Jesteś tutaj
Główna > Konta firmowe > Aż 1950zł do odebrania po założeniu konta firmowego w Santander Bank Polska oraz dożywotnie zwolnienie z opłat!

Aż 1950zł do odebrania po założeniu konta firmowego w Santander Bank Polska oraz dożywotnie zwolnienie z opłat!

promocja konto firmowe godne polecenia
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Masz firmę? A masz także ochotę na dodatkowe 1950zł na Twoim koncie? Koniecznie sprawdź najnowszą promocję Santander Bank Polska. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia możesz otrzymać 450zł premii na prostych warunkach, 900zł za transakcje kartą oraz dodatkowe 600zł, jeśli zdecydujesz się na zawarcie umów kredytowych. Bank w ramach promocji zwalnia także z większości opłat za prowadzenie i użytkowanie konta i karty – i to bezterminowo!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy są nowymi klientami firmowymi Santander (czyli osobami, które nie posiadały konta firmowego w tym banku po 1.01.2022). Jeśli spełniamy ten warunek, możemy zarejestrować się w ofercie poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, w formularzu rejestracyjnym musimy podać te same dane, co podczas składania wniosku o konto.

Jeśli masz konto osobiste w Santander – nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tej świetnej oferty konta firmowego! Z kolei jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Santander – polecam skorzystanie z aktualnej oferty i tym samym powiększenie swojej premii o 580zł!

Podczas wnioskowania o rachunek konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych, zgoda na kontakt banku w celu realizacji wnioski oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (tutaj bez obaw – chodzi po prostu o to, aby organizator promocji, którym w tym przypadku jest Rankomat.pl mógł przekazać nam należną premię na konto).

Promocja trwa do 19.03.2023, natomiast umowę o konto musimy podpisać najpóźniej 26.03.2023.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia z premią 1950 ZŁ!

450zł premii w ofercie Rankomat.pl

Pierwsza część premii (450zł) została podzielona na dwie części.

Aż 250zł otrzymamy za to, że po otwarciu konta pobierzemy aplikację mobilną i zalogujemy się do niej, najpóźniej do 9.04.2023.

Kolejne 200zł otrzymamy, jeśli wykonamy jedną z następujących czynności: zapewnienie wpływu na rachunek z rachunku innego niż własny alb wykonanie min. 1 transakcji kartą albo wykonanie przelewu na rachunek inny niż własny.

Informację o przyznaniu nagrody otrzymamy drogą mailową do 21.04.2023. Konieczne będzie wtedy uzupełnienie formularza, w którym podamy dane do odbioru premii (najpóźniej do 24.04.2023). Jest to bardzo ważne – bez tego nie otrzymamy wypłaty! Bonus zostanie wypłacony na nasze Konto Firmowe Godne Polecenia do 28.04.2023.

Zwroty za płatności kartą – do 900zł

W ramach użytkowania Konta Firmowego Godnego Polecenia mamy możliwość uzyskiwania zwrotów za płatności kartą w wysokości 3% – dotyczy to wszystkich transakcji w okresie pierwszych 6 miesięcy użytkowania rachunku. Łącznie możemy zgarnąć aż 900zł, przy czym maksymalnie 150zł miesięcznie.

Aby brać udział w promocji zwrotów, konieczne jest wykonywanie z konta firmowego Santander przelewów do ZUS na kwotę min. 200zł miesięcznie.

Każdorazowo zwrot będzie nam wypłacany w ciągu 45 dni po miesiącu wykonania transakcji.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia z premią 1950 ZŁ!

Dodatkowe 600zł za umowy kredytowe

Jeśli zdecydujemy się na umowy kredytowe z Santander Bank Polska – zyskamy dodatkowe 600zł (dokładnie to 300zł za umowę kredytową oraz 300zł za wzięcie leasingu z Santander Leasing). Co ważne, umowy takie zawarte zostać powinny do 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Premia, podobnie jak w przypadku zwrotów za płatności kartą, zostanie wypłacona w ciągu 45 dni po miesiącu zawarcia wymienionych wyżej umów.

Jak rozliczyć premię w Urzędzie Skarbowym?

Otrzymana premia stanowi przychód związany z działalnością gospodarczą i należy od niej odprowadzić podatek. O szczegóły zapytaj swojego księgowego.

Po co mi kolejne konto firmowe?

Oczywiście można posiadać więcej niż jedno konto firmowe. Po co? Po pierwsze, możesz skorzystać z tak świetnej promocji jak ta. Po drugie – więcej rachunków to większa elastyczność. Jeśli Twój płatnik posiada konto w tym samym banku – pieniądze otrzymasz natychmiast. Po trzecie – może warto po zastanowić się nad zmianą rachunku firmowego, skoro płacisz za niego co miesiąc dziwne opłaty, jak na przykład opłata za każdy przelew (tak, znam takie przypadki)?

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia z premią 1950 ZŁ!

Dożywotnio darmowe prowadzenie i użytkowanie konta! Naprawdę!

Zgodnie z warunkami promocji, otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia, dożywotnio zostaniemy zwolnieni z następujących opłat:

  • prowadzenie rachunku,
  • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą,
  • zlecenia stałe,
  • polecenia zapłaty,
  • wysłanie kodów autoryzacyjnych,
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku,
  • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej,
  • przelewy w formie polecenia wypłaty EUR do krajów EOG innych niż Polska,
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu.

To naprawdę solidna oferta! Wielokrotnie Santander proponował darmowe prowadzenie konta firmowego na przykład przez 2 lata – a tutaj taka niespodzianka – solidna premia i darmowe konto firmowe… dożywotnio. Zdecydowanie polecam!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Promocja Godna Polecenia” Edycja 4″


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Aż 1950zł do odebrania po założeniu konta firmowego w Santander Bank Polska oraz dożywotnie zwolnienie z opłat!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top