ekonto możliwości mbank 13-17 premia 100 promocja
|

Zyskaj 100 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17!

PROMOCJA TRWA DO: 18.10.2023r.

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie mBank oferuje specjalny rachunek, który przeznaczony jest dla osób w wieku 13-17 lat – eKonto możliwości. W trwającej promocji oprócz darmowego rachunku otrzymamy także atrakcyjną premię 100 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z premią mogą skorzystać osoby w wieku 13-17 lat, które nie posiadały wcześniej rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otwarcie konta poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o otwarcie konta wraz z kartą debetową.

Do promocji możesz przystąpić do 18.10.2023r.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak wygląda proces założenia rachunku?

Podczas wnioskowania konieczny będzie dokument potwierdzający Twoją tożsamość. W przypadku osób poniżej 18 lat może być to na przykład legitymacja szkolna. Dla niepełnoletnich potrzebna będzie także zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do zawarcia umowy. Przy podpisywaniu umowy w obecności kuriera konieczna będzie wtedy także obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic nie może także otworzyć tego rachunku sam, bez obecności dziecka.

Zgarnij 100 zł

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć tytułową premię? Pierwszą część premii (3 razy po 10 zł) otrzymamy, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta wykonamy następujące czynności:

  • Zapłacimy min. 5 razy telefonem (BLIK zbliżeniowy/ Google Pay/ Apple Pay)
  • Wykonamy min. 1 przelew na numer telefonu
  • Utrzymamy min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym w bankowości internetowej

Za spełnienie każdego z tych warunków bank przeleje nam 10 zł (łączne do 30 zł) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli spełnimy wszystkie 3 powyższe warunki, otrzymamy w tym samym terminie kolejne 70 zł na konto!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Cel oszczędnościowy – Twój sposób na oszczędzanie!

Jako jeden z warunków powyżej pojawia się zgromadzenie min. 20 zł na otwartym celu oszczędnościowym. Założymy go w bankowości internetowej w bardzo prosty sposób.

Ciekawą funkcją jest także oszczędzanie w ramach Moje Cele w formie wirtualnej skarbonki. Po każdej transakcji poprzez zaokrąglenie kwoty w górę zbierają się kolejne złotówki, które powiększają saldo naszych wypracowanych oszczędności! Możemy na przykład wybrać opcję, aby końcówki transakcji były zaokrąglane do pełnych wielokrotności 10 zł. To pozwoli nam szybko zbierać gotówkę na swój cel!

Oczywiście odłożone pieniądze możemy w dowolnym momencie wypłacić, co z pewnością da nam poczucie komfortu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji 13-17 – październik 2023


eKonto możliwości 13-17 – co masz za 0 zł?

eKonto możliwości to świetny rachunek dla osób młodych, które zaczynają korzystać z bankowości. Nie trzeba się martwić o żadne opłaty, nawet jeśli nie będziemy korzystać z rachunku. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, podobnie jak utrzymanie karty debetowej do rachunku – i to bezwarunkowo. Bank nie pobiera również prowizji za płatności BLIK czy przelewy internetowe, a do tego wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są całkowicie darmowe!

Warto wspomnieć, iż podczas składania wniosku o konto możemy wybrać kartę z dowolną grafiką. To świetny sposób na personalizację tak ważnej rzeczy w życiu jaką jest pierwsza karta bankomatowa! W ramach rachunku możemy oczywiście także korzystać z wygodnych przelewów na numer telefonu, bardzo popularnych zwłaszcza wśród młodych.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin Promocji – „Z mBankiem możesz więcej – IV edycja”

Nota prawna

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *