promocja blik blikomania 2023

Blikomania 2023: Wygraj jedną z 63 sztabek złota lub jeden z 9450 czeków pieniężnych! Do tego nagroda gwarantowana!

PROMOCJA TRWA DO: 04.06.2023r.

Płać BLIKiem i wygraj jedną z 63 sztabek złota – tak w skrócie można opisać najnowszą loterię Blikomania 2023. Bardzo rzadko opisujemy tego typu oferty na tym blogu, jednak ta jest wyjątkowa. Po pierwsze – prawdopodobieństwo wygrania nagrody jest dość spore, ponieważ oprócz 63 sztabek złota zostanie rozlosowane jeszcze 9450 czeków pieniężnych, a po drugie dodatkowo otrzymamy nagrodę gwarantowaną w postaci e-booka! Łączna pula nagród w loterii to ponad 7,8 miliona złotych!

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii mogą wziąć udział osoby, które posiadają konto w banku, który obsługuje BLIKa. Tutaj wybór jest całkiem spory – szczegółowa lista poniżej.

blikomania 2023 - lista banków

Jeśli chcemy wziąć udział w ofercie, musimy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę loterii. Rejestracja do loterii trwa do 4 czerwca 2023. Z kolei w ramach oferty możemy wykonywać transakcje od 3.04.2023 do 18.07.2023 (każda transakcja to jeden los).

Jeśli nie posiadamy rachunku osobistego obsługującego BLIKa – możemy go założyć w jednej z atrakcyjnych promocji bankowych! Z kolei jeśli mamy kilka kont bankowych, które obsługują BLIK – możemy wysłać kilka zgłoszeń!

Jeśli w promocji chce wziąć udział osoba niepełnoletnia to może to zrobić, jednak konieczne w takim przypadku będzie przesłanie na adres kontakt@blikomania.pl skanu zgody na udział w loterii podpisanej przez rodzica.

Podczas rejestracji w ofercie musimy podać tylko podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, telefon oraz e-mail oraz wskazać aplikację bankową, z której korzystamy przy płatnościach BLIK. Jeśli korzystamy z kilku aplikacji w tym celu – możemy wykonać kilka rejestracji!

Weź udział w loterii Blikomania 2023 i graj o sztabki złota!

Rejestracja i udział w loterii

Po wypełnieniu formularza konieczne będzie jeszcze w celu potwierdzenia udziału zrealizowanie transakcji BLIK na kwotę 1zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Zwrotnie otrzymamy za to nagrodę gwarantowaną (e-book) w ciągu 72h od rejestracji.

Każda transakcja BLIK powiązana z zarejestrowanym kontem bankowym to jeden los. Idealna rzecz dla osób, które często płacą BLIKiem! Losy zbierają się same! Wliczają się nawet wypłaty BLIK w bankomatach i przelewy na telefon!

Co można wygrać?

W ofercie mamy kilka kategorii nagród:

– nagrody pieniężne o wartości 200zł – dedykowane płatnościom zbliżeniowym BLIK

– nagrody pieniężne o wartości 100zł – dedykowane wszystkim transakcjom BLIK

– no i crème de la crème – czyli sztabki złota – jest ich łącznie do rozlosowania 63 sztuki o wartości ponad 8500 zł każda!

Oprócz tego każdy uczestnik loterii otrzyma nagrodę gwarantowaną (e-book od Legimi).

Weź udział w loterii Blikomania 2023 i graj o sztabki złota!

Losowanie nagród

Każdego dnia loterii losowanych jest aż 100 nagród po 100zł oraz 50 nagród po 200zł. Codziennie losowana jest również sztabka złota o wartości ponad 8500zł.

Wypłata nagród

Jeśli uda nam się wygrać jeden z czeków pieniężnych na 100 lub 200zł – informację o sposobie odbioru gotówki otrzymamy poprzez SMS w ciągu 6 dni roboczych od daty losowania. Z kolei jeśli wygramy sztabkę złota – w ciągu 2 dni od daty losowania. Organizator poinformuje wtedy o dalszych krokach w celu odbioru nagrody. Powodzenia!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin loterii promocyjnej pod nazwa „Blikomania”

Zasady przyznawania nagrody gwarantowanej


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *