8,1% do 100.000zł na koncie oszczędnościowym Citibank + 900zł po założeniu karty kredytowej!
||

8,1% do 100.000zł na koncie oszczędnościowym Citibank + 900zł po założeniu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa oferta konta osobistego Citibank. Tym razem możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym zakładanym wraz z kontem osobistym– aż 8,1% w skali roku, do kwoty 100.000zł a dodatkowo zgarnąć premię 120zł. Równolegle możemy założyć kartę kredytową Citibank i skorzystać z promocji, w której do odebrania jest proste 900zł premii!

Możemy także skorzystać z alternatywnej promocji CitiKonta z premią 450zł, ale za to bez wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru.

Promocja trwa do 31.03.2023. Ale… wniosków jest tylko 1500. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj aż na 8,1%!

20zł premii na start

Pierwsze 20zł w gotówce otrzymamy po podpisaniu umowy i wyrażeniu zgód marketingowych. Premię otrzymamy na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

8,1% na koncie oszczędnościowym do 100.000zł

Jeśli CitiKonto otworzymy do końca kwietnia oraz zapewnimy na nie wpływ w wysokości 2000zł w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu – w każdym z tych miesięcy otrzymamy możliwość ulokowania środków na koncie oszczędnościowym na 8,1% do kwoty 100.000zł. Przelew, który trafi na konto osobiste (2000zł) nie musi leżeć na koncie żaden określony czas. Możemy tą kwotę od razu przelać z powrotem po zaksięgowaniu. Może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku. Koniecznie musi być to przelew wysłany z banku innego niż Citibank.

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Punkty na start”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!  Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o jej końcu będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 17.05.2023. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 100zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 3 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.

Załóż bezpłatne CitiKonto i oszczędzaj aż na 8,1%!

Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin oferty „Oszczędzaj z CitiKontem”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.2]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *