bnp paribas promocja bankowa biedronka 450
|

450zł do wydania w Biedronce po założeniu bezpłatnego konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

450zł do wydania w Biedronce – tyle otrzymasz po założeniu konta osobistego w BNP Paribas i spełnieniu bardzo prostych warunków oferty. Za samo założenie i wpływ środków otrzymamy 100zł a po wykonaniu prostych aktywności zgarniemy kolejne 350zł! Jeśli wolisz gotówkę – trwa także alternatywna promocja konta osobistego BNP Paribas z premią 420zł w gotówce i to na równie prostych warunkach!

Co ważne, wszystkie vouchery są wielorazowego użytku, czyli nie musimy na raz wydawać całej kwoty! Łącznie otrzymamy bowiem 3 kody: jeden na 100zł oraz dwa kody na 175zł. Podajemy je przy zwykłej kasie kasjerowi lub podczas zakupów w kasie samoobsługowej wybierając płatność jako „e-kod”.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 11.04.2023r. Podczas rejestracji w ofercie musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

W promocji obowiązuje pula 3000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 24.04.2023.

Konto możemy założyć poprzez wideoweryfikację mobilną – wtedy całość procesu otwierania rachunku przechodzimy korzystając z naszego smartfona lub zdecydować się na założenie rachunku w inny sposób – poprzez wizytę kuriera.

Na czas składania wniosku najlepiej wyłączyć Adblock w przeglądarce. Jeśli tego nie zrobimy – możemy mieć problem w finalizacją wniosku.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty.

Pierwsza część premii

Pierwsze 100zł otrzymamy za zawarcie umowy konto i aktywację karty poprzez nadanie PINu do 24.04.2023. Konieczne będzie także w kwietniu 2023 zapewnienie min. 1 wpływu na konto osobiste w dowolnej kwocie. Możemy spokojnie przelać środki ze swojego konta w innym banku – warunek będzie wtedy spełniony.

Za spełnienie tych warunków do końca maja 2023r. otrzymamy SMSem kod do Biedronki o wartości 100zł.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Druga część premii

Kolejne 175zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w maju:

  • Otrzymamy min. 3 wpływy na konto osobiste w kwocie min. 100zł każdy,
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 400zł.

Mogą to być wpływy pochodzące z naszego konta w innym banku. Pieniądze po zaksięgowaniu możemy od razu przelać z powrotem.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu o płatnościach PayU czy Dotpay oraz o doładowaniach zakładów bukmacherskich i opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów również nie będą zliczane!

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy SMSem e-kod do Biedronki do końca czerwca 2023r.

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 175zł, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w czerwcu:

  • Otrzymamy min. 3 wpływy na konto osobiste w kwocie min. 100zł każdy,
  • Wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę łączną min. 400zł.

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy SMSem e-kod do Biedronki do końca lipca 2023r.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do 23.05 (pierwsza nagroda), do 23.06 (druga nagroda) oraz do 24.07 (trzecia nagroda). Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Smakuj życie”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *