citibank promocja citikonto - zarabiaj
|

Jeszcze raz! 350zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 900zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA TRWA DO: 08.06.2023r.

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 350zł do wzięcia w gotówce!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 900zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Promocja trwa do 08.06.2023. Ale… wniosków jest tylko 3000. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 350zł!

Pierwsze 20zł

Pierwsze 20zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 20zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 120zł

Co robimy potem? Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 300zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

Podpisując umowę o konto np. w maju, czas na spełnienie warunków mija nam pod koniec czerwca. Wypłata tej części premii nastąpi z kolei z końcem lipca.

I jeszcze 120zł

Ta część premii jest troszeczkę trudniejsza do zdobycia. Aby odebrać dodatkowe 120zł musimy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000zł (np. dwa zlecenia po 1000zł). Potrzebne do tego będzie otworzenie konta walutowego w bankowości elektronicznej. Jest ono jednak całkowicie darmowe i zakłada się je sprawnie, wiec nie powinno być z tym żadnego problemu.

Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na USD. Możemy np. wymienić 1000zł na dolary USD i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 10zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu, nie w weekend! W okresie weekendowym Citibank nalicza duuuużo wyższe opłaty (np. zamiast 10zł moglibyśmy zapłacić nawet… 70zł)!

Alternatywnie możemy zapewnić także wpływ min. 2000zł z tytułu wynagrodzenia, przy czym musi to być rzeczywiście wynagrodzenie – przelew z takim tytułem z naszego konta w innym banku nie przejdzie, ale za to wpływ stypendium lub emerytury już tak! Wpłata nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny.

Zdecydowanie prościej będzie więc spędzić chwilę w Citi Kantor i wymienić walutę ?

Wypłata tej części premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 350zł!

Ostatnie 90zł

Jeśli spełniliśmy warunki odbioru drugiej i trzeciej części premii (120zł + 120zł), ostatnie 90zł także jest nasze. Wypłata tej części premii dla kont założonych w maju nastąpi do końca sierpnia (z kolei dla rachunków założonych w czerwcu – do końca września).


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 (po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard)

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „CitiKonto – Nowe konto na wiosnę”

Warunki Oferty Specjalnej „Punkty Na Start”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 4.4]

2 komentarze

  1. Czy można dokonać “zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000zł”, jeżeli nie posiada się konta walutowego? Jeżeli tak, to jak to się odbywa “krok po kroku”?

    1. Masz rację, w celu spełnienia tego warunku promocji konieczne jest posiadanie również konta walutowego. Wpis został uzupełniony w tym zakresie. Rachunek ten można w bardzo łatwy sposób otworzyć w bankowości elektronicznej Citibank, a do tego jest on całkowicie darmowy. Całkowity koszt wymiany walut (zlecając to w “godzinach roboczych” wskazanych w artykule) nie powinien przekroczyć 10zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *