zarabiaj na bankach - alior - promocje bankowe - konto jakże osobiste 2
|

Jeszcze więcej! Aż 550zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Okazja na świetny zarobek na banalnych warunkach – aż 550zł premii, z czego 450zł w gotówce oraz 100zł w bonach po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Bank oraz skorzystaniu z dodatkowej ofert w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile! Bank oferuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 7,0%! Oprócz tego garść innych korzyści!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe w okresie ostatnich 2 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 31.05.2023. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o rachunek wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie konta – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50zł premii!

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 550zł premii!

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Nagroda 50zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku.

400zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 400zł należy przez pierwsze 8 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki: zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz w każdym z miesięcy wykonać min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę. Ważne, aby to była zwykła płatność w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby była ona zaliczona). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie raz w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w marcu – warunki zaczynamy spełniać w kwietniu).

Promocja wymaga, abyśmy aktywowali także dwie korzyści w koncie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy (bonusy w ramach konta ułatwiające korzystanie z niego – szczegóły w dalszej części artykułu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 400zł po 8 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Vouchery o wartości 100zł – dla klientów Alior Banku

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach oferty „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – II edycja”. Ta część oferty trwa do 30.06.2023. Jeśli do 15 lutego 2023 nie posiadaliśmy zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile żadnej karty Alior Banku – możemy wziąć udział w promocji. Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!

Co trzeba zrobić? Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Następnie trzeba wykonać transakcje kartą na kwotę min. 100zł (liczą się transakcje wykonywane zarówno stacjonarnie, jak i online).

Punkty zostaną odnotowane maksymalnie w ciągu 14 dni od wykonania transakcji, ale uwaga – są ważne tylko przez 1 miesiąc, także w tym czasie trzeba koniecznie je wymienić na vouchery.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dwóch dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Promocja wymaga, abyśmy dwie takie korzyści (są darmowe) w koncie włączyli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 7,0% dla nowych środków do kwoty 100.000zł na okres 3 miesięcy.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 550zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 (po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard)

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

Jeśli chcemy cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie wpływu na ten rachunek w wysokości min. 1500zł (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja VIII”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Regulamin promocji “Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 14 Średnio: 4.3]

2 komentarze

 1. Witam!
  Chciałbym zarobić 50 zł za selfie. Do tego jest potrzebna apka. Czy ta apka domyślnie wie, że chcę skorzystać z promocji, czy muszę jakoś to połączyć z dedykowaną stroną. Jeśli łączyć manualnie to jak?
  2. Bank chce zgody na kontakt w celach marketingowych, ale chce tez zgody dla grupy pzu. CZy jeśli nie zgodzę się na pzu, to proocja będzie działać? Czy musze sie zgodzić też na pzu?

  1. Witaj Jerzy!
   O weryfikację za pomocą aplikacji mobilnej klient jest proszony pod koniec składania wniosku o konto. Także zaczynamy poprzez formularz na stronie, a kończymy we wskazanym momencie w aplikacji mobilnej.
   Jeśli chodzi o zgody na marketing PZU, to według naszych informacji konieczne będzie udzielenie tylko zgód na marketing Alior Bank, zgodnie z zapisami w regulaminie:
   Podczas składania wniosku o zawarcie Umowy o Konto wyrażenie zgody na przetwarzanie
   danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior
   Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem:
   a. wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy
   internetowe, w tym portale społecznościowe),
   b. połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR),
   i nieodwołanie tej zgody do dnia przekazania przez Bank Nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *