citibank promocja karty kredytowej 1200 2
|

Hit Citibank powrócił (ale tylko na chwilę)! 1200 zł w najnowszej promocji karty kredytowej! Krótka karencja i powtórka historycznego REKORDU wysokości premii!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank powrócił na kilka dni (tylko do 16.10.2023) ze swoją rekordową promocją karty kredytowej. Do zgarnięcia jest aż 1200 zł, z czego aż 900 zł w gotówce! Kolejne 300 zł odbierzemy w punktach w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, wymiennych np. na bony do Circle K czy Empik. Co ważne, z promocji może skorzystać większość byłych klientów banku, bo okres karencji jest śmiesznie krótki (lipiec 2023)! Polecam także zapoznanie się z ofertą w pełni DARMOWEGO konta osobistego Citibank, w której możecie zgarnąć dodatkowe 400 zł w gotówce. Łącznie to aż 1700zł łatwej premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Citibank od 1.07.2023 (także okres karencji jest wręcz symboliczny). Posiadanie konta osobistego w Citibank nie wyklucza z udziału w promocji karty kredytowej. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Ilość promocyjnych umów jest mocno limitowana – tylko 300! Warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale w promocji! Co prawda planowo oferta trwa do 16.10.2023, ale patrząc na tak małą pulę – może skończyć się przed czasem! Jest też dobra wiadomość z doświadczenia z poprzednich edycji: każdy, kto złoży wniosek i spełni warunki promocji – otrzyma nagrody!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jak przebiega proces wnioskowania o kartę?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji!

W ciągu 10 dni od złożenia wniosku o kartę konieczne będzie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Dokumenty przesyłamy za pomocą specjalnej strony banku.

Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską. Podczas wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych poprzez telefon i email.

Jakie warunki muszę spełnić – pierwsze 300 zł

Po otrzymaniu karty przez Pocztę Polską musimy ją aktywować w bankowości internetowej lub mobilnej oraz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. W tym czasie konieczna będzie także rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez tą stronę internetową.

W celu otrzymania 24.000 punktów wymiennych na bony o łącznej wartości 300 zł konieczne będzie jeszcze wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 2000 zł w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu założenia karty kredytowej. W ciągu 30 dni od spełniania warunków otrzymamy wiadomość o przyznaniu nagrody w bankowości elektronicznej Citibank. Następnie w ciągu 30 dni od otrzymania tej wiadomości zostaną naliczone punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Punkty po pojawieniu się na stronie programu będą ważne przez 9 miesięcy.

Jeśli będziemy z kolei wydawać miesięcznie nie kwotę min. 2000,00 zł, tylko pomiędzy 500,00 zł a 1999,99 zł – premia zostanie każdorazowo pomniejszona o połowę, czyli jeśli taka sytuacja będzie występować co miesiąc – zamiast 300 zł w bonach otrzymamy łącznie 150 zł.

Jakie warunki muszę spełnić – kolejne 900 zł

Czas na crème de la crème, czyli 900 zł w gotówce. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? Wystarczy płacić miesięcznie kartą kredytową wydając 2000 zł w kolejnych 8 miesiącach. Otrzymamy za to 8 razy po 100 zł (za spełnienie warunków w każdym miesiącu odrębnie). W kolejnym miesiącu (czyli ostatnim miesiącu promocji) wystarczą transakcje na kwotę 500 zł, aby zgarnąć maksymalną premię za ten miesiąc, czyli 100 zł.

Wszystkie zwykłe transakcje będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszelkie ułatwiacze, np. doładowania Revolut itp. Robiąc po prostu na co dzień zakupy tą karta spełnimy warunki promocji bez problemu! Co ważne, nie będą zaliczone transakcje zwrócone (jeśli np. dokonaliśmy zwrotu jakiegoś towaru w sklepie).

Jeśli będziemy z kolei wydawać miesięcznie nie kwotę min. 2000,00 zł, tylko pomiędzy 500,00 zł a 1999,99 zł – premia zostanie każdorazowo pomniejszona o połowę, czyli jeśli taka sytuacja będzie występować co miesiąc – zamiast 900 zł w gotówce otrzymamy łącznie 450 zł.

Każdorazowo premia wpłynie na nasz rachunek karty kredytowej, spłacając zadłużenie lub też nadpłacając naszą kartę.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kart otwartych w promocji – październik 2023


Kiedy otrzymam premię?

Informacje o przyznawaniu nam kolejnych nagród będą pojawiać się w naszej bankowości elektronicznej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie w ciągu 30 dni otrzymasz przelew lub też doładowanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (w przypadku pierwszej części promocji).

Jak to możliwe, że Citibank daje aż tak wysoką premię?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 24,09%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie premię 1200 zł możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

Czyli karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa Citibank przez cały pierwszy rok jest całkowicie darmowa! Po roku sprawdźmy aktualne warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie karty. Obecnie opłata ta standardowo wynosi 12 zł i możemy jej uniknąć, jeśli wykonamy transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. W ramach promocji zyskamy także darmowy dostęp do usługi CitiAlerts Premium – informacje o wszystkich transakcjach wykonywanych na naszej karcie kredytowej będą przekazywane do nas poprzez SMS w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu premii stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin oferty „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank – edycja II”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *