promocja nest bank nest konto premia 400
|

Mamy HIT! 400 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku! Promocja wraca po latach + oszczędzaj na 7,1%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ależ się nam porobiło! Nest Bank, który od kilku lat nie miał żadnej promocji z premią powraca z rewelacyjną ofertą! Otrzymamy 400 zł w formie zwrotów za płatności kartą po założeniu konta osobistego Nest Konto! Oprócz tego będziemy mieli możliwość skorzystania z rewelacyjnie oprocentowanej Lokaty Witaj (7,1% do 25 000 zł na 6 miesięcy) oraz Nest Konta Oszczędnościowego (6,9% do 50 000 zł na 90 dni).

Co istotne – Nest Konto jest całkowicie bezwarunkowo darmowym kontem osobistym!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego rachunku w Nest Banku od 1.01.2021. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania o produkt wyrazić wszystkie zgody marketingowe. Aby potwierdzić tożsamość przez internet – możemy wybrać przelew weryfikacyjny, aplikację mobilną lub rozmowę wideo z konsultantem.

Jeśli wybierzemy przelew weryfikacyjny (dostępny jeśli mamy konto w jednym w banków: Pekao SA, Alior Bank, Santander Bank Polska, mBank, ING Bank Śląski) pamiętajmy, iż dane, które podamy we wniosku muszą się w pełni zgadzać z danymi nadawcy przelewu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby podać ten sam adres.

Promocja trwa co prawda do 30.09.2023, jednak bank zaznacza, że może się ona zakończyć przed czasem. Także póki oferta jest aktywna – warto korzystać! Co istotne, w ciągu 14 dni od momentu złożenia wniosku o rachunek musimy podpisać umowę.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak otrzymać 400 zł?

Warunki otrzymania maksymalnej premii 400 zł są naprawdę banalne wręcz do spełnienia. Otóż musimy przez kolejne 8 miesięcy po założeniu konta przelewać na konto w Nest Banku łącznie 2000 zł (może być np. z naszego konta w innym banku) oraz płacić kartą. Każda transakcja będzie premiowana zwrotem o wartości 5% (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Po 8 miesiącach uzbiera nam się tym sposobem nawet 400 zł!

Jeśli otworzymy konto do 15. dnia miesiąca – zwrot 5% będzie przyznawany w tym miesiącu oraz przez 7 kolejnych miesięcy. Z kolei jeśli umowę zawrzemy po 15. dniu miesiąca, to zwrot 5% będzie przyznawany przez kolejne 8 pełnych miesięcy.

Premia za dany miesiąc będzie każdorazowo wypłacana do 20. dnia kolejnego miesiąca.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy Nest Konto jest darmowe?

Zdecydowanie tak! To jeden z ostatnich całkowicie darmowych rachunków osobistych na rynku! Nie zapłacimy NIC za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce BLIKiem niezależnie od tego, jaką aktywnością wykażemy się na koncie w danym miesiącu.

Dodatkowe korzyści dla oszczędzających – aż 7,1%!

Dodatkowo dla nowych klientów Nest Bank przygotował świetną ofertę oszczędnościową. Możemy oszczędzać na Nest Lokacie Witaj (7,1%) oraz Nest Koncie Oszczędnościowym (6,9%).

W przypadku Nest Lokaty Witaj promocyjne oprocentowanie 7,1% będzie dostępne przez 30 dni od momentu otworzenia konta osobistego. Maksymalnie możemy ulokować 25 000 zł na okres 6 miesięcy. Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie, konieczne będzie w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty zapewnienie wpływu na konto min. 2000 zł oraz wykonanie min. 3 transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy rachunkami własnymi).

Z kolei Nest Konto Oszczędnościowe oprocentowane jest na 6,9% do kwoty 50 000 zł przez pierwsze 90 dni od otwarcia konta osobistego. Co istotne, w celu otrzymania promocyjnego oprocentowania konieczne będzie pomiędzy 31. a 60. dniem od otworzenia konta wykonanie min. 3 dowolnych transakcji spośród: płatność kartą, płatność BLIK, przelew (wyłączając przelew pomiędzy rachunkami własnymi) oraz zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Wakacyjna promocja z Nest Kontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *