citibank promocja 300 strona 3
|

Weź 300zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta + bezpłatny smartfon za kartę kredytową!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Całkowicie darmowe konto i premia 300zł wyjątkowo łatwa do zdobycia – tak w skrócie można opisać najnowszą promocję CitiKonta Citibank! Dodatkowo warto ją połączyć z promocją karty kredytowej Citibank, w której otrzymamy smartfon Motorola E22 o wartości 600zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard.

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 9.01.2023. Ale… wniosków jest tylko 3000. Pula może wyczerpać się przed czasem! Jeśli poniższy link działa – oznacza to, że promocja jest aktywna!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 300zł!

Pierwsze 20zł

Pierwsze 20zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 20zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. W kwestii harmonogramu – bardzo przydatny będzie terminarz promocji przygotowany specjalnie dla Was, który znajduje się poniżej!

Kolejne 100zł

Co robimy potem? Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 300zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

Podpisując umowę o konto w grudniu, czas na spełnienie warunków mija nam pod koniec stycznia. Wypłata tej części premii nastąpi z kolei z końcem lutego. Jeśli założymy konto w styczniu, harmonogram przesuwa się nam o miesiąc.

I jeszcze 100zł

Ta część premii jest troszeczkę trudniejsza do zdobycia. Aby odebrać dodatkowe 100zł musimy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000zł (np. dwa zlecenia po 1000zł). Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na USD. Możemy np. wymienić 1000zł na dolary USD i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 10zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu, nie w weekend! W okresie weekendowym Citibank nalicza duuuużo wyższe opłaty (np. zamiast 10zł moglibyśmy zapłacić nawet… 70zł)!

Alternatywnie możemy zapewnić także wpływ min. 2000zł z tytułu wynagrodzenia, przy czym musi to być rzeczywiście wynagrodzenie – przelew z takim tytułem z naszego konta w innym banku nie przejdzie, ale za to wpływ stypendium lub emerytury już tak! Wpłata nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny.

Zdecydowanie prościej będzie więc spędzić chwilę w Citi Kantor i wymienić walutę ?

Wypłata tej części premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Ostatnie 80zł

Ostatnia część premii w wysokości 80zł zostanie nam wypłacona, jeśli spełnimy warunki odbioru drugiej i trzeciej części premii. Wypłata nastąpi do końca tego samego miesiąca, w którym otrzymamy premię 200zł (czyli do końca lutego lub marca, w zależności od tego, kiedy założyliśmy konto). Szczegóły odnośnie terminów w poniższym formularzu, opracowanym specjalnie dla Was!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 300zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Do 300 zł z CitiKontem – edycja 2”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *