promocje bankowe bnp 430 800 500
|

Zyskaj 430zł po założeniu darmowego konta osobistego w promocji BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BNP Paribas ulepszył swoją ofertę startową – po założeniu konta osobistego tym razem do zgarnięcia jest 430zł – i to w gotówce. Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić bardzo proste warunki oferty. Za samo założenie otrzymamy 40zł a po wykonaniu prostych aktywności kolejne 390zł pojawi się na naszym nowym rachunku!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 19.03.2023r. Podczas rejestracji w ofercie musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

W promocji obowiązuje pula 3000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 430zł!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 2.04.2023.

Najlepiej konto założyć poprzez wideoweryfikację mobilną – wtedy całość procesu otwierania rachunku przechodzimy korzystając z naszego smartfona. Dodatkowo zgarniamy wspomniane 40zł na start.

Jeśli zdecydujemy się jednak na założenie rachunku w inny sposób (wtedy możemy zgarnąć maksymalnie 390zł), na czas składania wniosku najlepiej wyłączyć Adblock w przeglądarce. Jeśli tego nie zrobimy – możemy mieć problem w finalizacją wniosku.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier.

Druga część premii

Drugą część premii (50zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty oraz wykonanie min. 1 przelewu w bankowości elektronicznej lub mobilnej w kwietniu 2023 (przelew BLIK i przelew natychmiastowy nie wliczają się).

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 430zł!

Trzecia część premii

Kolejne 180zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz także w kwietniu:

  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę min. 200zł (przelewy BLIK na telefon liczą się), a także
  • Wykonamy min. 4 płatności kartą na dowolne kwoty.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu o doładowaniach zakładów bukmacherskich czy opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane.

Czwarta część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 160zł w gotówce, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w maju:

  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę min. 150zł (przelewy BLIK na telefon liczą się), a także
  • Wykonamy min. 4 płatności kartą na dowolne kwoty.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do 22.04 (pierwsza nagroda), do 22.05 (druga i trzecia nagroda) oraz do 26.06 (czwarta nagroda). Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w pierwszym mailu wiadomość dotyczącą pierwszej premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26.04.2023). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii pieniężnej (40zł), kolejne części będą akceptowane automatycznie.

Jeśli nie otwieraliśmy konta poprzez wideoweryfikację – pierwszego maila otrzymamy do 22.05.2023 i dopiero wtedy możemy uzupełnić dane do odbioru nagrody (najpóźniej do 28.05.2023).

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 430zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Mobilni wiosną”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *