promocja alior bank konto jakże osobiste
|

450 zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 6,5% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Okazja na świetny zarobek na banalnych warunkach – aż 450 zł premii (całość w gotówce) po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Bank! Bank oferuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 6,5%! Oprócz tego garść innych korzyści, w tym zwrot za płatności mobilne aż do 240 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank w okresie ostatnich 3 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 30.09.2023. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o konto wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie rachunku – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50 zł premii!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Nagroda 50zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Jeśli zdecydujemy się na inny sposób potwierdzenia tożsamości – ta część premii nas ominie. Wciąż jednak mamy wtedy otwartą drogę do:

400 zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 400zł należy przez pierwsze 8 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki:

– zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz

– w każdym z miesięcy wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Ważne, aby to były zwykłe płatności w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby były one zaliczone). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie 5 razy w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w czerwcu – warunki zaczynamy spełniać w lipcu).

Promocja wymaga, abyśmy aktywowali także dwie korzyści w koncie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy (bonusy w ramach konta ułatwiające korzystanie z niego – szczegóły w dalszej części artykułu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 400zł po 8 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (aż do 240 zł rocznie, maksymalnie 20 zł miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Promocja wymaga, abyśmy dwie takie korzyści (są darmowe) w koncie włączyli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Co więcej, w ramach wakacyjnej oferty wszystkie korzyści będą dla nas darmowe (standardowo bezpłatne są tylko dwie, a mamy ich sporo) – kolejne to między innymi 0zł za wypłaty za granicą czy ubezpieczenie podróży zagranicznej lub pomoc w nagłych wypadkach (pakiet assistance). Pakiet wszystkich korzyści będzie dla nas bezpłatny do końca trzeciego pełnego miesiąca następującego po założeniu konta, więc całkiem długo. Starczy na całe wakacje, a nawet dłużej!

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 6,5% dla nowych środków do kwoty 200.000 zł na okres 3 miesięcy. W celu utrzymywanie promocyjnego oprocentowania konieczne będzie wykonywanie 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie spada do 5%.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

W ramach oferty wakacyjnej konto i karta są bezwarunkowo darmowe do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta!

Jeśli chcemy później nadal cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie wpływu na ten rachunek w wysokości min. 1500zł (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja IX”

Regulamin promocji „Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *