Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Odbierz 250zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim + oszczędzaj na 6%

Odbierz 250zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim + oszczędzaj na 6%

promocja ing bank ślaski konto direct 250
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.2]

PROMOCJA TRWA DO: 28.09.2023r.

Kolejna szansa na atrakcyjną premię nawet 250 zł po założeniu konta osobistego w ING Banku Śląskim! To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za założenie Konta Direct oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na koncie oszczędnościowym na 6% aż do kwoty 200.000zł. Promocja trwa do 28.09.2023.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 1.04.2022r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe. Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na marketing drogą elektroniczną i przekazywanie informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych.

Załóż Konto Direct w ING z premią 250zł!

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru trzy opcje podpisania umowy:

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera) – dostępne, jeśli mamy konto w jednym z banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Pekao S.A., Bank Millennium, mBank, Santander Bank Polska,

– poprzez selfie w aplikacji Moje ING,

– poprzez wizytę kuriera (opcja klasyczna i pewna).

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane odbiorcy i nadawcy przelewu były identyczne (musimy mieć na przykład wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję z kurierem.

Powyższe warunki musimy spełnić do 28.09.2023.

Odbierz pierwszą premię – 120zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (120 zł), należy do 31 grudnia 2023r. wykonać płatności kartą, portfelem mobilnym (Apple Pay, Google Pay lub Garmin Pay) lub BLIK na kwotę min. 1000zł. Mamy na to sporo czasu, więc spokojnie zdążymy wydać taką sumę. Możemy wykonywać transakcje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Odbierz drugą premię – 130zł

W celu zdobycia kolejnych 130 zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne) w okresie do 31.12.2023,
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł w dowolnych trzech różnych miesiącach w okresie do 31.12.2023,
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym do 31.12.2023,
  • Na dzień 31.12.2023 posiadać min. 300zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

Przelew nie może pochodzić z naszego konta w innym banku. Może być to np. przelew wynagrodzenia lub też wpływ z konta innego użytkownika, np. od kogoś bliskiego.

W zależności od tego, czy spełnimy tylko warunki dla premii 120zł, czy także te dla bonusu 130zł, łączna premia będzie wynosić 120zł lub 250zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto oszczędnościowe do 16.01.2024r. Środki będziemy mogli wypłacić oczywiście na konto osobiste.

Załóż Konto Direct w ING z premią 250zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Direct

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 6% obowiązuje przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł, w ofercie specjalnej „Bonus na start”.

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe bezwarunkowo. Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli w danym miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7zł). Pamiętajmy, żeby nie zostawiać wykonania płatności na ostatnią chwilę. Okres rozliczeniowy w ING jest nieco przesunięty względem układu miesięcznego – trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Wypłaty z bankomatów własnych ING oraz urządzeń Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5zł od wypłaty (oprócz pierwszej wypłaty z bankomatu obcego w miesiącu – ta jest darmowa).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 250zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Odbierz 250zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim + oszczędzaj na 6%

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X