promocja citibank citikonto premia 500
|

Rekord! Aż 500 zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 1200 zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA TRWA DO: 14.11.2023r.

Citibank w swojej najnowszej promocji konta osobistego CitiKonto oferuje naprawdę solidną premię! 500 zł jest do wzięcia w gotówce! I to na naprawdę bardzo prostych warunkach, znacznie łatwiejszych niż wcześniej!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 1200 zł! Łącznie to aż 1700 zł do odbioru!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Alternatywnie umowę o konto możemy sfinalizować za pośrednictwem wizyty kuriera, do czego zachęcam, ponieważ metoda ta jest w przypadku Citibanku najmniej problematyczna.

Promocja trwa do 14.11.2023. Ale… wniosków jest tylko 3000. Pula może wyczerpać się przed czasem!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsze 25 zł

Pierwsze 25 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 25 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 450 zł

Kolejne 450 zł jest również proste do zgarnięcia. Co trzeba zrobić? Wystarczy przez 5 kolejnych miesięcy wykonywać min. 9 transakcji kartą miesięcznie na łączną kwotę 200 zł. Za każdy z 5 miesięcy, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy 90 zł, co przez 5 miesięcy daje nam łączną kwotę 450 zł.

Wliczają się zarówno zakupy stacjonarne, jak i internetowe. Jeśli w którymś z miesięcy nie wydasz 200 zł, ale minimum 100 zł i będzie to co najmniej 5 transkacji, to bonus za ten miesiąc nie przepada, tylko zostanie zmniejszony: z 90 zł do 45 zł.

Nagrody będą wypłacane cyklicznie co miesiąc za spełnienie warunków w kolejnych miesiącach promocji.

I jeszcze 25 zł

Jeśli utrzymamy wyrażone wcześniej zgody marketingowe do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o konto – otrzymamy kolejne 25 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łączna premia to aż 1700 zł!

Tak! Zakładając CitiKonto i korzystając z promocji karty kredytowej Citibank z premią 1200 zł łącznie możemy w prosty sposób odebrać dodatkowe 1700 zł, które w żaden sposób nie będzie opodatkowane!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Citi Konto – Zyskuj więcej”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja bnp paribas konto osobiste giga premia

Giga premia! Zyskaj aż 600 zł po otwarciu konta osobistego w BNP Paribas!

Najnowsza oferta od BNP Paribas: „Giga premia”! Tym razem otrzymamy łącznie 600 zł, z czego aż 520 zł w gotówce oraz 80 zł w bonach do Żabki po ...
santander konto dla dziecka promocja 2024 150

Teraz więcej! 150 zł za konto dla dziecka 7-17 lat + 500 zł dla dorosłego w Santander Bank Polska!

Santander wznowił ofertę promocyjną kont dla dzieci, podwyższając bonus względem poprzedniej edycji oferty! Teraz oferuje premię za konto dla dziecka w wieku 7-17 lat w wysokości 150 zł ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 5]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *