Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Zyskaj proste 400zł po założeniu darmowego konta osobistego w promocji BNP Paribas!

Zyskaj proste 400zł po założeniu darmowego konta osobistego w promocji BNP Paribas!

bnp paribas promocje bankowe 400zl konto BANER 800
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa promocja BNP Paribas a w niej łatwe 400zł do odebrania – i to w gotówce. Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić bardzo proste warunki oferty. Za samo założenie otrzymamy już 70zł a po wykonaniu prostych aktywności kolejne 330zł pojawi się na naszym nowym rachunku!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 13.03.2023r. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Obowiązuje pula 9000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 31.03.2023. Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier (wideoweryfikacji nie polecamy – zdarzają się z nią problemy).

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 400zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (70zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty.

Druga część premii

Kolejne 165zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

  • Zapewnimy wpływ(y) na konto w wysokości min. 700zł,
  • Wykonamy min. 3 płatności BLIK (przelewy BLIK na telefon nie liczą się),
  • Wykonamy przelew(y) w bankowości elektronicznej na kwotę min. 300zł.

Część transakcji BLIK nie będzie zliczana – mowa tu o doładowaniach zakładów bukmacherskich czy opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Co ważne, nie zliczają się zbliżeniowe płatności BLIK a tylko te standardowe – z wygenerowaniem kodu BLIK.

Zlecane przelewy przez bankowość elektroniczną muszą być zwykłymi standardowymi przelewami (w wykluczeniem pośredników płatności takich jak DotPay czy PayU). Przelewy BLIK oraz przelewy natychmiastowe nie wliczają się.

Wpływ na konto może pochodzić z konta, którego jesteście właścicielem (przelew z innego banku).

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 165zł w gotówce, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu ponownie:

  • Zapewnimy wpływ(y) na konto w wysokości min. 700zł,
  • Wykonamy min. 3 płatności BLIK (przelewy BLIK na telefon nie liczą się),
  • Wykonamy przelew(y) w bankowości elektronicznej na kwotę min. 300zł.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w pierwszym mailu wiadomość dotyczącą pierwszej premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii pieniężnej (70zł), kolejne części będą akceptowane automatycznie.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 400zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w styczniu 2023

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w lutym 2023

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w marcu 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy w kolejnym miesiącu kartę mamy za darmo. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Dobry start”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Zyskaj proste 400zł po założeniu darmowego konta osobistego w promocji BNP Paribas!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top