Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Karta kredytowa Citibank – którą promocję wybrać? Nasz poradnik!

Karta kredytowa Citibank – którą promocję wybrać? Nasz poradnik!

Którą promocję Citibank wybrać poradnik
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

Citibank słynie z dużej ilości promocji swojej flagowej karty kredytowej Citi Simplicity. Opcji otworzenia kredytówki jest naprawdę sporo, a premie i warunki poszczególnych promocji potrafią się znacznie między sobą różnić. Najlepsze z ofert opisujemy na naszym blogu.

Najlepsze aktualne promocje – karta kredytowa Citibank

Obecnie mamy między innymi do wyboru poniższe oferty. Każdorazowo możesz przejść z tego artykułu do prześwietlenia konkretnej promocji w odrębnym wpisie!

1. 900 zł (600 zł w gotówce i 300 zł w bonach) po założeniu karty kredytowej Citibank

2. 900 zł (600 zł w formie bonów Allegro i 300 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile) po założeniu karty kredytowej Citibank

3. Zegarek Garmin Venu Sq o wartości 720zł po założeniu karty kredytowej Citibank

4. 600 zł w formie bonów Allegro po założeniu karty kredytowej Citibank

Oraz osobna ciekawa oferta:

Pakiet LUX MED dla Ciebie i dziecka po założeniu karty kredytowej Citibank

Oferty uszeregowane zostały według wysokości premii możliwej do uzyskania (oprócz pakietu LUX MED – tutaj wartość jest ciężej oszacować, więc przedstawiam go odrębnie). Z reguły jednak im wyższa premia, tym warunki trudniejsze do spełnienia. Warto wspomnieć, że oferowane punkty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile są wymienne na bony do wielu popularnych sklepów, np. Empik czy Circle K. Poniżej krótko opis każdej z okazji.


900 zł (600 zł w gotówce i 300 zł w bonach) po założeniu karty kredytowej Citibank

citibank promocje bankowe 900

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2023r.

W tej promocji konieczne będzie wykonywanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Właściwie nie jest to duży wymóg, jednak musimy go wykonywać aż przez 9 miesięcy. W zamian otrzymamy najpierw 24 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile (wymiennych na bony o wartości 300 zł) po 5 miesiącach od założenia karty kredytowej, a następnie co miesiąc po 100 zł premii gotówkowej. Okazja dość rozciągnięta w czasie, jeśli chodzi o spełnianie warunków. Za to wysokość premii jest absolutnie rekordowa!

Sprawdź szczegółową recenzję promocji z premią 600 zł + 300 zł w osobnym wpisie!

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali kredytówki w Citibank od 1.01.2023. W tej ofercie oprócz atrakcyjnej premii 900 zł otrzymamy także pierwszy rok prowadzenia karty kredytowej całkowicie za darmo!

Naszym zdaniem to najlepsza oferta wśród wszystkich dostępnych promocji karty kredytowej Citibank!


900 zł (600 zł w formie bonów Allegro i 300 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile) po założeniu karty kredytowej Citibank

allegro 900 promocja citibank - zarabiaj na bankach 2

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz aż 900zł premii!

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2023r.

Oferta jest bardzo podobna do powyższej. Właściwie jedyna istotna różnica jest taka, że zamiast części gotówkowej w wysokości 600 zł tutaj otrzymujemy bony Allegro w tej samej kwocie. Oprócz tego w obu promocjach otrzymujemy 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bony do wielu sklepów. Tutaj także musimy wykonywać miesięcznie transakcje na kwotę min. 300 zł, co z pewnością nie jest wygórowanym warunkiem.

Sprawdź szczegółową recenzję promocji z premią 600 zł + 300 zł w osobnym wpisie!

Z tej promocji również mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali kredytówki w Citibank od 1.01.2023. W tej okazji pierwszy rok prowadzenia karty kredytowej również wyniesie nas 0 zł!


Zegarek Garmin Venu Sq o wartości 720zł po założeniu karty kredytowej Citibank

karta kredytowa citibank promocja garmin

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz zegarek Garmin Venu Sq!

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.

To oferta pozwoli Wam uzyskać nagrodę w najszybszy i najprostszy sposób. Musimy co prawda wydać min. 2000 zł od momentu wydania karty do końca drugiego miesiąca po jej założeniu, jednak zdecydowanie warto! W zamian otrzymamy zegarek Garmin Venu Sq o wartości aż 720 zł!

Sprawdź szczegółową recenzję promocji z zegarkiem Garmin w osobnym wpisie!

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali kredytówki w Citibank od 1.01.2023. Karta będzie dla nas darmowa, jeśli będziemy nią wydawać min. 1000 zł miesięcznie.


600 zł w formie bonów Allegro po założeniu karty kredytowej Citibank

citi - promocje bankowe - karta kredytowa - allegro 600

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz 600zł do wydania na Allegro!

PROMOCJA TRWA DO: 19.09.2023r.

W ramach oferty otrzymujemy 600 zł w formie bonów do wykorzystania na Allegro, jeśli wykonamy transakcje kartą na kwotę min. 300 zł przez 7 kolejnych miesięcy. Zdecydowanie warto wybrać jedną z promocji z premią 900 zł – będziemy wtedy wykonywać transakcje 2 miesiące dłużej, ale zgarniemy aż 300 zł więcej!

Sprawdź szczegółową recenzję promocji z bonami Allegro o wartości 600 zł w osobnym wpisie!

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali kredytówki w Citibank od 1.01.2022, co od razu czyni ofertę mniej atrakcyjną (pozostałe oferty mają okres karencji ustawiony na 1.01.2023). Karta będzie dla nas darmowa, jeśli będziemy nią wydawać min. 300 zł miesięcznie.


Pakiet LUX MED po założeniu karty kredytowej Citibank

promocja citibank karta kredytowa luxmed

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz ubezpieczenie LUX MED!

PROMOCJA TRWA DO: 29.02.2024r.

Citibank proponuje także ciekawą ofertę karty kredytowej w połączeniu z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym LUX MED – dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Takie promocje lubię. Dlaczego? Bo mamy tu tzw. wartość dodaną – zamiast gotówki otrzymamy możliwość dodatkowego zadbania o nasze zdrowie, o którym w codziennym biegu często zapominamy. Ubezpieczenie będzie trwało 12 miesięcy. Będzie ono możliwe do aktywacji po wykonaniu jednego drobnego warunku po założeniu karty kredytowej – wykonaniu transakcji kartą na kwotę min. 300 zł.

Sprawdź szczegółową recenzję promocji z ubezpieczeniem LUX MED w osobnym wpisie!

Co wchodzi w zakres ubezpieczenia? Dla dorosłego mamy m. in. nielimitowany dostęp do lekarza internisty, pakiet badań bez konieczności skierowania raz na 12 miesięcy oraz dostęp do 19 lekarzy specjalistów w cenie tylko 89 zł od wizyty. Dodatkowo mamy możliwość zrealizowania przeglądu stomatologicznego raz na 12 miesięcy.

Z kolei dla dziecka w wieku do 17 lat możemy otrzymamać nielimitowane konsultacje z lekarzem pediatrą oraz dostęp do lekarzy specjalistów za dopłatą 89 zł za wizytę.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali kredytówki w Citibank od 1.01.2022. Dodatkowo, w ramach promocji, karta kredytowa będzie dla nas darmowa aż przez 36 miesięcy!


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Karta kredytowa Citibank – którą promocję wybrać? Nasz poradnik!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top