promocje bankowe - credit agricole - lokata 10% 3
||

WOW! Aż 10% na lokacie w Credit Agricole na 180dni + do 555zł po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tego jeszcze nie było. Pierwszy bank wyszedł przed szereg i zaproponował aż 10% w skali roku na lokacie i to na całkiem długi okres, bo aż 180dni. Credit Agricole promocję skierował do nowych klientów. Łączy się ona z ciekawą ofertą konta osobistego, w której do odebrania jest aż 555zł w gotówce! Promocja konta trwa tylko do 31 grudnia!

Obecnie 10% na lokacie w Credit Agricole to oferta absolutnie bezkonkurencyjna. Żaden bank na polskim rynku nie oferuje takiej stawki! Jedyne, o czym musimy pamiętać to, żeby lokatę założyć w ciągu 14 dni od otwarcia konta poprzez aplikację mobilną CA24 Mobile. Po tym okresie oferta przepadnie. Kwota minimalna lokaty to 1.000zł, natomiast maksymalna to aż 50.000zł.

Kto może skorzystać z promocji lokaty z kontem?

Lokatę mogą założyć wszystkie osoby, które pierwszy raz otworzą konto w Credit Agicole lub na nowo otwierają je po powrocie do tego banku. Z naszych obserwacji wynika, iż nie obowiązuje tutaj tzw. okres karencji. Wystarczy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Kto może korzystać z promocji lokaty i konta z premią 555zł?

Jeśli dodatkowo chcielibyśmy skorzystać z promocji konta z premią 555zł, musimy spełnić warunek – oferta ta jest skierowana do klientów, którzy nie posiadali konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Jakie warunki muszę spełnić po otworzeniu konta?

Koniecznie musimy aktywować minimum jeden z dostępów do konta – poprzez aplikację mobilną CA24 Mobile i/lub bankowość internetową oraz wybrać opcję wyciągów elektronicznych. Konieczna będzie także zgoda na otrzymywanie od Credit Agricole ofert marketingowych. Musimy wykonać te czynności do 31 grudnia 2022.

Załóż konto z premią 555zł i lokatą aż na 10% w Credit Agricole!

Pierwsza część premii (55zł)

Jest ona naprawdę prosta do zdobycia. Wystarczy otworzyć rachunek, spełnić powyższe warunki oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 300zł. Co ważne – musi to być przelew z konta, którego nie jesteśmy właścicielami, współwłaścicielami lub pełnomocnikami!

Przelew otrzymamy do końca kolejnego miesiąca.

Zwroty za płatności kartą – nawet 500zł premii!

W prosty sposób możesz zyskać nawet 500zł. Jeśli płacisz na co dzień kartą – a zakładam, że tak – masz możliwość zdobycia naprawdę łatwej gotówki. Bank zwróci Ci 3% wartości wykonanych transakcji kartą i BLIKiem, jednak nie więcej niż (musisz wybrać dowolną z opcji):

  • 500zł przez 20 miesięcy – maksymalnie 25zł miesięcznie – wymagane min. 10 płatności miesięcznie (zdecydowanie POLECAM),
  • 150zł przez 12 miesięcy – maksymalnie 12,5zł miesięcznie – wymagane min. 5 płatności miesięcznie,
  • 50zł przez 6 miesięcy – maksymalnie 8,35zł miesięcznie – wymagane min. 3 płatności miesięcznie.

Bank zastrzega sobie, że wyklucza wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, jak np. przekazy pieniężne czy zakłady bukmacherskie (chodzi o punkty o oznaczeniach MCC:  4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o kodach MCC przeczytasz w naszym poradniku). Z pewnością wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaakceptowane.

Kolejne premie będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione dane warunki. Pierwszym miesiącem, w którym obowiązują zwroty za płatności kartą jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu założenia konta.

Lokata na 10% do 50.000zł na 180dni

Jeszcze raz wracamy do tematu lokaty, która jest absolutnym hitem. Podsumujmy. Jest to lokata terminowa na 180dni, której kwota maksymalna to 50.000zł (minimalna to 1.000zł) i która oprocentowana jest na rewelacyjne 10% w skali roku.

Co ważne, pojawi się ona jako możliwa do założenia po otwarciu konta osobistego i aktywacji aplikacji mobilnej banku CA24 Mobile. Koniecznie musimy ją założyć w ciągu 14 dni od otwarcia konta, ponieważ po upływie tego czasu oferta wygaśnie!

Załóż konto z premią 555zł i lokatą aż na 10% w Credit Agricole!

Czy Konto Dla Ciebie w Credit Agricole jest darmowe?

Wystarczy wykonać jedną transakcję kartą/ BLIKiem w miesiącu oraz zapewnić przelew na konto w wysokości min. 1000zł, aby konto było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Analogiczna sytuacja jest z kartą do konta – wystarczy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonać 1 transakcję kartą/ BLIKiem w miesiącu, aby była ona darmowa – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9zł.

Bank oferuje świetną opcję darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce – wystarczy spełnić powyższe warunki bezpłatności konta i karty!


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Do 555zł dla Ciebie 3”

Tabela Oprocentowania

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *