santander consumer - promocja biedronka
|

Weź 660 zł po wyrobieniu TurboKARTY Santander Consumer Bank!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Karta kredytowa w Santander Consumer Bank ze świetną premią – aż 660 zł ponownie dostępna! Za wykonanie dosłownie kilku płatności TurboKARTĄ otrzymamy aż 300 zł w formie 3 bonów do Biedronki po 100 zł.

Dodatkowo mamy możliwość otrzymania nawet 360 zł w formie zwrotów za płatności kartą! Łącznie do zgarnięcia jest więc aż 660zł! Takie możliwości daje karta kredytowa w Santander Consumer Bank!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które obecnie nie posiadają karty kredytowej w Santander Consumer Bank – poza jednym wyjątkiem. Bank wyklucza bowiem osoby, które posiadały kartę kredytową Santander Consumer Bank w 2022 lub 2023 i wypowiedziały umowę o tą kartę. Jeśli macie lub mieliście lokatę lub konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank – nic nie szkodzi, również możecie skorzystać z tej oferty! Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji. Konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, po wysłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant w celu dokończenia wniosku. Po odebraniu telefonu poczekajmy chwilkę na połączenie. System działa w ten sposób, że po naszym odebraniu połączenia łączy z pierwszym wolnym konsultantem (chwilka cierpliwości :)) Konieczne będzie przedstawienie deklaracji naszych dochodów dla banku. Bez zbadania takiej zdolności kredytowej, bank nie będzie mógł wydać nam karty kredytowej.

Pula promocyjnych wniosków to 1500 sztuk. Promocja trwa co prawda do 31.12.2023, ale limit promocyjnych kart może wyczerpać się przed czasem.

Do końca grudnia musimy zawrzeć umowę, więc w przypadku wniosków składanych pod koniec promocji wybierzmy koniecznie opcję potwierdzenia tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny. W innym przypadku spokojnie możemy wybierać pomiędzy kurierem a wspomnianym przelewem weryfikacyjnym.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać premię?

Po założeniu karty kredytowej w ciągu 30 dni od dnia jej otwarcia konieczne będzie zalogowanie się do bankowości elektronicznej. Następnie wystarczy wykonać transakcje kartą kredytową na kwotę min. 500 zł w trzech różnych miesiącach po otwarciu karty (wybierając spośród czterech pierwszych miesięcy po podpisaniu umowy, wliczając w to także miesiąc, w którym podpisaliśmy umowę).

Jakieś ograniczenia odnośnie transakcji? Standardowo przechodzą wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw. Wyłączone są natomiast wszelkiego rodzaju ułatwiacze obrotów kartą (dokładniej chodzi o miejsca oznaczone następującymi kodami MCC: 6540, 6211, 6051, 6012, 6010, 4829, 7995 – więcej o kodach MCC) czy doładowania portfeli cyfrowych (np. Revolut).

Nagrody zostaną nam przekazane pod warunkiem, że będziemy spłacać zadłużenie w terminie. Warunkiem jest brak zaległości dłuższej niż 10dni i wyższej niż 50 zł. Oczywiście zwykłe, terminowe zadłużenie jest dozwolone.

Kody do Biedronki (3 razy po 100 zł) będą przesyłane poprzez wiadomość SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli np. kod za płatności wykonane w sierpniu dotrze do nas do końca września).

Konieczne jest oczywiście także posiadanie aktywnej karty kredytowej na dzień odebrania ostatniej nagrody.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak działa karta kredytowa?

Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat metody działania karty kredytowej przed zawarciem umowy, polecam Ci zapoznanie się z artykułem na ten temat na naszym blogu.

Dla poniższej oferty karty kredytowej okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni, natomiast RRSO wynosi 23,69%. Oczywiście całą promocję da się przejść całkowicie bezkosztowo, spłacając za każdym razem zadłużenie w terminie.

Za co możemy otrzymać nawet 360zł zwrotu?

Oprócz 300zł w formie bonów do Biedronki możemy zyskać kolejne premie za płatności kartą. Dostępne zwroty to:

  • 1% od płatności na stacjach paliw,
  • 3% od płatności w restauracjach,
  • 5% od płatności na samodzielnych myjniach samochodowych (nie tych zlokalizowanych przy stacjach paliw).

Zwroty będą naliczane przez kolejne 12 miesięcy (maksymalnie 30 zł miesięcznie), więc łącznie możemy zyskać 12 x 30 zł = 360 zł. Co ważne, transakcje powinny zostać zaksięgowane w danym miesiącu rozliczeniowym (może być parę dni opóźnienia pomiędzy wykonaniem transakcji a jej zaksięgowaniem).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy TurboKARTA jest darmowa?

Standardowo koszt miesięczny prowadzenia karty kredytowej TurboKARTA Santander Consumer Bank to 4,90 zł miesięcznie. Nie zapłacimy za nią jednak, jeśli w miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000 zł. Przypominam, że samo użytkowanie karty kredytowej może być całkowicie darmowe – wystarczy spłacać zawsze całość zadłużenia w terminie. Przez okres bezodsetkowy korzystamy wtedy tak naprawdę z pieniędzy banku. To świetna opcja na darmowe kredytowanie, tylko trzeba się pilnować.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „Tanie kupowanie z TurboKARTĄ i bonem do Biedronki” dla kart kredytowych Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

Regulamin Programu Sprzedaży Premiowej „Zakupy z premią” dla Posiadaczy kart kredytowych Visa TurboKARTA

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *