promocja bnp paribas konto osobiste
|

Jeszcze więcej! Nowa oferta BNP Paribas, czyli 470 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Nowa okazja od BNP Paribas! Aż 470 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki promocji „Eksploruj Świat z BNP Paribas” są naprawdę bardzo proste, a premia rekordowo wysoka. Jest tylko 3000 wniosków!

Co ważne, całość wypłacana jest w gotówce, czyli w najlepszej możliwej formie! Pełna premia jest możliwa po zawnioskowaniu o Kartę Otwartą na Świat, która kosztuje 12 zł miesięcznie (ale daje ciekawe możliwości). Jeśli zdecydujemy się na tańszy plastik, maksymalnie możemy otrzymać 400 zł w gotówce.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 23.07.2023, ale limit wniosków może wyczerpać się przed czasem. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Obowiązuje pula tylko 3000 wniosków. Jeśli teraz link jest aktywny – oznacza to, że promocja trwa!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak aby uzyskać maksymalną premię 470 zł konieczne jest wybranie Karty Otwartej na Świat). Rachunek możemy otworzyć poprzez wideoweryfikację lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS) – ten sposób zawarcia umowy zdecydowanie polecamy (jest mniej problematyczny).

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 6.08.2023.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 470zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (70 zł w gotówce) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty maksymalnie do 6.08.2023, o ile zdecydujemy się na Kartę Otwartą na Świat. Jeśli zdecydujemy się na inną debetówkę, ta część premii nas ominie (ale nadal możemy wtedy zgarnąć pozostałe 400 zł w gotówce).

Druga część premii

200 zł otrzymamy, jeśli w sierpniu:

  • Wykonamy min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej,
  • Wykonamy transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł.

Przelew możemy wykonać zarówno w bankowości internetowej, jak i mobilnej.

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych (wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Przelewy BLIK na telefon wliczają się!

Trzecia część premii

Kolejne 200 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki konieczne do otrzymania pierwszych 200 zł oraz we wrześniu:

  • Wykonamy min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej,
  • Wykonamy transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł.

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 21 sierpnia, 21 września i 26 października 2023. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na otrzymaną w pierwszym mailu wiadomość dotyczącą pierwszej premii, będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. sierpnia 2023). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii, kolejne części będą akceptowane automatycznie.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 470zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo. Jeśli zdecydujemy się na Kartę Otwartą na Świat (wtedy mamy możliwość zdobycia maksymalnej premii 470 zł w ramach promocji) będziemy mogli bezpłatnie wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (w przypadku bankomatów zagranicznych mamy ograniczenie – tylko tych należących do Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global  Alliance – pozostałe to koszt 7 zł od wypłaty). Otrzymamy także darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży)”. Koszt karty to 12 zł miesięcznie. Jeśli wybierzemy tą kartę, zostaniemy także zwolnieni z kosztów przewalutowań w walutach obcych (przeliczenie po kursie organizacji płatniczej Mastercard).

Jeśli z kolei zdecydujemy się na tańszy plastik – aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2 zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 7 zł. Wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Eksploruj świat z bankiem BNP Paribas”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *