citibank karta kredytowa premia lidl 600 2
|

Zgarnij 600 zł w bonach do Lidla po założeniu karty kredytowej Citibank i wykonywaniu 5 drobnych płatności miesięcznie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank tym razem oferuje po założeniu karty kredytowej 600 zł! Rzadko się zdarza, aby nagrodą w Citi były bony do LIDL (łączna wartość to 600 zł) – także zachęcam do skorzystania z tej wyjątkowej oferty.

Warunki są niebywale proste – wystarczy co miesiąc 5 razy płacić kartą! Naprawdę! Do tego karta przez pierwszy rok będzie całkowicie darmowa!

Oferta trwa regulaminowo do 30.11.2023, ale im szybciej zdecydujemy się na udział w ofercie – tym szybciej dostaniemy bony!

Oprócz tego możecie skorzystać także ze świetnej promocji konta osobistego Citibank, dzięki której zgarniecie 500 zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.07.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji. Co ważne, podczas wnioskowania nie zaznaczajmy karty z niższym limitem, lecz bez sprawdzania dokumentów dochodowych – takie wnioski nie biorą udziału w promocji! Podczas wypełniania formularza konieczne będzie zaznaczenie zgód marketingowych!

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową. Konieczne będzie w późniejszym czasie (w ciągu 10 dni roboczych) dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową. Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować bankowość internetową i mobilną oraz aktywować kartę kredytową w aplikacji mobilnej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Następnie musimy przez 6 kolejnych miesięcy po miesiącu założenia karty kredytowej wykonywać nią 5 transakcji. Mogą to być drobne transakcje, kwoty nie mają znaczenia!

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania porteli Revolut itp.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Kiedy otrzymam nagrodę?

Za każdy z pierwszych pięciu miesięcy, w którym spełnimy warunki, otrzymamy bon do LIDL o wartości 100 zł. Czyli: płacimy 5 razy kartą w sklepie i do końca kolejnego miesiąca dostajemy wiadomość o przyznaniu bonu o wartości 100 zł.

W szóstym miesiącu za taką samą aktywność oraz wcześniejsze wyrażenie zgód marketingowych – otrzymamy 2 bony po 50 zł. Łącznie zgarniemy więc aż 600 zł w formie bonów do LIDL.

Każdorazowo otrzymamy kod vouchera na maila – w ciągu 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody (zazwyczaj dzieje się to szybciej).

Kwoty bonu nie trzeba wykorzystywać od razu. Można to robić stopniowo.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 23,15%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie bony możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych we wrześniu 2023

Harmonogram – dla umów podpisanych w październiku 2023


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Citibank oferuje darmową kartę kredytową w ramach promocji przez cały rok. Następnie opłaty będą naliczane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Obecnie w celu zwolnienia z opłat konieczne jest wykonanie nią transakcji na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu bonów stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową lub telefonicznie. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *