Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Zyskaj 100 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17!

Zyskaj 100 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17!

ekonto możliwości mbank 13-17 premia 100 promocja
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 18.10.2023r.

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie mBank oferuje specjalny rachunek, który przeznaczony jest dla osób w wieku 13-17 lat – eKonto możliwości. W trwającej promocji oprócz darmowego rachunku otrzymamy także atrakcyjną premię 100 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią mogą skorzystać osoby w wieku 13-17 lat, które nie posiadały wcześniej rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otwarcie konta poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o otwarcie konta wraz z kartą debetową.

Do promocji możesz przystąpić do 18.10.2023r.

Załóż eKonto możliwości mBanku dla osób 13-17 lat i zyskaj 100 zł!

Jak wygląda proces założenia rachunku?

Podczas wnioskowania konieczny będzie dokument potwierdzający Twoją tożsamość. W przypadku osób poniżej 18 lat może być to na przykład legitymacja szkolna. Dla niepełnoletnich potrzebna będzie także zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do zawarcia umowy. Przy podpisywaniu umowy w obecności kuriera konieczna będzie wtedy także obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic nie może także otworzyć tego rachunku sam, bez obecności dziecka.

Zgarnij 100 zł

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Pierwszą część premii (3 razy po 10 zł) otrzymamy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonamy następujące czynności:

  • Zapłacimy min. 5 razy telefonem (BLIK zbliżeniowy/ Google Pay/ Apple Pay)
  • Wykonamy min. 1 przelew na numer telefonu
  • Utrzymamy min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym w bankowości internetowej

Za spełnienie każdego z tych warunków bank przeleje nam 10 zł (łączne do 30 zł) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli spełnimy wszystkie 3 powyższe warunki, otrzymamy w tym samym terminie kolejne 70 zł na konto!

Załóż eKonto możliwości mBanku dla osób 13-17 lat i zyskaj 100 zł!

Cel oszczędnościowy – Twój sposób na oszczędzanie!

Jako jeden z warunków powyżej pojawia się zgromadzenie min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym. Założymy go w bankowości internetowej w bardzo prosty sposób.

Ciekawą funkcją jest także oszczędzanie w ramach Moje Cele w formie wirtualnej skarbonki. Po każdej transakcji poprzez zaokrąglenie kwoty w górę zbierają się kolejne złotówki, które powiększają saldo naszych wypracowanych oszczędności! Możemy na przykład wybrać opcję, aby końcówki transakcji były zaokrąglane do pełnych wielokrotności 10 zł. To pozwoli nam szybko zbierać gotówkę na swój cel!

Oczywiście odłożone pieniądze możemy w dowolnym momencie wypłacić, co z pewnością da nam poczucie komfortu.

Załóż eKonto możliwości mBanku dla osób 13-17 lat i zyskaj 100 zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – wrzesień 2023


eKonto możliwości 13-17 – co masz za 0 zł?

eKonto możliwości to świetny rachunek dla osób młodych, które zaczynają korzystać z bankowości. Nie trzeba się martwić o żadne opłaty, nawet jeśli nie będziemy korzystać z rachunku. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, podobnie jak utrzymanie karty debetowej do rachunku – i to bezwarunkowo. Bank nie pobiera również prowizji za płatności BLIK czy przelewy internetowe, a do tego wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są całkowicie darmowe!

Warto wspomnieć, iż podczas składania wniosku o konto możemy wybrać kartę z dowolną grafiką. To świetny sposób na personalizację tak ważnej rzeczy w życiu jaką jest pierwsza karta bankomatowa! W ramach rachunku możemy oczywiście także korzystać z wygodnych przelewów na numer telefonu, bardzo popularnych zwłaszcza wśród młodych.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin Promocji – „Z mBankiem możesz więcej – IV edycja”

Nota prawna

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Zyskaj 100 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X