Jesteś tutaj
Główna > Konta firmowe > Aż 3300zł do wzięcia po założeniu darmowego konta firmowego Alior Bank! Nawet 1800zł na paliwo!

Aż 3300zł do wzięcia po założeniu darmowego konta firmowego Alior Bank! Nawet 1800zł na paliwo!

promocja alior firmowe 800 ikonto biznes
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.3]

OSTATNIE CHWILE! PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.

Są lepsze i gorsze momenty na założenie konta firmowego w danym banku. W przypadku Alior Bank – ten wydaje się być idealny. Bank proponuje obecnie zupełnie darmowe konto firmowe, a do tego nawet 3300zł premii, z czego aż 1800zł w formie zwrotów za paliwo oraz 1500zł za wykazane aktywności! Oprócz tego możemy także założyć świetne konto osobiste i zgarnąć tym samym kolejne 650zł!

Aż 3300zł? To możliwe! Promocje się łączą!

Na szczęście w Alior promocje się łączą. Łączna premia jest możliwa do uzyskania przy połączeniu następujących ofert:

 • „1500zł dla firm” – do 1500zł w gotówce – podstawowa, główna promocja Alior Bank dla firm,
 • „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2” – 10% zwrotu za paliwo w okresie od stycznia 2023 do września 2023, łącznie do 1800zł zwrotu (maksymalnie 200zł miesięcznie),
 • „Karta na plusie – edycja nr 3” – darmowa karta debetowa do rachunku do końca 2023 roku.

Oczywiście cała premia 3300zł będzie trudna do wyciągnięcia, ale zakładając, że trochę wydajemy na paliwo – spokojnie zgarniemy grubo ponad 2000zł!

Załóż darmowe iKonto Biznes w Alior Bank i zgarnij 3300zł premii!

10% zwrotu za paliwo (aż do 1800zł) – najlepsza i najbardziej efektywna część oferty

To obecnie jedyna taka opcja dla firm na rynku. Moneyback 10% za paliwo obowiązuje w okresie od 2 stycznia 2023 do 30 września 2023. Mogą z niego skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta firmowego w Alior Bank oraz zawrą umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem w podanym okresie. Konto możemy założyć poprzez dedykowaną stronę promocji. Umowę o konto musimy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (możemy zrobić to online lub poprzez kuriera).

Zwrot może wynieść nie więcej niż 200zł miesięcznie i maksymalnie 1800zł w okresie obowiązywania promocji. W celu naliczenia cashbacku w każdym miesiącu konieczne będzie spełnienie dwóch warunków:

 • Wykonanie min. 1 przelewu do ZUS lub US z naszego nowego konta firmowego,
 • Wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 500zł.

Zwrot będziemy otrzymywać zawsze do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Załóż darmowe iKonto Biznes w Alior Bank i zgarnij 3300zł premii!

1500zł dla firm

Kolejna część promocji wiąże się z wykazywaniem aktywności na koncie. Kierowana jest do osób, które nie miały wcześniej konta firmowego w Alior Bank. I tak, maksymalnie możemy uzyskać 125zł miesięcznie, przez 12 miesięcy. Łącznie to aż 1500zł premii, jednak realnie uzyskamy mniej, patrząc na warunki otrzymania premii. Bonusy dla każdego miesiąca przedstawiają się następująco:

 • 20zł za przelew do ZUS lub US na kwotę min. 500zł,
 • 10zł za przelew SEPA,
 • 25zł za transakcje kartą (jeśli wydamy 2000zł w miesiącu),
 • 10zł za skorzystanie z oferty kas fiskalnych,
 • 25zł za transakcje walutowe,
 • 15zł za przelew zagraniczny,
 • do 20zł za utrzymywanie salda na rachunku.

Realnie do zgarnięcia jest 45zł, czyli premie za przelewy do ZUS lub US i za transakcje kartą.

Darmowa karta debetowa do końca 2023 roku!

Jeśli w okresie od 1 listopada 2021 do 31 grudnia 2022 nie posiadaliśmy żadnej karty firmowej w Alior Banku i zawnioskujemy o kartę w promocji – możemy się cieszyć bezpłatną kartą do końca 2023 roku!

Jak rozliczyć premie w Urzędzie Skarbowym?

Otrzymane premie stanowią przychód związany z działalnością gospodarczą i należy od nich odprowadzić podatek. O szczegóły zapytaj swojego księgowego.

Załóż darmowe iKonto Biznes w Alior Bank i zgarnij 3300zł premii!

Czy iKonto Biznes jest darmowe?

Samo prowadzone iKonta Biznes jest całkowicie darmowe, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W ramach oferty „Karta na plusie – edycja nr 3” karta debetowa jest również całkowicie darmowa do końca 2023 roku. Co potem? Według aktualnej tabeli opłat i prowizji wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 4 płatności kartą, aby uniknąć opłaty za plastik, która standardowo wynosi 8zł. Co ciekawe, w pakiecie otrzymujemy 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu, a to rzadkość na polskim rynku bankowym w przypadku rachunków firmowych!


Regulamin promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja 2”

Regulamin promocji „1500zł dla firm”

Regulamin promocji „Karta na plusie – edycja nr 3”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Aż 3300zł do wzięcia po założeniu darmowego konta firmowego Alior Bank! Nawet 1800zł na paliwo!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top