promocja santander - zarabiaj na bankach - 480
|

Teraz proste warunki odebrania premii 580zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na 8%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander – promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 580zł, z czego 300zł otrzymamy w gotówce oraz 280zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Allegro, H&M, Biedronka, Circle K). W tej edycji warunki zostały ponownie uproszczone!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300zł rocznie.

Mamy także możliwość skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego – aż 8% do kwoty 100.000zł na Koncie Max Oszczędnościowym! Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do 29.06.2023, więc przez prawie 4 miesiące!

Aż 580zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 580zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Moc nagród z nowym kontem” (300zł w gotówce i 100zł w bonie)

– „Polecam mój bank – edycja 3” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

– „Punkty na start” – 100zł w punktach w promocji Mastercard Bezcenne Chwile

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.03.2022r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.03.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.04.2023.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 30 kwietnia musimy co najmniej 3 razy zalogować do aplikacji mobilnej banku oraz wykonać min. 3 płatności kartą. Do końca kwietnia otrzymamy w zamian 100zł.

200zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (200zł) są bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z trzech miesięcy (maj, czerwiec, lipiec):

  • zalogować się min. 3 razy do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł,
  • wykonać min. 3 płatności kartą.

To tyle! Do 31.08.2023 otrzymasz za spełnienie powyższych warunków kolejne 200zł w gotówce!

100zł w formie bonu do Biedronki

Kolejne 100zł otrzymasz w formie bonu do Biedronki. Ta część oferty oparta jest na korzystaniu z aplikacji mobilnej.

Co trzeba zrobić, aby zyskać dodatkowe 100zł? Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz przez 2 kolejne miesiące (sierpień, wrzesień) w każdym z tych miesięcy wykonać min. 3 przelewy zewnętrzne przez aplikację Santander Mobile (mogą to być przelewy na telefon BLIK lub przelewy w złotych na rachunek obcy lub nawet przelewy do ZUS, Urzędu Skarbowego lub innego organu podatkowego).

Nagrodę w formie vouchera do Biedronki otrzymasz za pomocą SMS lub poprzez wiadomość w bankowości internetowej do 31.10.2023.

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: 5J6HB3

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Punkty na start”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik!  Warto się spieszyć, bo liczba nagród w tej promocji jest ograniczona! Na 7 dni przed zakończeniem oferty informacja o jej końcu będzie opublikowana na stronie operatora.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. Musimy to zrobić do 17.05.2023. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 100zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 3 miesiące od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – marzec 2023


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!

Od 9 marca mamy także opcję skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanego konta oszczędnościowego. Santander idzie pod prąd w stosunku do innych banków i oferuje na Koncie Max Oszczędnościowym aż 8% do kwoty 100.000zł do 29.06.2023. Haczyk jest tylko jeden – musimy uważać, aby nie przekroczyć kwoty 100.000zł (także licząc odsetki po kolejnych miesiącach) – wtedy oprocentowanie spada do 1%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Moc nagród z nowym kontem”

Warunki Oferty Specjalnej “Punkty Na Start”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 3”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *