Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > REKORD! Aż 10% na lokacie w Credit Agricole na 180dni + do 555zł po założeniu konta osobistego!

REKORD! Aż 10% na lokacie w Credit Agricole na 180dni + do 555zł po założeniu konta osobistego!

promocje bankowe - credit agricole - lokata 10% 3
Oceń tego posta!
[Głosów: 14 Średnio: 3.9]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

No i mamy rekord. Pierwszy bank wyszedł przed szereg i zaproponował aż 10% w skali roku na lokacie i to na całkiem długi okres, bo aż 180dni. Credit Agricole promocję skierował do nowych klientów. Łączy się ona z ciekawą ofertą konta osobistego, w której do odebrania jest aż 555zł w gotówce! Promocja konta trwa do 31 marca!

Obecnie 10% na lokacie w Credit Agricole to oferta absolutnie bezkonkurencyjna. Żaden bank na polskim rynku nie oferuje takiej stawki! Jedyne, o czym musimy pamiętać to to, żeby lokatę założyć w ciągu 14 dni od otwarcia konta poprzez aplikacją mobilna CA24 Mobile. Po tym okresie oferta przepadnie. Kwota minimalna lokaty to 1.000zł, natomiast maksymalna to aż 30.000zł.

Kto może skorzystać z promocji lokaty z kontem?

Lokatę mogą założyć wszystkie osoby, które pierwszy raz otworzą konto w Credit Agicole lub na nowo otwierają je po powrocie do tego banku. Z naszych obserwacji wynika, iż nie obowiązuje tutaj tzw. okres karencji. Wystarczy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Kto może korzystać z promocji lokaty i konta z premią 555zł?

Jeśli dodatkowo chcielibyśmy skorzystać z promocji konta z premią 555zł, musimy spełnić warunek – oferta ta jest skierowana do klientów, którzy nie posiadali konta Credit Agricole po 31 grudnia 2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Jakie warunki muszę spełnić po otworzeniu konta?

Musimy aktywować minimum jeden z dostępów do konta – poprzez aplikację mobilną CA24 Mobile i/lub bankowość internetową oraz wybrać opcję wyciągów elektronicznych. Konieczna będzie także zgoda na otrzymywanie od Credit Agricole ofert marketingowych. Konieczne będzie wykonanie tych czynności do 31 marca 2023.

Pierwsza część premii (55zł)

Jest ona naprawdę prosta do zdobycia. Wystarczy otworzyć rachunek, spełnić powyższe warunki oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 300zł. Co ważne – musi to być przelew z konta, którego nie jesteśmy właścicielami, współwłaścicielami lub pełnomocnikami!

Przelew z premią otrzymamy do końca kolejnego miesiąca.

Załóż konto z premią 555zł i lokatą aż na 10% w Credit Agricole!

Zwroty za płatności kartą – nawet 500zł premii!

W prosty sposób możesz zyskać nawet 500zł. Jeśli płacisz na co dzień kartą – a zakładam, że tak – masz możliwość zdobycia naprawdę łatwej gotówki. Bank zwróci Ci 3% wartości wykonanych transakcji kartą i BLIKiem, jednak nie więcej niż (musisz wybrać dowolną z opcji):

500zł przez 20 miesięcy – maksymalnie 25zł miesięcznie – wymagane min. 10 płatności miesięcznie (zdecydowanie POLECAM),

– 150zł przez 12 miesięcy – maksymalnie 12,5zł miesięcznie – wymagane min. 5 płatności miesięcznie,

– 50zł przez 6 miesięcy – maksymalnie 8,35zł miesięcznie – wymagane min. 3 płatności miesięcznie.

Bank zastrzega sobie, że wyklucza wszelkie ułatwiacze obrotów kartą, jak np. przekazy pieniężne czy zakłady bukmacherskie (chodzi o punkty o oznaczeniach MCC:  4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o kodach MCC przeczytasz w naszym poradniku). Z pewnością wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaakceptowane.

Kolejne premie będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione dane warunki. Pierwszym miesiącem, w którym obowiązują zwroty za płatności kartą jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu założenia konta.

Lokata na 10% do 30.000zł na 180dni

Jeszcze raz wracamy do tematu lokaty, która jest absolutnym hitem. Podsumujmy. Jest to lokata terminowa na 180dni, której kwota maksymalna to 30.000zł (minimalna to 1.000zł) i która oprocentowana jest na rewelacyjne 10% w skali roku.

Co ważne, pojawi się ona jako możliwa do założenia po otwarciu konta osobistego i aktywacji aplikacji mobilnej banku CA24 Mobile. Koniecznie musimy ją założyć w ciągu 14 dni od otwarcia konta, ponieważ po upływie tego czasu oferta wygaśnie!

Załóż konto z premią 555zł i lokatą aż na 10% w Credit Agricole!

Czy Konto Dla Ciebie w Credit Agricole jest darmowe?

Wystarczy wykonać jedną transakcję kartą/ BLIKiem w miesiącu oraz zapewnić przelew na konto w wysokości min. 1000zł, aby konto było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Analogiczna sytuacja jest z kartą do konta – wystarczy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonać 1 transakcję kartą/ BLIKiem w miesiącu, aby była ona darmowa – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9zł.

Bank oferuje świetną opcję darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce – wystarczy spełnić powyższe warunki bezpłatności konta i karty!


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Do 555zł dla Ciebie 4”

Tabela Oprocentowania

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
REKORD! Aż 10% na lokacie w Credit Agricole na 180dni + do 555zł po założeniu konta osobistego!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top