Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Bank Pekao: 250zł z Kontem Przekorzystnym oraz 8% na koncie oszczędnościowym +150zł za każde dziecko!

Bank Pekao: 250zł z Kontem Przekorzystnym oraz 8% na koncie oszczędnościowym +150zł za każde dziecko!

bank pekao promocja konto oszczędnościowe 2
Oceń tego posta!
[Głosów: 11 Średnio: 4.5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa edycja promocji Pekao z rekordowo oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200zł w gotówce i 50zł w formie bonu do Żabki. Otwierając rachunek w Pekao SA dostajemy także świetnie oprocentowane konto oszczędnościowe – 8% w skali roku aż przez 6 miesięcy – do kwoty 100.000zł!

Dodatkowo możemy zgarnąć 150zł za każde dziecko, któremu otworzymy konto i spełnimy proste warunki aktywności na jego rachunku!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta lub lokaty w Pekao SA w okresie od 1.01.2021 do 15.03.2023. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujesz o konto osobiste przez internet (na selfie), wraz z kartą debetową Visa Debit oraz aplikacją PeoPay do jego obsługi. Wniosek rozpoczniesz na stronie internetowej, a dokończysz w aplikacji mobilnej banku. Umowę o konto musisz zawrzeć najpóźniej 15.05.2023. Na szczęście dzieje się to w kilka chwil, bo robisz to przez aplikację (na selfie).

Uwaga! Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii (wideo) zadbaj o to, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Wtedy masz pewność, że weryfikacja tożsamości przebiegnie bez przeszkód i wniosek zostanie zaakceptowany!

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao SA z premią 250 ZŁ + oszczędzaj na 8%!

Dodatkowo zyskaj 150zł za każde dziecko!

Odbierz pierwsze 100zł

50zł w gotówce oraz 50zł w formie bonu do Żabki otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy przez internet. Dostaniemy je do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150zł premii

W celu otrzymania kolejnych 150zł premii musimy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu założenia konta (dla kont założonych w marcu miesiącami tymi będą kwiecień, maj i czerwiec) wykonać min. 5 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay.

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony ten warunek, bank wypłaci nam premię 50zł na nasze konto. Za spełnienie warunku w kwietniu premia zostanie wypłacona do końca maja i dalej analogicznie w kolejnych miesiącach.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao SA z premią 250 ZŁ + oszczędzaj na 8%!

Dodatkowo zyskaj 150zł za każde dziecko!

Dodatkowo 150zł za każde dziecko!

Pekao SA uruchomił także świetną ofertę skierowaną do osób, które posiadają dzieci. Otóż otrzymamy 150zł za każde konto otworzone dla dziecka, jeśli nie posiadało ono rachunku w Pekao SA od 1.01.2021.

Konto Przekorzystne Dla Młodych zakładamy poprzez swoją bankowość internetową Pekao. W zależności od wieku dziecka, pozostałe do wykonania czynności będą inne:

dziecko, które nie ukończyło 6. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,

dziecko, które ukończyło 6. rok życia, ale nie ukończyło 13. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego Dla Młodych otwieramy wszystkie produkty w ramach PeoPay KIDS (oprócz konta osobistego – rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz aplikację mobilną dedykowaną dla młodych użytkowników)

dziecko, które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia: oprócz Konta Przekorzystnego dla Młodych- wnioskujemy o kartę debetową i aplikację mobilną.

Wszystkie powyższe czynności (dla dziecka w danym wieku) musimy wykonać w jednym dniu.

Spełniając powyższe warunki do 15.05.2023 spełniamy warunki otrzymania pierwszych 50zł w ramach konta dla dziecka. W celu otrzymania kolejnych 100zł, należy do 1.06.2023:

w przypadku dziecka do 13 lat: zapewnić saldo min. 200,01 zł na jego Koncie Przekorzystnym lub koncie oszczędnościowym Mój Skarb,

w przypadku dziecka powyżej 13 lat: dziecko musi wykonać minimum 5 transakcji kartą lub BLIK.

Nagrodę 150zł otrzymamy przelewem na konto dziecka do 30.06.2023.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao SA z premią 250 ZŁ + oszczędzaj na 8%!

Dodatkowo zyskaj 150zł za każde dziecko!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – po wyczerpaniu puli punktów w promocji Mastercard

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za to za kartę debetową (4zł miesięcznie). Jeśli jednak zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł miesięcznie i wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje w ramach oferty konta osobistego darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Musimy zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie aż 8% do kwoty 100.000zł będzie dla nas dostępne przez 183 dni! Jeśli spełniamy warunki opisywanej promocji – czyli jesteśmy nowym klientem – łapiemy się także na promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Przekorzystnie z kartą Visa”

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXVII edycja”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Bank Pekao: 250zł z Kontem Przekorzystnym oraz 8% na koncie oszczędnościowym +150zł za każde dziecko!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top