Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Prywatne ubezpieczenie LUX MED dla Ciebie lub Twojego dziecka po założeniu karty kredytowej Citibank + darmowa karta na 3 lata!

Prywatne ubezpieczenie LUX MED dla Ciebie lub Twojego dziecka po założeniu karty kredytowej Citibank + darmowa karta na 3 lata!

promocja citibank karta kredytowa luxmed
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 29.02.2024r.

Ależ nam się Citibank rozpędził. Tym razem oferuje po założeniu karty kredytowej prywatne ubezpieczenie LUX MED dla Ciebie lub Twojego dziecka na 12 miesięcy! Warunki są naprawdę banalne (300 zł wydane kartą)! Promocja posiada ograniczoną pulę wniosków. Oferta trwa regulaminowo do 28.02.2024.

Dodatkowo karta kredytowa będzie dla nas darmowa przez 3 lata – bez konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków!

Alternatywnie dostępne są także inne promocje kart Citibank, z premią nawet 900 zł, jednak na nieco bardziej skomplikowanych warunkach.

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie łatwe 400zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.01.2022. Posiadanie innych produktów banku, np. konta osobistego, nie wyklucza z promocji! Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji.

Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email. Co ważne, nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Zrobimy to poprzez specjalną stronę internetową. Będziemy mieć na to 10 dni od momentu wysłania wniosku na stronie banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz ubezpieczenie LUX MED!

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. W pierwszej kolejności oczywiście konieczna będzie aktywacja karty poprzez nadanie PINu. Następnie najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy konieczne będzie zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citibank lub do bankowości elektronicznej.

W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy musimy także wykonać transakcje kartą na kwotę min. 300zł (np. dla dla umów podpisanych w sierpniu – transakcje robimy we wrześniu).

Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp. a także wszelkie transakcje szczególne, np. zakłady bukmacherskie.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz ubezpieczenie LUX MED!

Co wchodzi w skład pakietu LUX MED?

Co wchodzi w zakres ubezpieczenia? Dla dorosłego mamy m. in. nielimitowany dostęp do lekarza internisty, pakiet badań bez konieczności skierowania raz na 12 miesięcy oraz dostęp do 19 lekarzy specjalistów w cenie tylko 89 zł od wizyty. Dodatkowo mamy możliwość zrealizowania przeglądu stomatologicznego raz na 12 miesięcy.

Z kolei dla dziecka w wieku do 17 lat możemy otrzymać nielimitowane konsultacje z lekarzem pediatrą oraz dostęp do lekarzy specjalistów za dopłatą 89 zł za wizytę.

W ramach oferty możemy wybrać tylko jedną osobę ubezpieczoną – dorosłego lub dziecko.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji kartą otrzymamy poprzez bankowość elektroniczną wiadomość o przyznaniu nagrody. Następnie zostanie przesłany w ciągu 60 dni od otrzymania tej informacji specjalny e-kod, dzięki któremu będziemy mogli aktywować usługę. Znajdziemy go również w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej Citibank. Kod jest ważny 3 miesiące od momentu jego wysłania. Uprawnia on do korzystania z prywatnego ubezpieczenia LUX MED w ramach zakresu oferty dla osoby dorosłej lub jej dziecka przez okres 12 miesięcy.

W celu realizacji bonu będzie trzeba wejść na dedykowaną stronę Medicentre.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie pakiety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,87%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie prywatne ubezpieczenie LUX MED możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz ubezpieczenie LUX MED!

Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje w ramach promocji darmową kartę kredytową aż na 3 lata – to świetna wiadomość! Po tym okresie będzie ona płatna według aktualnego cennika kart kredytowych. Na tą chwilę byłoby to 12 zł miesiecznie, jeśli w danym miesiącu nie zostaną wykonane transakcje na kwotę min. 1000 zł. Za 3 lata warunki mogą się oczywiście zmienić.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Pakiet medyczny z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Tabela Opłat i Prowizji

Zakres pakietu „Pakiet Simple HealthCare”

Lista placówek medycznych


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Prywatne ubezpieczenie LUX MED dla Ciebie lub Twojego dziecka po założeniu karty kredytowej Citibank + darmowa karta na 3 lata!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X