citibank promocja citikonto walizka podróżna vip collecion
|

WOW! Walizka podróżna + 65 EUR po założeniu konta osobistego Citibank!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W poprzednich edycjach ta oferta potrafiła wyczerpać się w kilka dni! Walizka podróżna oraz 65 EUR w gotówce to nagrody gwarantowane po założeniu konta osobistego CitiKonto w Citibank!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Jeśli wolisz samą gotówkę – alternatywnie dostępna jest także promocja CitiKonta z premią 400 zł i nawet 200 zł moneyback!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy przejść na dedykowaną stronę promocji i pozostawić swoje dane. W formularzu konieczne będzie wpisanie tylko podstawowych informacji. Następnie skontaktuje się z nami konsultant Citibank w celu finalizacji wniosku. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji (nawet będzie łatwiej, bo bank będzie posiadał już większość naszych danych).

Z uwagi na to, że część premii wypłacana jest w EUR, potrzebne będzie także otworzenie konta walutowego w bankowości elektronicznej. Jest ono jednak całkowicie darmowe i zakłada się je sprawnie, wiec nie powinno być z tym żadnego problemu.

Promocja trwa do 15.09.2023. Ale… wniosków jest tylko 1500. Pula może wyczerpać się przed czasem!

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz walizkę + 65 EUR!

Pierwsze 5 EUR

Pierwsze 5 EUR jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych poprzez telefon i email oraz poprzez powiadomienia w aplikacjach. Premię 5 EUR otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Walizka podróżna w prezencie!

Co zrobić, żeby otrzymać walizkę podróżną w prezencie? Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 3 transakcje BLIK na kwotę łączną minimum 100 zł. Wliczają się nawet przelewy BLIK na telefon, więc warunek ten jest bardzo prosty do spełnienia.

Następnie musimy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonać zlecenia walutowe za pośrednictwem Citi Kantor na łączną kwotę min. 500 zł (np. dwa zlecenia po 250 zł). Potrzebne do tego będzie otworzenie konta walutowego w bankowości elektronicznej.

Chodzi o zwykłą wymianę waluty, np. PLN na EUR. Możemy np. wymienić 250 zł na EUR i z powrotem na PLN. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć ok. 5 zł. Co ważne, wykonajmy to zlecenie w tygodniu w godzinach roboczych, nie w weekend! W okresie weekendowym i nocnym Citibank nalicza dużo wyższe opłaty (np. zamiast 5 zł moglibyśmy zapłacić nawet… 30 zł)!

Podpisując umowę o konto np. w lipcu, czas na spełnienie warunków mija nam pod koniec sierpnia. Voucher o wartości 329 zł na walizkę otrzymamy z kolei do końca października. Voucher będzie można zrealizować na stronie VIP Collection. Jego ważność to 180 dni.

I jeszcze 60 EUR

W celu zdobycia dodatkowych 60 EUR, konieczne będzie w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) wykonanie min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (liczą się płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie).

Za każdy miesiąc, w którym wykonamy te czynności otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków 20 EUR na konto walutowe.

Załóż bezpłatne CitiKonto i odbierz walizkę + 65 EUR!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – lipiec 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Z walizką i CitiKontem na wakacje”

Tabela Opłat i ProwizjiOstatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *