Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Hit powrócił! Aż 900zł niewiarygodnie proste do zdobycia w najnowszej promocji karty kredytowej! Krótka karencja!

Hit powrócił! Aż 900zł niewiarygodnie proste do zdobycia w najnowszej promocji karty kredytowej! Krótka karencja!

citibank promocje bankowe 900
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 3.9]

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2023r.

Hit ostatnich miesięcy powraca w nowej odsłonie! Citibank ponownie zaszalał w najnowszej promocji karty kredytowej i oferuje aż 900zł po spełnieniu bardzo prostych warunków oferty! 600zł otrzymamy w gotówce, natomiast 300zł w punktach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Circle K czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 350zł w gotówce. Łącznie to aż 1250zł łatwej premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.01.2023. Posiadanie konta osobistego w Citibank nie wyklucza z udziału w promocji karty kredytowej. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość wniosków jest mocno limitowana – tylko 1000! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji! Co prawda planowo oferta trwa do 31.08.2023, ale patrząc na tak małą pulę – na pewno skończy się grubo przed czasem!

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę konieczne będzie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską. Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 300zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 24000 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 300zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 300zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej. W ciągu 30 dni od spełniania warunków otrzymamy wiadomość o przyznaniu nagrody w bankowości elektronicznej Citibank. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości zostaną naliczone punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty po pojawieniu się na stronie programu będą ważne przez 9 miesięcy.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 600zł

Czas na crème de la crème, czyli 600zł w gotówce. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 300zł w kolejnych 6 miesiącach. Otrzymamy za to 6 razy po 100zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie). Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne, nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – kwiecień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymasz przelew lub też doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile w przypadku pierwszej części promocji.

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,87%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 900zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy transakcje na kwotę min. 1000zł miesięcznie. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank”

Załączniki do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja wakacyjna millennium konto oszczędnościowe

400 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360 + 7,5% na koncie oszczędnościowym!

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach! Oferowane Konto Millennium 360° to ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top