promocja wakacyjna millennium konto oszczędnościowe
|

400 zł premii w nowej promocji Konta Millennium 360 + 7,0% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium powrócił ze świetną promocją konta osobistego Millennium 360°! Tym razem do zgarnięcia jest 400zł w formie gotówki na bardzo prostych warunkach!

Oferowane Konto Millennium 360° to świetny rachunek, który osobiście w starszej wersji (Konto 360°) posiadam od lat! Dodatkowo możemy skorzystać także z dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7,0% do kwoty aż 200.000zł!

Po założeniu konta osobistego możecie także skorzystać z promocji karty kredytowej i dodatkowo zyskać łatwe 300zł do wydania na Allegro!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w Millennium po 1.01.2020r.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Koniecznie podczas wnioskowania wyraźmy zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy” (świetna usługa, zyskałem dzięki niej już setki złotych) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz telefon (warunek konieczny do otrzymania premii).

Promocja trwa do 31.07.2023r. Jest to także ostatni dzień, w którym możemy podpisać umowę. Z tym jednak nie powinno być problemu, ponieważ zrobimy to przez internet! W ofercie obowiązuje limit 15.000 wniosków.

Załóż Konto Millennium 360° z premią 400 zł i oszczędzaj na 7%!

Jak wygląda założenie konta Millennium 360°?

Konto wraz z kartą debetową możemy założyć w pełni zdalnie, bez konieczności wizyty kuriera. Możemy to zrobić na 2 sposoby:

  • Poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (polecam),
  • Poprzez selfie (foto weryfikację) – musimy wtedy wejść na stronę promocji przez urządzenie, które ma wbudowaną kamerkę, np. telefon.

Ważne info! Dane nadawcy przelewu weryfikacyjnego muszą być takie same, jak dane osoby zakładającej konto. Zwróćmy szczególną uwagę na adres – aby był taki sam.

W przypadku otwarcia konta przez internet konieczna będzie wizyta w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu już po założeniu konta online.

Pierwsze 100 zł do odbioru

Jakie warunki trzeba spełnić, aby odebrać pierwsze 100 zł? Musimy w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 zł, a następnie w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i zalogować się do niej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000 zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Za spełnienie tych banalnych warunków 100 zł wpłynie na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków!

Kolejne 300 zł do odbioru!

Kolejne 300 zł zyskamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu konta:

  • wykonamy min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł,
  • zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł,
  • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Do płatności nie wliczają się przelewy BLIK na numer telefonu oraz płatności związane z grami hazardowymi. Przelew 1000zł może pochodzić z naszego konta w innym banku.

Kolejne 300 zł zostanie przelane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ważne info! Jeśli zakładaliśmy konto przez internet, w celu otrzymania drugiej części premii koniecznie udajmy się do oddziału banku. Po co? Musimy złożyć wzór podpisu i udostępnić swój dokument tożsamości (warunek konieczny do otrzymania drugiej części premii). Musimy to zrobić do końca października 2023 jeśli otworzymy konto w czerwcu 2023 lub do końca listopada 2023 jeśli otworzymy konto w lipcu 2023.

Pamiętajmy, żeby do dnia wypłaty premii nie cofać w bankowości elektronicznej udzielonych zgód marketingowych!

Szczegóły dotyczące terminów oferty, w zależności od miesiąca, w którym założycie konto znajdują się w przygotowanych specjalnie dla Was terminarzach promocji!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 400 zł i oszczędzaj na 7%!

To naprawdę takie proste?!

Tak! W skrócie – wystarczy przez 4 miesiące z rzędu wykonywać 5 płatności kartą na kwotę łączną min. 360 zł, logować się do aplikacji mobilnej i przelewać na swoje konto 1000zł, aby otrzymać łącznie 400zł premii!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023


Czy Konto Millennium 360° jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Millennium 360° jest bezwarunkowo darmowe. Korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeśli wykonamy nią w miesiącu min. 5 płatności (mogą być też płatności BLIK). Przykładowo, żeby konto było darmowe w sierpniu, powyższe warunki musimy spełnić w lipcu. Jeśli nie uda nam się spełnić tych warunków, opłata za kartę wyniesie 11zł.

Jeśli mamy 18-26 lat warunki bezpłatności karty są łagodniejsze – wystarczy wykonać min. 1 transakcję miesięcznie, aby była ona darmowa (BLIK też może być). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5zł.

Millennium 360° – moc dodatkowych korzyści

Teraz pora na dwie świetne funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem. Po pierwsze, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności karty, otrzymujemy możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce i za granicą!

Dodatkowo, Bank Millennium oferuje też promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit dla nowych środków – 7,0% do 200 000zł na okres 91 dni. Warto skorzystać, by choć trochę podgonić inflację! Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania, konieczne jest wykonywanie min. 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie zostanie obniżone do 4,0%.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „400zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°

Cennik Usług – Prowizje i Opłaty


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *