Kumulacja! 400zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 1200 zł po otwarciu karty kredytowej + 200 zł w formie zwrotów!
|

Kumulacja! 400zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 1200 zł po otwarciu karty kredytowej + 200 zł w formie zwrotów!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 400 zł do wzięcia w gotówce! I opcja na duuużo więcej!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 1200 zł! Dodatkowo odbierzemy jeszcze 200 zł w formie zwrotów za płatności wspomnianą kredytówką! Łącznie to aż 1700 zł do odbioru!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Alternatywnie umowę o konto możemy sfinalizować za pośrednictwem wizyty kuriera, do czego zachęcam, ponieważ metoda ta jest w przypadku Citibanku najmniej problematyczna.

Promocja trwa do 31.08.2023. Ale… wniosków jest tylko 5000. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 400zł!

Pierwsze 25 zł

Pierwsze 25 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 25 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 125 zł

Co robimy potem? Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 300 zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

Podpisując umowę o konto np. w czerwcu, czas na spełnienie warunków mija nam pod koniec lipca. Wypłata tej części premii nastąpi z kolei z końcem sierpnia.

I jeszcze 125 zł

Ta część premii jest troszeczkę trudniejsza do zdobycia. Aby odebrać dodatkowe 125 zł musimy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł (np. dwa zlecenia po 1000 zł). Potrzebne do tego będzie otworzenie konta walutowego w bankowości elektronicznej. Jest ono jednak całkowicie darmowe i zakłada się je sprawnie, wiec nie powinno być z tym żadnego problemu.

Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na USD. Możemy np. wymienić 1000 zł na dolary USD i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 10 zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu w godzinach roboczych, nie w weekend! W okresie weekendowym i nocnym Citibank nalicza duuuużo wyższe opłaty (np. zamiast 10 zł moglibyśmy zapłacić nawet… 70 zł)!

Alternatywnie możemy zapewnić także wpływ min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia, przy czym musi to być rzeczywiście wynagrodzenie – przelew z takim tytułem z naszego konta w innym banku nie przejdzie, ale za to wpływ stypendium lub emerytury już tak! Wpłata nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest klient indywidualny.

Zdecydowanie prościej będzie więc spędzić chwilę w Citi Kantor i wymienić walutę ?

Wypłata tej części premii nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 400zł!

125 zł za spełnienie poprzednich warunków

Jeśli spełniliśmy warunki odbioru drugiej i trzeciej części premii (125 zł + 125 zł), ostatnie 125 zł także jest nasze. Wypłata tej części premii nastąpi do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, czyli dla kont założonych w czerwcu nastąpi do końca września (z kolei dla rachunków założonych w lipcu – do końca października itd.)

Dodatkowe 200 zł w formie zwrotów za płatności kartą kredytową

W ramach promocji zgarniemy dodatkowe 200 zł (maksymalnie 50 zł miesięcznie) w ramach zwrotów za płatności dodatkowo wyrobioną kartą kredytową (1% zwrotu za płatności). Na zwroty łapiemy się, jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w Citibanku od 1.01.2020. Będą one naliczane przez 4 pełne miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej. Maksymalna kwota zwrotu to 4 x 50 zł = 200 zł. Wyłączone są transakcje szczególne, czyli tzw. „ułatwiacze obrotów kartą” – m.in. doładowania portfeli elektronicznych. Wszystkie standardowe transakcje w sklepach czy na stacjach paliw będą bez problemu zaliczone!

Zdecydowanie opłaca się założyć tą kredytówkę, ponieważ oprócz wspomnianej premii zyskamy także rewelacyjne 900 zł w odrębnej promocji karty kredytowej.

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz premię 400zł!

Łączna premia to aż 1500 zł!

Tak! Zakładając CitiKonto i korzystając z promocji karty kredytowej Citibank łącznie możemy w prosty sposób odebrać dodatkowe 1500 zł, które w żaden sposób nie będzie opodatkowane!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „CitiKonto – Twoje konto na wakacje”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *