najlepsze promocje bankowe - citibank - darmowe konto - 8,6 oszczędnościowe
||

8,6% na koncie oszczędnościowym Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta! + 900zł za kartę kredytową!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Całkowicie darmowe konto oraz opcja konta oszczędnościowego oprocentowanego na 8,6% w skali roku aż do końca maja– tak w skrócie można opisać najnowszą promocję CitiKonta Citibank! Dodatkowo warto ją połączyć z promocją karty kredytowej Citibank, w której otrzymamy aż 900zł premii na prostych warunkach!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard.

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 31.01.2023. Ale… wniosków jest tylko 1500. Pula może wyczerpać się przed czasem! Jeśli poniższy link działa – oznacza to, że promocja jest aktywna!

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj na 8,6%!

8,6% na koncie oszczędnościowym

W celu otrzymania promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego 8,6% w skali roku do kwoty 100.000 zł w okresie do końca maja 2023 musimy co miesiąc zapewnić wpływy na nasze nowe darmowe CitiKonto w wysokości min. 2000zł (w lutym, marcu, kwietniu i maju). Środki nie muszą leżeć na koncie przez żaden określony czas. Można je przelać z powrotem lub na przykład przekazać na opisywane atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Odsetki będą przekazywane do 20. dnia każdego kolejnego miesiąca.

Dodatkowe 20zł

Dodatkowe 20zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 20zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj na 8,6%!

Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *