promocja karty kredytowej millennium
||

Jeszcze więcej! 300zł za kartę kredytową + do 600zł moneyback i 400zł za konto osobiste w Banku Millennium! Kumulacja!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium ruszył z promocją swojej karty kredytowej, która jest zdecydowanie godna uwagi. Dlaczego? W prosty sposób zgarniemy 300zł do wydania na Allegro. Mamy także możliwość uzyskiwania zwrotów za płatności kartą w wysokości 5% (sumarycznie nawet do 600zł)! Łącząc ofertę z obecną promocją konta osobistego Millennium 360° – zgarniemy dodatkowe 400zł! Taka kumulacja w Millennium nie zdarza się często, więc zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali karty kredytowej w Banku Millennium od 1.03.2020. Oferta obejmuje karty kredytowe: Mastercard Impresja (polecam! 5% zwrotu za część transakcji), Gold oraz WWF. Wniosek o kartę kredytową składamy poprzez bankowość elektroniczną. Z tego względu przed złożeniem wniosku o kredytówkę konieczne będzie otworzenie konta osobistego. To jednak tak naprawdę tylko dodatkowa korzyść, ponieważ zakładając Konto Millennium 360° oprócz atrakcyjnej premii do 550zł będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 7,5% w skali roku!

Załóż konto Millennium 360° oraz kartę kredytową (łącznie 700zł premii)!

Sprawdź warunki promocji konta osobistego Millennium 360°

Do kiedy trwa oferta karty kredytowej?

Wniosek o kartę kredytową powinniśmy złożyć maksymalnie do 30.06.2023. Podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie udzielenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon i kanały elektroniczne, otrzymywanie informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem oraz otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych. To standardowy wymóg, obowiązujący przy wielu promocjach w różnych bankach.

Konieczne będzie zawnioskowanie o limit w ramach karty kredytowej w wysokości min. 3000zł. Po złożeniu wniosku o kartę bank będzie oczywiście weryfikował naszą zdolność kredytową. Kiedy otrzymamy pozytywną decyzję – wniosek sfinalizujemy także online, natomiast karta przyjdzie do nas pocztą.

Jeśli byłaby to Twoja pierwsza karta kredytowa lub po prostu potrzebujesz informacji, jak działają tego typu produkty – sprawdź koniecznie nasz poradnik dotyczący kart kredytowych!

300zł premii

W celu otrzymania 300zł premii w formie bonów do wydania na Allegro konieczne będzie w każdym z trzech miesięcy po otwarciu karty wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500zł (w każdym z miesięcy). Bank przekaże nam bony do końca kolejnego miesiąca, czyli przykładowo – zakładając kartę w maju – warunki promocji spełniamy w czerwcu, lipcu i sierpniu, a bony otrzymamy do końca września.

W jaki sposób wykorzystać bony Allegro?

Podczas zakupów na Allegro w podsumowaniu płatności mamy możliwość wpisania kodu karty podarunkowej – w tym miejscu będziemy mogli rabatować swój zakup – i to bez kwoty minimalnej! Co ważne, z bonów możemy korzystać wielorazowo, tzn. nie musimy za jednym razem wydawać całej wartości otrzymanego bonu. Każda karta podarunkowa Allegro jest ważna przez 12 miesięcy.

5% zwrotu – do 600zł

Jeśli w promocji zdecydujemy się na kartę VISA Impresja – będziemy mieli możliwość uzyskiwania moneyback w wysokości 5% od części zakupów. Chodzi tu o wiele sklepów, m. in.: Empik, Smyk, Zara, Bershka, Cinema City i inne! Łącznie możemy zgarnąć nawet 600zł, przy czym maksymalny zwrot miesięczny to 50zł.

Załóż konto Millennium 360° oraz kartę kredytową (łącznie 700zł premii)!

Sprawdź warunki promocji konta osobistego Millennium 360°

Czy karta kredytowa Millennium jest darmowa?

W ramach promocji przez rok karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa pod warunkiem wykonania nią min. 1 transakcji miesięcznie. Po tym okresie opłaty będą naliczane według aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji – obecnie jest to 7,99zł miesięcznie, natomiast można łatwo tej opłaty uniknąć – wystarczy 5 razy w miesiącu zapłacić kartą.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji “300zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard”

Cennik usług – karty kredytowe


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 3.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *