Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Jeszcze więcej! 300zł za kartę kredytową + do 600zł moneyback i 400zł za konto osobiste w Banku Millennium! Kumulacja!

Jeszcze więcej! 300zł za kartę kredytową + do 600zł moneyback i 400zł za konto osobiste w Banku Millennium! Kumulacja!

promocja karty kredytowej millennium
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 3.5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium ruszył z promocją swojej karty kredytowej, która jest zdecydowanie godna uwagi. Dlaczego? W prosty sposób zgarniemy 300zł do wydania na Allegro. Mamy także możliwość uzyskiwania zwrotów za płatności kartą w wysokości 5% (sumarycznie nawet do 600zł)! Łącząc ofertę z obecną promocją konta osobistego Millennium 360° – zgarniemy dodatkowe 400zł! Taka kumulacja w Millennium nie zdarza się często, więc zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali karty kredytowej w Banku Millennium od 1.03.2020. Oferta obejmuje karty kredytowe: Mastercard Impresja (polecam! 5% zwrotu za część transakcji), Gold oraz WWF. Wniosek o kartę kredytową składamy poprzez bankowość elektroniczną. Z tego względu przed złożeniem wniosku o kredytówkę konieczne będzie otworzenie konta osobistego. To jednak tak naprawdę tylko dodatkowa korzyść, ponieważ zakładając Konto Millennium 360° oprócz atrakcyjnej premii do 550zł będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 7,5% w skali roku!

Załóż konto Millennium 360° oraz kartę kredytową (łącznie 700zł premii)!

Sprawdź warunki promocji konta osobistego Millennium 360°

Do kiedy trwa oferta karty kredytowej?

Wniosek o kartę kredytową powinniśmy złożyć maksymalnie do 30.06.2023. Podczas wnioskowania o produkt konieczne będzie udzielenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon i kanały elektroniczne, otrzymywanie informacji handlowych od firm współpracujących z bankiem oraz otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych. To standardowy wymóg, obowiązujący przy wielu promocjach w różnych bankach.

Konieczne będzie zawnioskowanie o limit w ramach karty kredytowej w wysokości min. 3000zł. Po złożeniu wniosku o kartę bank będzie oczywiście weryfikował naszą zdolność kredytową. Kiedy otrzymamy pozytywną decyzję – wniosek sfinalizujemy także online, natomiast karta przyjdzie do nas pocztą.

Jeśli byłaby to Twoja pierwsza karta kredytowa lub po prostu potrzebujesz informacji, jak działają tego typu produkty – sprawdź koniecznie nasz poradnik dotyczący kart kredytowych!

300zł premii

W celu otrzymania 300zł premii w formie bonów do wydania na Allegro konieczne będzie w każdym z trzech miesięcy po otwarciu karty wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500zł (w każdym z miesięcy). Bank przekaże nam bony do końca kolejnego miesiąca, czyli przykładowo – zakładając kartę w maju – warunki promocji spełniamy w czerwcu, lipcu i sierpniu, a bony otrzymamy do końca września.

W jaki sposób wykorzystać bony Allegro?

Podczas zakupów na Allegro w podsumowaniu płatności mamy możliwość wpisania kodu karty podarunkowej – w tym miejscu będziemy mogli rabatować swój zakup – i to bez kwoty minimalnej! Co ważne, z bonów możemy korzystać wielorazowo, tzn. nie musimy za jednym razem wydawać całej wartości otrzymanego bonu. Każda karta podarunkowa Allegro jest ważna przez 12 miesięcy.

5% zwrotu – do 600zł

Jeśli w promocji zdecydujemy się na kartę VISA Impresja – będziemy mieli możliwość uzyskiwania moneyback w wysokości 5% od części zakupów. Chodzi tu o wiele sklepów, m. in.: Empik, Smyk, Zara, Bershka, Cinema City i inne! Łącznie możemy zgarnąć nawet 600zł, przy czym maksymalny zwrot miesięczny to 50zł.

Załóż konto Millennium 360° oraz kartę kredytową (łącznie 700zł premii)!

Sprawdź warunki promocji konta osobistego Millennium 360°

Czy karta kredytowa Millennium jest darmowa?

W ramach promocji przez rok karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa pod warunkiem wykonania nią min. 1 transakcji miesięcznie. Po tym okresie opłaty będą naliczane według aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji – obecnie jest to 7,99zł miesięcznie, natomiast można łatwo tej opłaty uniknąć – wystarczy 5 razy w miesiącu zapłacić kartą.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji “300zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard”

Cennik usług – karty kredytowe


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Jeszcze więcej! 300zł za kartę kredytową + do 600zł moneyback i 400zł za konto osobiste w Banku Millennium! Kumulacja!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X