Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Znów kumulacja od BNP Paribas: nawet 300zł za kartę kredytową i 435zł po założeniu konta osobistego!

Znów kumulacja od BNP Paribas: nawet 300zł za kartę kredytową i 435zł po założeniu konta osobistego!

promocje bnp paribas - karta kredytowa
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.

BNP Paribas powrócił ze swoją świetną ofertą karty kredytowej! Premia nawet 300zł oraz 435 zł po założeniu konta osobistego to pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1.06.2022 nie posiadali żadnej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wpływa na możliwość skorzystania z promocji karty kredytowej. Jeśli jednak chcemy zgarnąć także nawet 435 zł za konto osobiste w BNP Paribas, powinniśmy zacząć właśnie od promocji rachunku na tej stronie (435 zł w gotówce), a dopiero później zawnioskować o kartę kredytową (z uwagi na to, że promocja dla konta osobistego nie obejmuje z kolei osób, które są już klientami banku, a w przypadku karty kredytowej wykluczenie obejmuje tylko posiadaczy kart kredytowych – mały, ale bardzo istotny szczegół!).

Jeśli od razu chcesz złożyć wniosek o kartę kredytową, skorzystaj z dedykowanego linka. W formularzu promocyjnym konieczne do zaznaczenia są wszystkie zgody. Oferta trwa do 30.09.2023.

Załóż kartę kredytową w BNP Paribas z premią 300zł!

Promocja karty kredytowej BNP Paribas

Jeśli chcemy założyć kartę kredytową w BNP Paribas zaczynamy od wypełnienia formularza promocji, gdzie zostawiamy swoje podstawowe dane. Następnie w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant BNP Paribas w celu dalszego procedowania wniosku o kartę kredytową. Z uwagi na to, iż jest to produkt kredytowy, sprawdzana będzie oczywiście nasza podstawowa zdolność kredytowa. Jeśli jest to Twoja pierwsza styczność z tematem kart kredytowych, zacznij od naszego specjalnego poradnika!

Warunki przyznania premii 300zł

BNP Paribas oferuje nam zwroty za płatności kartą kredytową w wysokości 5% od wartości części wykonanych transakcji przez pierwsze pół roku posiadania karty. Maksymalnie możemy zyskać 50zł miesięcznie, co daje nam łącznie 300zł przez pół roku. Z promocji są wykluczone wszelkie „ułatwiacze” obrotów kartą, np. doładowania portfeli elektronicznych. Zwykłe standardowe płatności w sklepach, internecie będą oczywiście bez problemu zaliczone! Zwrot za płatności każdorazowo będziemy otrzymywać do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji.

Które płatności biorą udział w promocji? Zgodnie z regulaminem są to płatności z następujących kategorii:

  • gastronomia,
  • turystyka (np. płatność za hotel),
  • kultura i rozrywka (np. kino, kręgielnia),
  • transport i komunikacja (np. kolej, bilety lotnicze itp.)

Szczegółowy wykaz rodzajów punktów wg kodów MCC znajduje się w regulaminie promocji.

Co ważne, zwroty są przyznawane w kolejnych cyklach rozliczeniowych, które nie są kalendarzowo równe miesiącom. Okres rozliczeniowy rozpoczyna się bowiem w dniu podpisania umowy o kartę (od tego momentu pierwsze 30 dni to pierwszy okres rozliczeniowy).

Załóż kartę kredytową w BNP Paribas z premią 300zł!

Promocja bez kosztów

Na banerach promocji widnieje napis „RRSO 27,59%”. Dlaczego? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. Spłacając na bieżąco zadłużenie w terminie (określonym każdorazowo na wyciągu) nie poniesiemy oczywiście żadnych koszów, więc RRSO wyniesie 0%!

Czy karta kredytowa Mastercard od BNP Paribas jest darmowa?

W ramach promocji w pierwszym roku karta kredytowa w BNP Paribas będzie prowadzona całkowicie za darmo. Po tym okresie opłata będzie zgodna z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Do wyboru mamy dwie karty: Standard i Gold, zapewniającą więcej przywilejów (np. pakiet ubezpieczeń).

W przypadku karty Standard opłata po upływie roku na tą chwilę wynosi 9zł miesięcznie, ale łatwo jej uniknąć – wystarczy wykonać transakcje na kwotę min. 1000zł miesięcznie. W przypadku karty Gold – opłata wyniesie 15zł (tutaj do zwolnienia z opłat konieczne będzie wykonanie transakcji na kwotę min. 2000zł).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin sprzedaży premiowej „Udane lato z kartą kredytową”

Taryfa opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Znów kumulacja od BNP Paribas: nawet 300zł za kartę kredytową i 435zł po założeniu konta osobistego!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X