promocje bnp paribas - karta kredytowa
|

Kumulacja od BNP Paribas: 300zł za kartę kredytową i 450zł po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

BNP Paribas dawno nie miał solidnej promocji karty kredytowej. Aż do teraz. Premia 300zł oraz nawet 450zł po założeniu konta osobistego to pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1.06.2021 nie posiadali żadnej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wpływa na możliwość skorzystania z promocji karty kredytowej. Jeśli jednak chcemy zgarnąć także nawet 450zł za konto osobiste w BNP Paribas, powinniśmy zacząć właśnie od promocji rachunku na tej stronie (420zł w gotówce) lub na tej stronie (450zł w gotówce i w bonach), a dopiero później zawnioskować o kartę kredytową (z uwagi na to, że promocja dla konta osobistego nie obejmuje z kolei osób, które są już klientami banku, a w przypadku karty kredytowej wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy kart kredytowych – mały, ale bardzo istotny szczegół!).

Jeśli od razu chcesz złożyć wniosek o kartę kredytową, skorzystaj z dedykowanego linka. W formularzu promocyjnym konieczne do zaznaczenia są wszystkie zgody. Oferta trwa do 31.05.2023.

Jeśli chcesz zmaksymalizować wysokość premii i zacząć od promocji konta osobistego, polecam zapoznać się najpierw z artykułami o rachunkach osobistych w BNP Paribas. Do wyboru masz dwie oferty z premią: 420zł w gotówce lub 450zł w gotówce i bonach.

Załóż kartę kredytową w BNP Paribas z premią 300zł!

Promocja karty kredytowej BNP Paribas

Jeśli chcemy założyć kartę kredytową w BNP Paribas zaczynamy od wypełnienia formularza promocji, gdzie zostawiamy swoje podstawowe dane. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant BNP Paribas w celu dalszego procedowania wniosku o kartę kredytową. Z uwagi na to, iż jest to produkt kredytowy, sprawdzana będzie oczywiście nasza podstawowa zdolność kredytowa. Jeśli jest to Twoja pierwsza styczność z tematem kart kredytowych, zacznij od naszego specjalnego poradnika!

Warunki przyznania premii 300zł

BNP Paribas oferuje nam zwroty za płatności kartą kredytową w wysokości 5% wartości wykonanych transakcji przez pierwsze pół roku posiadania karty. Maksymalnie możemy zyskać 50zł miesięcznie, co daje nam łącznie 300zł przez pół roku. Z promocji są wykluczone wszelkie „ułatwiacze” obrotów kartą, np. doładowania portfeli elektronicznych. Zwykłe standardowe płatności w sklepach, internecie czy na stacjach paliw będą oczywiście bez problemu zaliczone! Zwrot za płatności każdorazowo będziemy otrzymywać do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji.

Co ważne, zwroty są przyznawane w kolejnych cyklach rozliczeniowych, które nie są kalendarzowo równe miesiącom. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się bowiem w dniu podpisania umowy o kartę (od tego momentu pierwsze 30 dni to pierwszy okres rozliczeniowy).

Załóż kartę kredytową w BNP Paribas z premią 300zł!

Promocja bez kosztów

Na banerach promocji widnieje napis „RRSO 27,59%”. Dlaczego? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. Spłacając na bieżąco zadłużenie w terminie (określonym każdorazowo na wyciągu) nie poniesiemy oczywiście żadnych koszów, więc RRSO wyniesie 0%!

Czy karta kredytowa Mastercard od BNP Paribas jest darmowa?

W ramach promocji w pierwszym roku karta kredytowa w BNP Paribas będzie prowadzona całkowicie za darmo. Po tym okresie opłata będzie zgodna z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Do wyboru mamy dwie karty: Standard i Gold, zapewniającą więcej przywilejów (np. pakiet ubezpieczeń).

W przypadku karty Standard opłata po upływie roku na tą chwilę wynosi 9zł miesięcznie, ale łatwo jej uniknąć – wystarczy wykonać transakcje na kwotę min. 1000zł miesięcznie. Co ważne, jeśli wydamy nieco mniej, ale powyżej 500zł – nie zapłacimy całości opłaty, tylko prowizję zredukowaną, tj, 4,50zł. W przypadku karty Gold – opłaty wynoszą odpowiednio 15zł oraz 7,50zł (tutaj jednak do zwolnienia z opłat konieczne będzie wykonanie transakcji na kwotę min. 2000zł).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin sprzedaży premiowej “Zyskaj z kartą kredytową”

Regulamin kart kredytowych dla klientów detalicznych

Taryfa prowizji i opłat dotyczących kart kredytowych dla klientów detalicznych


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 3.9]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *