Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Jeszcze więcej! Aż 550zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

Jeszcze więcej! Aż 550zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

zarabiaj na bankach - alior - promocje bankowe - konto jakże osobiste 2
Oceń tego posta!
[Głosów: 14 Średnio: 4.3]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Okazja na świetny zarobek na banalnych warunkach – aż 550zł premii, z czego 450zł w gotówce oraz 100zł w bonach po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Bank oraz skorzystaniu z dodatkowej ofert w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile! Bank oferuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 7,0%! Oprócz tego garść innych korzyści!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe w okresie ostatnich 2 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 31.05.2023. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o rachunek wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie konta – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50zł premii!

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 550zł premii!

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Nagroda 50zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku.

400zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 400zł należy przez pierwsze 8 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki: zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz w każdym z miesięcy wykonać min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę. Ważne, aby to była zwykła płatność w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby była ona zaliczona). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie raz w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w marcu – warunki zaczynamy spełniać w kwietniu).

Promocja wymaga, abyśmy aktywowali także dwie korzyści w koncie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy (bonusy w ramach konta ułatwiające korzystanie z niego – szczegóły w dalszej części artykułu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 400zł po 8 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Vouchery o wartości 100zł – dla klientów Alior Banku

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach oferty „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – II edycja”. Ta część oferty trwa do 30.06.2023. Jeśli do 15 lutego 2023 nie posiadaliśmy zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile żadnej karty Alior Banku – możemy wziąć udział w promocji. Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!

Co trzeba zrobić? Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Następnie trzeba wykonać transakcje kartą na kwotę min. 100zł (liczą się transakcje wykonywane zarówno stacjonarnie, jak i online).

Punkty zostaną odnotowane maksymalnie w ciągu 14 dni od wykonania transakcji, ale uwaga – są ważne tylko przez 1 miesiąc, także w tym czasie trzeba koniecznie je wymienić na vouchery.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dwóch dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Promocja wymaga, abyśmy dwie takie korzyści (są darmowe) w koncie włączyli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 7,0% dla nowych środków do kwoty 100.000zł na okres 3 miesięcy.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 550zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 (po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard)

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

Jeśli chcemy cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie wpływu na ten rachunek w wysokości min. 1500zł (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja VIII”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Regulamin promocji “Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Jeszcze więcej! Aż 550zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

2 thoughts on “Jeszcze więcej! Aż 550zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

 1. Witam!
  Chciałbym zarobić 50 zł za selfie. Do tego jest potrzebna apka. Czy ta apka domyślnie wie, że chcę skorzystać z promocji, czy muszę jakoś to połączyć z dedykowaną stroną. Jeśli łączyć manualnie to jak?
  2. Bank chce zgody na kontakt w celach marketingowych, ale chce tez zgody dla grupy pzu. CZy jeśli nie zgodzę się na pzu, to proocja będzie działać? Czy musze sie zgodzić też na pzu?

  1. Witaj Jerzy!
   O weryfikację za pomocą aplikacji mobilnej klient jest proszony pod koniec składania wniosku o konto. Także zaczynamy poprzez formularz na stronie, a kończymy we wskazanym momencie w aplikacji mobilnej.
   Jeśli chodzi o zgody na marketing PZU, to według naszych informacji konieczne będzie udzielenie tylko zgód na marketing Alior Bank, zgodnie z zapisami w regulaminie:
   Podczas składania wniosku o zawarcie Umowy o Konto wyrażenie zgody na przetwarzanie
   danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior
   Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem:
   a. wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy
   internetowe, w tym portale społecznościowe),
   b. połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR),
   i nieodwołanie tej zgody do dnia przekazania przez Bank Nagrody.

Dodaj komentarz

Top