Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Odbierz łatwe 450 zł w nowej promocji konta osobistego BNP Paribas!

Odbierz łatwe 450 zł w nowej promocji konta osobistego BNP Paribas!

bnp promocja 450 konto osobiste
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Łącznie 450 zł, z czego 200 zł w gotówce oraz 250 zł do wydania w Żabce – tyle otrzymasz po założeniu konta osobistego w BNP Paribas i spełnieniu bardzo prostych warunków. Jeśli wolisz samą gotówkę – trwa także alternatywna promocja konta osobistego BNP Paribas z premią 420 zł w gotówce i to na równie prostych warunkach!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 15.06.2023r. Podczas rejestracji w ofercie musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

W promocji obowiązuje pula 6000 wniosków – może się ona skończyć przed czasem! Dlatego nie czekałbym z podjęciem decyzji i już dziś wnioskował o rachunek! Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 30.06.2023.

Konto możemy założyć poprzez wideoweryfikację mobilną – wtedy całość procesu otwierania rachunku przechodzimy korzystając z naszego smartfona lub zdecydować się na założenie rachunku w inny sposób – poprzez umowę elektroniczną zatwierdzaną przez SMS w systemie Autenti.

Na czas składania wniosku najlepiej wyłączyć Adblock w przeglądarce. Jeśli tego nie zrobimy – możemy mieć problem w finalizacją wniosku.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, która dostarczy nam bank kurierem.

Pierwsza część premii

Pierwsze 100 zł w formie 10 bonów do Żabki po 10zł otrzymamy za zawarcie umowy konto i aktywację karty poprzez nadanie PINu do 30.06.2023 oraz w wykonanie min. 5 płatności BLIK w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty, każda na min. 20zł.

Wiadomość o otrzymaniu premii otrzymamy do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, czyli dla kont aktywowanych w maju i płatności wykonanych w czerwcu – będzie to do 22. lipca. Następnie do końca lipca poprzez SMS zostaną przekazane nam bony do Żabki.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Druga część premii

Kolejne 150 zł w formie 15 bonów po 10zł do Żabki otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Wykonamy przelew(y) poprzez bankowość elektroniczną na łączną kwotę min. 350 zł,
  • Wykonamy min. 6 płatności BLIK (kwoty dowolne).

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu o płatnościach PayU czy Dotpay oraz o doładowaniach zakładów bukmacherskich i opłatach za media. Wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 (więcej o kodach MCC w tym artykule). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów również nie będą zliczane!

Za spełnienie powyższych warunków dostaniemy e-bony do Żabki do końca kolejnego miesiąca.

Trzecia część premii

Warunki odbioru ostatniej części nagrody, czyli 200 zł w gotówce, są także dziecinnie proste. Wystarczy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu:

  • Wykonamy przelew(y) poprzez bankowość elektroniczną na łączną kwotę min. 350 zł,
  • Wykonamy min. 6 płatności BLIK (kwoty dowolne),
  • Zapewnimy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł.

Po spełnieniu powyższych warunków do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymamy maila z wiadomością o przyznaniu premii i odnośnikiem do formularza, w którym musimy uzupełnić dane do jej odbioru – to bardzo ważne, bez tego nie otrzymamy 200 zł w gotówce! Czas na wypełnienie i przesłanie formularza mamy do 26. dnia miesiąca.

Terminy odbioru premii – podsumowanie

Przykładowo – dla kart aktywowanych w maju – kolejne warunki trzeba spełnić w maju, czerwcu i lipcu odpowiednio dla pierwszej, drugiej i trzeciej części premii.

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków. Przelewy lub kody voucherów będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 450zł!

Jak korzystać z bonów do Żabki

Bony do Żabki wydawane są w formie e-kodów. Każdy z nich jest o wartości 10 zł. Musimy go wykorzystać jednorazowo, inaczej pozostała część bonu przepada.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – maj 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Skocz po bonus”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Odbierz łatwe 450 zł w nowej promocji konta osobistego BNP Paribas!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top