bnp paribas - promocja bankowa - 420 - gotówka
|

Zgarnij 420zł w gotówce w prostej promocji konta osobistego w BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa promocja BNP Paribas a w niej łatwe 420zł do odebrania – i to w gotówce. Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić bardzo proste warunki oferty. Za samo założenie otrzymamy 40zł a po wykonaniu prostych aktywności kolejne 380zł pojawi się na naszym nowym rachunku!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 16.06.2023r. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Obowiązuje pula 10000 wniosków. Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS).

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 30.06.2023.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 420zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (40zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty.

Druga część premii

Kolejne 190zł otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

  • Zapewnimy wpływ(y) na konto w wysokości min. 200zł,
  • Wykonamy płatności BLIK na kwotę min. 200zł (przelewy BLIK na telefon nie liczą się),
  • Wykonamy przelew(y) w bankowości elektronicznej na kwotę min. 500zł,
  • Wykonamy min. 5 płatności kartą (dowolne kwoty).

Część transakcji BLIK nie będzie zliczana – mowa tu o doładowaniach zakładów bukmacherskich czy opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane.

Zlecane przelewy przez bankowość elektroniczną muszą być zwykłymi standardowymi przelewami (z wykluczeniem pośredników płatności takich jak DotPay czy PayU). Przelewy BLIK oraz przelewy natychmiastowe nie wliczają się.

Wpływ na konto może pochodzić z konta, którego jesteście właścicielem (przelew z innego banku).

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 190zł w gotówce, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu ponownie:

  • Zapewnimy wpływ(y) na konto w wysokości min. 200zł,
  • Wykonamy płatności BLIK na kwotę min. 200zł (przelewy BLIK na telefon nie liczą się),
  • Wykonamy przelew(y) w bankowości elektronicznej na kwotę min. 500zł,
  • Wykonamy min. 5 płatności kartą (dowolne kwoty).

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w pierwszym mailu wiadomość dotyczącą pierwszej premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii (40zł), kolejne części będą akceptowane automatycznie.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 420zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w kwietniu 2023

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w maju 2023

Harmonogram – dla kont i kart aktywowanych w czerwcu 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Wspinaj się po okazje”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *