allegro 900 promocja citibank - zarabiaj na bankach 2
|

Znowu to zrobili! 900zł z kartą kredytową Citibank!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

A jednak! Citibank znów zaszalał w najnowszej promocji karty kredytowej i oferuje aż 900zł po spełnieniu bardzo prostych warunków oferty: 600zł w formie bonów Allegro oraz 300zł w atrakcyjnych bonach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Circle K czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 350zł w gotówce. Łącznie to aż 1250zł łatwej premii!

Co ważne, całość procesu zakładania karty kredytowej odbędzie się online! Alternatywnie jest również opcja skorzystania z wizyty kuriera.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.01.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość wniosków jest limitowana – tylko 2500! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji!

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Konieczne będzie po kilku dniach dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 300zł

Po otrzymaniu karty poprzez Pocztę Polską musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 24000 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 300zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 300zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 600zł

Czas na crème de la crème, czyli 600zł w formie bonów Allegro. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 300zł w kolejnych 6 miesiącach. Otrzymamy za to 6 bonów po 100zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie). Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

Szczegóły dotyczące terminów warunków koniecznych do spełnienia znajdują się w specjalnie przygotowanym dla Was terminarzu, który znajduje się poniżej.

W jaki sposób wykorzystać bon Allegro?

Podczas zakupów na Allegro w podsumowaniu płatności mamy możliwość wpisania kodu karty podarunkowej – w tym miejscu będziemy mogli rabatować swój zakup – i to bez kwoty minimalnej! Co ważne, z bonów możemy korzystać wielorazowo, tzn. nie musimy za jednym razem wydawać całej wartości otrzymanego bonu. Każda karta podarunkowa Allegro jest ważna przez 12 miesięcy.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – po zakończeniu promocji Mastercard

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymujemy doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile lub bon do Allegro, w zależności od tego, o której części promocji mówimy.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 25,30%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 900zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 1000zł miesięcznie.

W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Więcej z Kartą Kredytową Citibank”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *