Jesteś tutaj
Główna > Inne promocje > Blikomania 2023: Wygraj jedną z 63 sztabek złota lub jeden z 9450 czeków pieniężnych! Do tego nagroda gwarantowana!

Blikomania 2023: Wygraj jedną z 63 sztabek złota lub jeden z 9450 czeków pieniężnych! Do tego nagroda gwarantowana!

promocja blik blikomania 2023
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 04.06.2023r.

Płać BLIKiem i wygraj jedną z 63 sztabek złota – tak w skrócie można opisać najnowszą loterię Blikomania 2023. Bardzo rzadko opisujemy tego typu oferty na tym blogu, jednak ta jest wyjątkowa. Po pierwsze – prawdopodobieństwo wygrania nagrody jest dość spore, ponieważ oprócz 63 sztabek złota zostanie rozlosowane jeszcze 9450 czeków pieniężnych, a po drugie dodatkowo otrzymamy nagrodę gwarantowaną w postaci e-booka! Łączna pula nagród w loterii to ponad 7,8 miliona złotych!

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii mogą wziąć udział osoby, które posiadają konto w banku, który obsługuje BLIKa. Tutaj wybór jest całkiem spory – szczegółowa lista poniżej.

blikomania 2023 - lista banków

Jeśli chcemy wziąć udział w ofercie, musimy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę loterii. Rejestracja do loterii trwa do 4 czerwca 2023. Z kolei w ramach oferty możemy wykonywać transakcje od 3.04.2023 do 18.07.2023 (każda transakcja to jeden los).

Jeśli nie posiadamy rachunku osobistego obsługującego BLIKa – możemy go założyć w jednej z atrakcyjnych promocji bankowych! Z kolei jeśli mamy kilka kont bankowych, które obsługują BLIK – możemy wysłać kilka zgłoszeń!

Jeśli w promocji chce wziąć udział osoba niepełnoletnia to może to zrobić, jednak konieczne w takim przypadku będzie przesłanie na adres kontakt@blikomania.pl skanu zgody na udział w loterii podpisanej przez rodzica.

Podczas rejestracji w ofercie musimy podać tylko podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, telefon oraz e-mail oraz wskazać aplikację bankową, z której korzystamy przy płatnościach BLIK. Jeśli korzystamy z kilku aplikacji w tym celu – możemy wykonać kilka rejestracji!

Weź udział w loterii Blikomania 2023 i graj o sztabki złota!

Rejestracja i udział w loterii

Po wypełnieniu formularza konieczne będzie jeszcze w celu potwierdzenia udziału zrealizowanie transakcji BLIK na kwotę 1zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Zwrotnie otrzymamy za to nagrodę gwarantowaną (e-book) w ciągu 72h od rejestracji.

Każda transakcja BLIK powiązana z zarejestrowanym kontem bankowym to jeden los. Idealna rzecz dla osób, które często płacą BLIKiem! Losy zbierają się same! Wliczają się nawet wypłaty BLIK w bankomatach i przelewy na telefon!

Co można wygrać?

W ofercie mamy kilka kategorii nagród:

– nagrody pieniężne o wartości 200zł – dedykowane płatnościom zbliżeniowym BLIK

– nagrody pieniężne o wartości 100zł – dedykowane wszystkim transakcjom BLIK

– no i crème de la crème – czyli sztabki złota – jest ich łącznie do rozlosowania 63 sztuki o wartości ponad 8500 zł każda!

Oprócz tego każdy uczestnik loterii otrzyma nagrodę gwarantowaną (e-book od Legimi).

Weź udział w loterii Blikomania 2023 i graj o sztabki złota!

Losowanie nagród

Każdego dnia loterii losowanych jest aż 100 nagród po 100zł oraz 50 nagród po 200zł. Codziennie losowana jest również sztabka złota o wartości ponad 8500zł.

Wypłata nagród

Jeśli uda nam się wygrać jeden z czeków pieniężnych na 100 lub 200zł – informację o sposobie odbioru gotówki otrzymamy poprzez SMS w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania. Z kolei jeśli wygramy sztabkę złota – w ciągu 2 dni od daty losowania. Organizator poinformuje wtedy o dalszych krokach w celu odbioru nagrody. Powodzenia!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin loterii promocyjnej pod nazwa „Blikomania”

Zasady przyznawania nagrody gwarantowanej


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Blikomania 2023: Wygraj jedną z 63 sztabek złota lub jeden z 9450 czeków pieniężnych! Do tego nagroda gwarantowana!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top