bnp promocja 450 konto osobiste
|

Odbierz łatwe 450 zł w nowej promocji konta osobistego BNP Paribas!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Łącznie 450 zł, z czego 200 zł w gotówce oraz 250 zł do wydania w Żabce – tyle otrzymasz po założeniu konta osobistego w BNP Paribas i spełnieniu bardzo prostych warunków. Jeśli wolisz samą gotówkę – trwa także alternatywna promocja konta osobistego BNP Paribas z premią 420 zł w gotówce i to na równie prostych warunkach!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 15.06.2023r. Podczas rejestracji w ofercie musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

W promocji obowiązuje pula 6000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 30.06.2023.

Konto możemy założyć poprzez wideoweryfikację mobilną – wtedy całość procesu otwierania rachunku przechodzimy korzystając z naszego smartfona lub zdecydować się na założenie rachunku w inny sposób – poprzez umowę elektroniczną zatwierdzaną przez SMS w systemie Autenti.

Na czas składania wniosku najlepiej wyłączyć Adblock w przeglądarce. Jeśli tego nie zrobimy – możemy mieć problem w finalizacją wniosku.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, która dostarczy nam bank kurierem.

Pierwsza część premii

Pierwsze 100 zł w formie 10 bonów do Żabki po 10zł otrzymamy za zawarcie umowy konto i aktywację karty poprzez nadanie PINu do 30.06.2023 oraz w wykonanie min. 5 płatności BLIK w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty, każda na min. 20zł.

Wiadomość o otrzymaniu premii otrzymamy do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, czyli dla kont aktywowanych w maju i płatności wykonanych w czerwcu – będzie to do 22. lipca. Następnie do końca lipca poprzez SMS zostaną przekazane nam bony do Żabki.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Druga część premii

Kolejne 150 zł w formie 15 bonów po 10zł do Żabki otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Wykonamy przelew(y) poprzez bankowość elektroniczną na łączną kwotę min. 350 zł,
  • Wykonamy min. 6 płatności BLIK (kwoty dowolne).

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu o płatnościach PayU czy Dotpay oraz o doładowaniach zakładów bukmacherskich i opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów również nie będą zliczane!

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy e-bony do Żabki do końca kolejnego miesiąca.

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 200 zł w gotówce, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Wykonamy przelew(y) poprzez bankowość elektroniczną na łączną kwotę min. 350 zł,
  • Wykonamy min. 6 płatności BLIK (kwoty dowolne),
  • Zapewnimy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł.

Po spełnieniu powyższych warunków do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymamy maila z wiadomością o przyznaniu premii i odnośnikiem do formularza, w którym musimy uzupełnić dane do jej odbioru – to bardzo ważne, bez tego nie otrzymamy 200 zł w gotówce! Czas na wypełnienie i przesłanie formularza mamy do 26. dnia miesiąca.

Terminy odbioru premii – podsumowanie

Przykładowo – dla kart aktywowanych w maju – kolejne warunki trzeba spełnić w maju, czerwcu i lipcu odpowiednio dla pierwszej, drugiej i trzeciej części premii.

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków. Przelewy lub kody voucherów będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak korzystać z bonów do Żabki

Bony do Żabki wydawane są w formie e-kodów. Każdy z nich jest o wartości 10 zł. Musimy go wykorzystać jednorazowo, inaczej pozostała część bonu przepada.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Skocz po bonus”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *