santander promocja bankowa premia na start 2
|

500 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + do 300 zł zwrotu za rachunki +150 zł za konto dziecka + oszczędzaj na 7%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Czerwcowa edycja bardzo popularnej promocji Santander – promocji Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 500 zł, z czego 300 zł otrzymamy w gotówce oraz 180 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także świetnie oprocentowaną lokatę mobilną – aż 7% na 4 miesiące do kwoty 20.000 zł!

Dodatkowo obecnie możesz zgarnąć także 150 zł za założenie konta dziecku w wieku 7-17!

Aż 500 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 500 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Załóż konto, zyskaj bonusy” (300 zł w gotówce i 100 zł w bonie)

– „Polecam mój bank – edycja 4” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

– „20zł z Kantorem Santander” – premia 20 zł za wymianę waluty.

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.06.2022r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka – sprawdź szczegóły!

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (cykliczne promocje operatora Mastercard).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 30.06.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.07.2023.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 31 lipca musimy:

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 2 razy zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku (lub kilka przelewów na podaną łączną kwotę). Do końca sierpnia otrzymamy w zamian 100 zł.

100 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (100 zł) są bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy (sierpień, wrzesień):

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 2 razy zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

Do 31 października 2023 otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 100 zł w gotówce!

100 zł za aktywności

Aby odebrać kolejne 100 zł, należy w październiku oraz listopadzie 2023 (w każdym z tych miesięcy):

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander Mobile,
 • przynajmniej 2 razy zapłacić kartą debetową – w sklepie lub internecie (BLIK nie wlicza się),
 • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (dla osób do 26 r.ż. wystarczy 300zł).

Za spełnienie powyższego warunku premię otrzymasz na konto do 31 grudnia 2023.

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka – sprawdź szczegóły!

100zł w formie bonu do Biedronki

Kolejne 100 zł zgarniesz w formie bonu do Biedronki. Wystarczy spełnić wszystkie powyższe warunki premii pieniężnych i voucher jest Twój!

Nagrodę w formie vouchera otrzymasz za pomocą SMS lub poprzez wiadomość w bankowości internetowej do 31 grudnia 2023. Będzie to ciąg znaków, który podasz kasjerowi podczas płatności lub w kasie samoobsługowej (wybieramy wtedy płatność za pomocą ekodu).

Dodatkowe 80 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 80 zł do Biedronki,
 • 80 zł do Zalando,
 • 80 zł do RTV EURO AGD,
 • 80 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City,
 • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Dodatkowo zyskaj 150 zł za konto dla dziecka – sprawdź szczegóły!

Opcjonalny bonus 20 zł za transakcje walutowe

Dla osób składających wniosek po 7.06.2023 dostępna jest także drobna dodatkowa promocja. Możemy zgarnąć dodatkowe 20 zł, jeśli zdecydujemy się na przetestowanie kantoru walutowego. W celu odbioru premii konieczna będzie wymiana min. 50 jednostek waluty (USD, EUR, GBP lub CHF) za pomocą Kantoru Santander.

Przelew 20 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – czerwiec 2023


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Od 1 lipca warunki bezpłatności zmienią się. W celu uniknięcia opłat konieczne będzie wykonanie transakcji kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300zł (w przeciwnym wypadku opłata 9zł za konto i 6zł za kartę). W przypadku osób do 26. roku życia nadal będzie wystarczyło wykonać 1 transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu, by cieszyć się darmowym rachunkiem (w przeciwnym wypadku opłata 9zł).

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Mobilną – oprocentowanie 7% aż na 4 miesiące do kwoty 20.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 4”

Regulamin promocji “20 zł z Kantorem Santander”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *