karta kredytowa w santander consumer bank
|

Odbierz nawet 660zł po wyrobieniu karty kredytowej Santander Consumer Bank!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ta promocja została zakończona! Zobacz aktualną promocję karty kredytowej Santander Consumer Bank!

Promocje kart kredytowych są stosunkowo rzadko opisywane na tym blogu, jednak ta jest na tyle atrakcyjna, że musiała tutaj trafić. Za wykonanie dosłownie kilku płatności kartą kredytową wydaną przez Santander Consumer Bank otrzymamy aż 300zł w formie 3 bonów po 100zł do Biedronki! Pierwszy z nich możemy otrzymać już w lutym! Dodatkowo mamy możliwość dostania nawet 360zł w formie zwrotów za płatności kartą! Łącznie do zgarnięcia jest więc aż 660zł! Takie możliwości daje karta kredytowa w Santander Consumer Bank!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które nie posiadały od 01.01.2022 TurboKARTY w Santander Consumer Bank (jeśli posiadaliśmy inną kartę, np. Kartę Ratalną – możemy skorzystać z promocji). Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji.

Z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, po wysłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant w celu dokończenia wniosku. Konieczne będzie przedstawienie deklaracji naszych dochodów dla banku. Bez zbadania takiej zdolności kredytowej, bank nie będzie mógł wydać nam karty kredytowej.

Pula promocyjnych wniosków to 1500 sztuk. Promocja trwa co prawda do 31.03.2023, ale limit promocyjnych kart może wyczerpać się przed czasem.

Załóż kartę kredytową w Santander Consumer Bank i odbierz 660zł!

Do 31.03.2023 musimy zawrzeć umowę o kartę. Możemy to zrobić zarówno poprzez wizytę kuriera, jak i poprzez przelew weryfikacyjny.

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać premię?

Wystarczy wykonać transakcje kartą kredytową na kwotę min. 500zł w trzech różnych miesiącach po otwarciu karty (wybierając spośród czterech pierwszych miesięcy po podpisaniu umowy, wliczając w to także miesiąc, w którym podpisaliśmy umowę).

Jakieś ograniczenia odnośnie transakcji? Standardowo przechodzą wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw. Wyłączone są natomiast wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (dokładniej chodzi o miejsca oznaczone następującymi kodami MCC: 6540, 6211, 6051, 6012, 6010, 4829, 7995 – więcej o kodach MCC) czy doładowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Nagrody zostaną nam przekazane pod warunkiem, że będziemy spłacać zadłużenie w terminie. Warunkiem jest brak zaległości dłuższej niż 10dni i wyższej niż 50zł.

Kody do Biedronki (3 razy po 100zł) będą przesyłane poprzez wiadomość SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli np. kod za płatności wykonane w styczniu dotrze do nas do końca lutego).

Konieczne jest oczywiście także posiadanie aktywnej karty kredytowej na dzień odebrania ostatniej nagrody.

Jak działa karta kredytowa?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat metody działania karty kredytowej przed zawarciem umowy, polecam Ci zapoznanie się z artykułem na ten temat na naszym blogu.

Załóż kartę kredytową w Santander Consumer Bank i odbierz 660zł!

Za co możemy otrzymać nawet 360zł zwrotu?

Oprócz 300zł w formie bonów do Biedronki możemy zyskać kolejne premie za płatności kartą. Dostępne zwroty to:

  • 1% od płatności na stacjach paliw,
  • 3% od płatności w restauracjach,
  • 5% od płatności na samodzielnych myjniach samochodowych (nie tych zlokalizowanych przy stacjach paliw).

Zwroty będą naliczane przez kolejne 12 miesięcy (maksymalnie 30zł miesięcznie), więc łącznie możemy zyskać 12x30zł=360zł.

Czy TurboKARTA jest darmowa?

Standardowo koszt miesięczny prowadzenia karty kredytowej TurboKARTA Santander Consumer Bank to 4,90zł miesięcznie (w przypadku zamówienia wyciągów papierowych koszt wzrasta do 6,90zł). Nie zapłacimy za nią jednak, jeśli w miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000zł. Przypominam, że samo użytkowanie karty kredytowej może być całkowicie darmowe – wystarczy spłacać zawsze całość zadłużenia w terminie. Przez okres bezodsetkowy korzystamy wtedy tak naprawdę z pieniędzy banku. To świetna opcja na darmowe kredytowanie, tylko trzeba się pilnować.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „TurboKARTA z voucherem do Biedronki” dla kart kredytowych Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” dla Posiadaczy kart kredytowych Visa TurboKARTA

Tabela Opłat i Prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *