bank bps grupa - zarabiaj na bankach - 300zł
|

300zł po założeniu konta osobistego w banku spółdzielczym z Grupy BPS!

PROMOCJA TRWA DO: 20.06.2023r.

Nowość na blogu! Kojarzysz Bank BPS? To jeden z banków w ramach Grupy BPS, czyli sieci banków spółdzielczych. Oferta ta jeszcze nie gościła u nas na blogu, ale zdecydowanie jest ku temu okazja, bo do zgarnięcia po założeniu konta osobistego jest łatwe 300zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Allegro!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy są pełnoletni i nie posiadali konta w banku spółdzielczym z Grupy BPS od 15.02.2023r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy wysłać wniosek o założenie konta poprzez dedykowaną stronę promocji.

Planowo promocja trwa do 20.06.2023, natomiast może zakończyć się przed czasem. W ofercie obowiązuje limit 4486 pakietów po 8.000 punktów, przy czym na jedno konto osobiste przypada 3×8.000=24.000 punktów. Warto się więc spieszyć, aby zdążyć skorzystać z oferty! W przypadku wyczerpania puli na stronie Mastercard Bezcenne Chwile pojawi się odpowiednia informacja.

Załóż konto w Banku Spółdzielczym z grupy BPS i zyskaj 300zł!

Jak przebiega proces wnioskowania?

Po wypełnieniu formularza promocji i wysłaniu go do banku oddzwoni do nas konsultant, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces założenia nowego konta. Co bardzo istotne, podczas wnioskowania o konto wybierzmy kartę Mastercard, a nie VISA!

Jakie warunki muszę spełnić?

Po otwarciu konta osobistego oczywiście musimy je aktywować. Następnie do 20 czerwca 2023, ale jednocześnie w ciągu 3 dni od chwili otrzymania fizycznej karty, rejestrujemy się w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Po potwierdzeniu rejestracji w systemie musimy w trzech kolejnych 30-dniowych okresach rozliczeniowych wykonać płatności kartą na kwotę min. 100zł. Wyłączone są wszelkie „ułatwiacze płatności”, jak np. wypłaty gotówki z bankomatu czy doładowania portfeli elektronicznych, natomiast wszelkie standardowe transakcje będą bez problemu zaliczone!

Co ważne, mowa jest tutaj o 30-dniowych okresach rozliczeniowych, a nie miesiącach. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się w momencie potwierdzenia rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile (proces rejestracji karty w programie może trwać nawet do 14 dni). Łącznie w promocji mamy 3 takie następujące po sobie okresu 30-dniowe, więc w każdym z tych okresów musimy wydać 100zł kartą.

Załóż konto w Banku Spółdzielczym z grupy BPS i zyskaj 300zł!

Odbiór nagrody – terminy

Każdorazowo nagroda zostanie przypisana do konta w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków w danym miesiącu. Ważność przyznanych punktów to tylko 3 miesiące, więc od razu po otrzymaniu wymieniajmy je np. na bony Allegro!

Czy konto jest darmowe?

W zależności od banku z Grupy BPS, do którego zostaniemy skierowani na podpisanie umowy – opłaty mogą się różnić. Polecam zawsze zapytać o możliwie najtańszą ofertę. W przypadku Banku BPS będzie to iKonto, którego prowadzenie jest bezpłatne po zapewnieniu wpływu na min. 1000zł (dla osób do 26 r.ż. bezwarunkowo darmowe), natomiast karta kosztuje nas w przypadku tego produktu 4zł miesięcznie. Nie jest to dużo biorąc pod uwagę 300zł premii, jaką uzyskamy.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *