz za założenie konta osobistego i spełnienie – uwaga- tych samych warunków co wcześniej oferuje rekordowe 650zł, z czego 450zł w gotówce (jak wcześniej) oraz 200zł w bonie do Biedronki lub Allegro!

Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 7,9% w skali roku do kwoty 500.000zł na okres 3 miesięcy.

W promocji z dodatkowym bonem na 200zł obowiązuje limit tylko 3000 wniosków. Zapewne tak jak w poprzednich edycjach, pula skończy się przed czasem! Nie warto więc zwlekać i już dziś zawnioskować o konto!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji (zapisując się wcześniej w promocji na tej samej stronie). Na tym etapie trzeba też zdecydować, czy wolimy bon 200zł na Allegro czy do Biedronki.

W trakcie wnioskowania może pojawić się możliwość wpisania kodu polecającego. Będę wdzięczny za wpisanie tego kodu polecenia mBank: polakoszczedza2022

Załóż eKonto mBank z rekordową premią 650zł!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”.

Uwaga, jeśli trafiliście na tą ofertę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Zgarnij pierwsze 150zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię 150zł odbierzemy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla konta otworzonego w październiku – do końca grudnia).

Kolejne 100zł do odbioru

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (warunki identyczne jak dla premii 150zł). Czas na wykonanie transakcji mamy także do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (jeśli warunek spełnimy w listopadzie – premia wpłynie na konto do końca grudnia).

Tym samym wystarczy tylko raz spełnić warunki 8 transakcji oraz wpływu 1000zł, aby łącznie odebrać premię 150zł + 100zł!

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie jest to grudzień i styczeń. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Wisienka na torcie: 200zł do Biedronki lub Allegro!

To jeszcze nie wszystko! mBank dopalił promocję! Teraz możemy zyskać dodatkowe 200zł w formie bonu do wydania na Allegro! Wystarczy założyć rachunek ze strony promocji oraz przystąpić do mOkazji (system rabatów i zniżek prowadzony przez mBank w ramach bankowości elektronicznej).

Co należy zrobić, aby uzyskać bon? Warunki są tożsame z tymi do otrzymania premii gotówkowej. Wystarczy wystarczy wykonać min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu kolejnym. Oprócz tego konieczne będzie także zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000zł w miesiącu, w którym konto otworzymy.

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta w bankowości elektronicznej (także mobilnej) w zakładce mOkazje pojawi się bon w postaci kodu obniżającego wartość naszych zakupów na Allegro lub w Biedronce o 200zł!

Co jeśli nie mam e-dowodu i nie chcę zakładać konta przez selfie?

Możesz odebrać wtedy większość premii – bo aż 500zł. Po prostu nie otrzymasz wtedy części premii przynależnej do metody zakładania rachunku (150zł).

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior lub eKonto możliwości. Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. eKonto Junior możemy otworzyć dziecku wieku do 13 lat. Dla starszego dziecka otwieramy eKonto możliwości.

Załóż eKonto mBank z rekordową premią 650zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022 – z premią 650zł

Harmonogram dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023 – z premią 650zł


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100zł to koszt 1,30zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 7,9% na koncie oszczędnościowym!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy aż 7,9% w skali roku do kwoty 500.000zł na okres 3 miesięcy (koniecznie założenie eKonta bardzo oszczędnościowego).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Nagroda specjalna”

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja V”

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *