Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Gratka dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 500 zł premii na bardzo prostych warunkach!

Gratka dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 500 zł premii na bardzo prostych warunkach!

ekonto możliwości mbank 18-24 premia 500 promocja
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 27.09.2023r.

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo prostych warunkach możemy zyskać aż 500 zł, łącząc ze sobą dwie promocje!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 1.01.2020r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w mBanku. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową VISA poprzez dedykowaną stronę promocji. Podczas wnioskowania musimy wyrazić zgodę na przystąpienie do programu zniżkowego mBanku mOkazje.

Zdecydowanie warto założyć rachunek metodą na selfie lub przez e-Dowód! Zyskamy wtedy maksymalną premię! Podczas składania wniosku konieczne będzie wybranie nagrody dodatkowej (bon 150 zł do Allegro lub Media Expert).

Załóż darmowe eKonto możliwości dla osób 18-24 z premią 500 zł!

Aż 500 zł!? Jak to możliwe?

Okazja do założenia eKonta możliwości dla osób wieku 18-24 z pewnością jest bardzo dobra, ponieważ do 27.09.2023 możemy połączyć dwie oferty:

– „Bo mogę więcej” – 350 zł premii w gotówce

– „Łap bony od mBanku” – 150 zł premii w formie bonu (Media Expert lub Allegro)

150 zł w formie bonu

150 zł w formie bonu do Allegro lub Media Expert otrzymamy, jeśli otworzymy rachunek i wykonamy min. 5 płatności telefonem do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Liczą się płatności BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Nagroda będzie dla nas dostępna w formie bonu w zakładce mOkazje w bankowości elektronicznej lub mobilnej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Voucher będzie dostępny w serwisie oraz aplikacji mobilnej przez 60 dni.

Załóż darmowe eKonto możliwości dla osób 18-24 z premią 500 zł!

350 zł premii w gotówce

Kolejne 150 zł premii w gotówce otrzymamy za samo założenie rachunku poprzez selfie lub e-Dowód oraz spełnienie wszystkich poniższych warunków. Jeśli zdecydujemy się na inną metodę otwarcia rachunku, ta część premii (150 zł) nam przepadnie, ale oczywiście pozostała kwota jest nadal dostępna!

Co dalej? Konieczne będzie wykonywanie podstawowych aktywności, za które otrzymamy kolejne premie. Lista czynności, które musimy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto promocyjne jest następująca:

20 zł premii – wykonaj min. 4 płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay) – mamy to spełnione, bo w ramach oferty z bonem wykonamy min. 5 płatności telefonem!

20 zł premii – zrób min. 4 przelewy na numer telefonu,

20 zł premii – posiadaj aktywny cel oszczędnościowy (min. 50 zł zgromadzone na nim)

140 zł premii – dodatkowa premia, jeśli spełnisz wszystkie 3 powyższe warunki!

Premię łączną za ten zakres oferty w wysokości 200 zł lub 350 zł otrzymamy maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

Załóż darmowe eKonto możliwości dla osób 18-24 z premią 500 zł!

Szczegółowe warunki z rozpiską czynności, które musimy wykonywać w poszczególnych miesiącach, znajdują się w specjalnie przygotowanym terminarzu promocji.

Czy eKonto możliwości 18-24 jest darmowe?

Zdecydowanie tak – eKonto możliwości 18-24 to darmowe konto i karta! Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów! To się nazywa oferta dla młodych! Brawo!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Dodatkowa korzyść: 8% na koncie oszczędnościowym

Po założeniu konta przez selfie lub e-dowód otrzymamy także możliwość korzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego – aż 8% do kwoty 50.000 zł! Jeśli otworzymy rachunek w inny sposób, nasze oprocentowanie zostanie obniżone do 6,5%. Konieczne będzie zawnioskowanie o ten dodatkowy rachunek (oszczędnościowy) podczas wypełniania formularza promocji! W celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100 zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Bo mogę więcej”

Regulamin promocji „Łap bonu od mBanku”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Gratka dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 500 zł premii na bardzo prostych warunkach!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X