Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 450 zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

450 zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

promocja alior bank konto jakże osobiste
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.5]

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.

Okazja na świetny zarobek na banalnych warunkach – aż 450 zł premii (całość w gotówce) po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Bank! Bank oferuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 6,5%! Oprócz tego garść innych korzyści, w tym zwrot za płatności mobilne aż do 240 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank w okresie ostatnich 3 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 30.09.2023. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o konto wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie rachunku – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50 zł premii!

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Nagroda 50zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku. Jeśli zdecydujemy się na inny sposób potwierdzenia tożsamości – ta część premii nas ominie. Wciąż jednak mamy wtedy otwartą drogę do:

400 zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 400zł należy przez pierwsze 8 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki:

– zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz

– w każdym z miesięcy wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Ważne, aby to były zwykłe płatności w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby były one zaliczone). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie 5 razy w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w czerwcu – warunki zaczynamy spełniać w lipcu).

Promocja wymaga, abyśmy aktywowali także dwie korzyści w koncie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy (bonusy w ramach konta ułatwiające korzystanie z niego – szczegóły w dalszej części artykułu).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 400zł po 8 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (aż do 240 zł rocznie, maksymalnie 20 zł miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Promocja wymaga, abyśmy dwie takie korzyści (są darmowe) w koncie włączyli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

Co więcej, w ramach wakacyjnej oferty wszystkie korzyści będą dla nas darmowe (standardowo bezpłatne są tylko dwie, a mamy ich sporo) – kolejne to między innymi 0zł za wypłaty za granicą czy ubezpieczenie podróży zagranicznej lub pomoc w nagłych wypadkach (pakiet assistance). Pakiet wszystkich korzyści będzie dla nas bezpłatny do końca trzeciego pełnego miesiąca następującego po założeniu konta, więc całkiem długo. Starczy na całe wakacje, a nawet dłużej!

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 6,5% dla nowych środków do kwoty 200.000 zł na okres 3 miesięcy. W celu utrzymywanie promocyjnego oprocentowania konieczne będzie wykonywanie 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie spada do 4%.

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 450zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

W ramach oferty wakacyjnej konto i karta są bezwarunkowo darmowe do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta!

Jeśli chcemy później nadal cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie wpływu na ten rachunek w wysokości min. 1500zł (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja IX”

Regulamin promocji „Konto Jakże Osobiste – oferta wakacyjna”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
450 zł w promocji z Kontem Jakże Osobistym Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X