Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 450zł do wydania w Biedronce po założeniu bezpłatnego konta osobistego w BNP Paribas!

450zł do wydania w Biedronce po założeniu bezpłatnego konta osobistego w BNP Paribas!

bnp paribas promocja bankowa biedronka 450
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

450zł do wydania w Biedronce – tyle otrzymasz po założeniu konta osobistego w BNP Paribas i spełnieniu bardzo prostych warunków oferty. Za samo założenie i wpływ środków otrzymamy 100zł a po wykonaniu prostych aktywności zgarniemy kolejne 350zł! Jeśli wolisz gotówkę – trwa także alternatywna promocja konta osobistego BNP Paribas z premią 420zł w gotówce i to na równie prostych warunkach!

Co ważne, wszystkie vouchery są wielorazowego użytku, czyli nie musimy na raz wydawać całej kwoty! Łącznie otrzymamy bowiem 3 kody: jeden na 100zł oraz dwa kody na 175zł. Podajemy je przy zwykłej kasie kasjerowi lub podczas zakupów w kasie samoobsługowej wybierając płatność jako „e-kod”.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 11.04.2023r. Podczas rejestracji w ofercie musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

W promocji obowiązuje pula 3000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 24.04.2023.

Konto możemy założyć poprzez wideoweryfikację mobilną – wtedy całość procesu otwierania rachunku przechodzimy korzystając z naszego smartfona lub zdecydować się na założenie rachunku w inny sposób – poprzez wizytę kuriera.

Na czas składania wniosku najlepiej wyłączyć Adblock w przeglądarce. Jeśli tego nie zrobimy – możemy mieć problem w finalizacją wniosku.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty.

Pierwsza część premii

Pierwsze 100zł otrzymamy za zawarcie umowy konto i aktywację karty poprzez nadanie PINu do 24.04.2023. Konieczne będzie także w kwietniu 2023 zapewnienie min. 1 wpływu na konto osobiste w dowolnej kwocie. Możemy spokojnie przelać środki ze swojego konta w innym banku – warunek będzie wtedy spełniony.

Za spełnienie tych warunków do końca maja 2023r. otrzymamy SMSem kod do Biedronki o wartości 100zł.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Druga część premii

Kolejne 175zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w maju:

  • Otrzymamy min. 3 wpływy na konto osobiste w kwocie min. 100zł każdy,
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 400zł.

Mogą to być wpływy pochodzące z naszego konta w innym banku. Pieniądze po zaksięgowaniu możemy od razu przelać z powrotem.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu o płatnościach PayU czy Dotpay oraz o doładowaniach zakładów bukmacherskich i opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów również nie będą zliczane!

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy SMSem e-kod do Biedronki do końca czerwca 2023r.

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 175zł, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w czerwcu:

  • Otrzymamy min. 3 wpływy na konto osobiste w kwocie min. 100zł każdy,
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 400zł.

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy SMSem e-kod do Biedronki do końca lipca 2023r.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do 23.05 (pierwsza nagroda), do 23.06 (druga nagroda) oraz do 24.07 (trzecia nagroda). Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Smakuj życie”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
450zł do wydania w Biedronce po założeniu bezpłatnego konta osobistego w BNP Paribas!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top