millennium promocja konto oszczednosciowe
|

Nawet 550zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360° + oszczędzaj na 7,5% + 300zł za kartę kredytową!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest nawet 550zł, z czego 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach oraz dodatkowe 150zł za założenie konta dziecku (w formie karty podarunkowej Goodie).

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Dodatkowo możemy skorzystać także z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7,5% do kwoty aż 300.000zł!

Dodatkowo po założeniu konta osobistego możecie skorzystać z promocji karty kredytowej i dodatkowo zyskać łatwe 300zł do wydania na Allegro!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy” (świetna usługa, zyskałem dzięki niej już setki złotych) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz telefon (warunek konieczny do otrzymania premii).

Promocja trwa do 31.05.2023r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet!

Załóż Konto Millennium 360° z premią nawet 550 ZŁ i oszczędzaj na 7,5%!

Jak wygląda założenie konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (foto weryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu.

Pierwsze 100zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 100zł? Musimy w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000zł, a następnie w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 płatności kartą oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i zalogować się do niej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Za spełnienie tych banalnych warunków 100zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków!

Kolejne 300zł do odbioru!

Kolejne 300zł zyskamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem,
  • zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1000zł,
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Kolejne 300zł zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto przez internet, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii). Musimy to zrobić do końca sierpnia 2023 jeśli otworzymy konto w kwietniu 2023 lub do końca września 2023 jeśli otworzymy konto w maju 2023.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

Załóż Konto Millennium 360° z premią nawet 550 ZŁ i oszczędzaj na 7,5%!

Dodatkowe 150zł za konto dla dziecka

Jeśli mamy dziecko i nie korzystało ono wcześniej w promocji na konta Junior – możemy wziąć udział w ofercie dodatkowej. Łącznie to 150zł w dwóch częściach: 100zł + 50zł.

W przypadku dziecka do 7 lat, w celu odebrania 100zł premii w formie karty podarunkowej Goodie musimy do 31.05.2023 otworzyć swojemu dziecku konto (przez aplikację lub bankowość elektroniczną) i następnie do 31.07.2023 przelać na ten rachunek min. 150zł.

W przypadku dziecka w wieku 7 lat i więcej, w celu odebrania 100zł premii spełniamy warunek jak wyżej oraz dodatkowo konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej dziecku, wykonanie przez nie 3 płatności kartą lub BLIKiem oraz wyrażenie w imieniu dziecka zgody na otrzymywanie informacji marketingowych poprzez mail i telefon.

Dodatkowe 50zł w formie karty Goodie zgarniemy, jeśli do 31.07.2023 złożymy w bankowości Banku Millennium wniosek o wypłatę świadczenia 500+ na nowy okres.

Premia 100zł lub 150zł w formie kodu dla karty podarunkowej Goodie zostanie nam przekazana za pomocą wiadomości SMS do 31.07.2023r.

W jaki sposób korzystać z karty podarunkowej Goodie?

Po otrzymaniu kodu karty dla podarunkowej konieczne będzie zainstalowanie aplikacji Goodie i wymiana w niej kodu na kartę podarunkową, której ważność będzie wynosić 12 miesięcy. Sam kod dla karty podarunkowej ważny będzie przez 60 dni od dnia jego wydania.

Za pomocą karty podarunkowej Goodie możemy wykonywać transakcje zarówno stacjonarnie, jak i internetowo (Google Pay, Apple Pay). Za pomocą karty będziemy mogli płacić naprawdę w wielu sklepach na terenie całej Polski. Szczegóły znajdują się w aplikacji.

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000zł, aby otrzymać łącznie 400zł premii! Dodatkowo możemy także zgarnąć 150zł w formie karty podarunkowej Goodie za spełnienie warunków dotyczących rachunku dla dziecka, opisanych wyżej.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w czerwcu, powyższe warunki musimy spełnić w maju. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 7,5% do 300 000zł na okres 90 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 6%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „400zł w wiosennej promocji konta Millennium 360°

Regulamin „Wiosennej promocji Konta 360° Junior”

Cennik Usług – Prowizje i Opłaty


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *