zarabiaj na bankach - promocja mbank
|

mBank się rozpędził! Już 550zł premii po założeniu eKonta + oszczędzaj na 8,0%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank „dopalił” swoją główną promocję i podbił stawkę! Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 550zł, z czego 450zł w gotówce i 100zł w bonie do Allegro lub Biedronki! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 8,0% w skali roku do kwoty 50.000zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Jeśli zamierzasz otworzyć wniosek poprzez aplikację mobilną – otwórz go od razu na telefonie!

Bardzo ważne! Najpierw zarejestruj się w promocji, a dopiero potem złóż wniosek o konto! Tylko wtedy zostanie przyznany dodatkowy bon do Biedronki lub Allegro na kwotę 100zł!

W trakcie wnioskowania może pojawić się możliwość wpisania kodu polecającego. Będę wdzięczny za wpisanie tego kodu polecenia mBank: polakoszczedza2022

Załóż eKonto mBank z premią aż 550zł + oszczędzaj na 8%!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”. Konieczna będzie także zgoda na przystąpienie do programu rabatowego mBanku mOkazje (konieczne do otrzymania vouchera do Biedronki lub Allegro). Promocja planowo trwa do 31.05.2023, ale ilość wniosków jest ograniczona do 2500! Patrząc na poprzednie edycje tej oferty kilka miesięcy temu – pula wniosków może zdecydowanie zostać wyczerpana przed czasem!

Uwaga: Jeśli trafiasz na tą ofertę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Warunki promocji

W promocji jest do spełnienia kilka warunków. Jeśli chcesz (a wiem, że chcesz) odebrać maksymalną kwotę premii, która wynosi 550zł – służę pomocą. W celu ułatwienia przygotowałem specjalny terminarz promocji. Poniżej rozpisuję kolejne warunki krok po kroku!

Zgarnij pierwsze 150zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Jeśli nie otworzymy konta poprzez selfie lub e-dowód – ta część premii nam przepadnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać pozostałe 450zł dostępne w promocji rachunku mBank!

Premię 150zł odbierzemy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla rachunku otworzonego w maju – do końca lipca).

Załóż eKonto mBank z premią aż 550zł + oszczędzaj na 8%!

Kolejne 100zł do odbioru

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku (warunki identyczne jak dla premii 150zł). Czas na wykonanie transakcji mamy także do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (jeśli warunek spełnimy w czerwcu – premia wpłynie na konto do końca lipca).

Tym samym wystarczy tylko raz spełnić warunki 8 transakcji oraz wpływu 1000zł, aby łącznie odebrać premię 150zł + 100zł!

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej (1000zł wpływu i 8 transakcji kartą) – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie jest to czerwiec i lipiec. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli odpowiednio do końca lipca i sierpnia).

Dodatkowe 100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior dla dziecka do 13 lat (poprzez swoją aktywowaną bankowość internetową mBank). Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Załóż eKonto mBank z premią aż 550zł + oszczędzaj na 8%!

Premia 100zł za eKonto Junior zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia tego rachunku.

Voucher 100zł do Biedronki lub Allegro

Co trzeba zrobić, aby odebrać dodatkowe 100zł w formie bonu? Wystarczy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł oraz wykonać min. 8 transakcji bezgotówkowych (transakcje kartą, telefonem lub BLIK) do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

Jak już pewnie zauważyliście, warunki te pokrywają się z wymaganiami dotyczącymi premii za szybki wpływ środków. To świetna wiadomość. Raz spełniamy warunki i otrzymujemy od razu dwie premie, a właściwie nawet trzy premie, jeśli zakładamy konto przez aplikację lub e-Dowód (150zł + 100zł + 100zł)! To się nazywa dobra oferta!

Voucher do Allegro lub Biedronki pojawi się w formie mOkazji w bankowości mobilnej lub elektronicznej do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023 – z premią 550zł

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023 – z premią 550zł


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100zł to koszt 2,50zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 8,0% na koncie oszczędnościowym Twoje Cele!

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 7,0 lub 8,0% w skali roku (na koncie oszczędnościowym Moje Cele) lokując maksymalnie 50.000zł. Wyższe oprocentowanie (8,0%) możemy uzyskać, jeśli założymy konto przez e-Dowód lub selfie. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejne pełne miesiące (czyli dla kont założonych w maju z podwyższonego oprocentowania korzystamy do końca czerwca).

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Nagroda specjalna – edycja II”

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja VI”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 12 Średnio: 4.1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *