millennium konto firmowe - promocja rankomat 2
|

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych – a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą gotówkę od organizatora promocji – Rankomat (megałatwe 450 zł w gotówce). Do odebrania jest łącznie aż 2650 zł, z czego prawie połowa tej kwoty jest bardzo łatwa do zgarnięcia (bonus i moneyback na banalnych warunkach). Co więcej, Millennium oferuje także w ramach promocji brak opłat za prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące! Jeśli zdecydujemy się także na założenie konta osobistego, możemy zgarnąć kolejne 500 zł premii!

To oznacza, że łącząc ofertę standardowej promocji konta firmowego Millennium z dodatkową ofertą Rankomat oraz zakładając konto osobiste w tym banku – możemy zgarnąć nawet ponad 3000 zł premii!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie byli klientami firmowymi Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.01.2020. Oferta jest przeznaczona dla osób, które obecnie mają już zarejestrowaną działalność (w uwagi na wytyczne promocji Rankomat).

Jeśli spełniamy te warunki, możemy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę promocji, akceptując przy tym regulamin. W początkowym formularzu musimy podać ten sam adres mailowy, co w późniejszym wniosku o konto!

Konieczne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych oraz  udostępnienie tajemnicy bankowej (tutaj spokojnie – chodzi tylko o to, żeby Millennium mógł przekazać informację o spełnieniu warunków oferty organizatorowi promocji – firmie Rankomat).

Promocja trwa do 28.09.2023. Umowę o konto z kolei musimy podpisać najpóźniej do 5.10.2023.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

450zł w promocji Rankomat

Warunki odebrania bonusu 450 zł od Rankomat są banalnie proste.

Pierwsze 200 zł otrzymamy, jeśli do 5.10.2023 zawrzemy umowę z bankiem, a następnie do 18.10.2023 pobierzemy i zalogujemy się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Kolejne 250 zł otrzymamy, jeśli do 18.10.2023 wykonamy min. 1 przelew (kwota dowolna) z konta firmowego Mój Biznes oraz min. 3 płatności kartą do konta firmowego.

Następnym krokiem będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Jest to bardzo ważne, bo jeśli tego nie zrobimy – nie otrzymamy żadnego bonusu. Informacja o przyznaniu premii powinna do nas trafić drogą mailową do 3.11.2023. Do 10.11.2023 dni musimy wtedy na specjalnej stronie uzupełnić dane do odbioru bonusu. Organizator promocji przeleje 200 zł lub 450 zł w zależności od spełnionych przez nas warunków oferty do 15 listopada 2023.

2200 zł w ofercie Banku Millennium

Dodatkowa premia dostępna jest w standardowej promocji Millenium i wynosi 2200 zł (musimy odjąć 300 zł za założenie działalności, bo promocja Rankomat to wyklucza). Podzielona jest na kilka części. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych.

Konieczne będzie także zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz zapewnianie wpływów (liczą się wpływy z faktur oraz z naszych kont w innym bankach) na nasze konto firmowe w wysokości min. 1000 zł w każdym z pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

100 zł w ramach zwrotu za płatności ZUS

Przez 5 pierwszych miesięcy po otwarciu konta możemy uzyskiwać zwroty za płatności ZUS (20 zł za każdy miesiąc, łącznie 100 zł).

300 zł jako zwrot za płatności na stacjach paliw

Tankujesz auto? Z pewnością premia w wysokości 10% od wykonanych transakcji kartą na stacjach paliw będzie odciążeniem. Maksymalnie możemy uzyskać 300 zł przez okres 5 miesięcy (do 60 zł miesięcznie).

600 zł za zawarcie umowy leasingu

Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na zawarcie umowy leasingu poprzez Millennium Leasing, o wartości min. 30.000zł do końca grudnia 2023 – otrzymasz kolejne 600 zł!

600 zł za zawarcie umowy kredytu

Jest także opcja na uzyskanie premii 600 zł za zawarcie umowy kredytu z Millennium Leasing o wartości min. 30.000zł do końca kwietnia 2024.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

I jeszcze 600 zł za terminal płatniczy

Potrzebujesz terminalu płatniczego? Jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy z Millennium do końca października 2023 i zapewnisz wpływy z tego tytułu w wysokości min. 1000 zł do końca listopada 2023 – kolejne 600 zł jest Twoje!

millennium - promocja konta firmowego - za co premie

Warunki promocji Millennium. Źródło: bankmillennium.pl

Dodatkowe 300 zł za założenie działalności – tym razem niedostępne

W standardowej ofercie Millennium mamy jeszcze możliwość skorzystania z premii za otworzenie działalności poprzez Millenet – jednak w celu skorzystania z oferty Rankomat  należy już być przedsiębiorcą. Ta premia w tym przypadku nie będzie więc dla nas dostępna.

Jak rozliczyć premię z Urzędem Skarbowym?

Otrzymana premia w ramach działalności gospodarczej stanowi przychód, który należy opodatkować. O szczegóły zapytaj swoją ksiegowość.

Kiedy wypłata premii w ramach promocji Banku Millennium i Rankomat?

Pierwsza, najprostsza premia 450 zł (od Rankomat) zostanie wypłacona do 15.11.2023, więc bardzo szybko.

Skumulowany zwrot za płatności na stacjach paliw oraz premia za płatności ZUS zostaną wypłacone na koniec okresu promocyjnego, tj. do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta (czyli w lutym 2024).

Kolejne premie: za terminal płatniczy, leasing i kredyt (jeśli się na nie zdecydujemy) otrzymamy do końca czerwca 2024.

Pamiętajmy, że w celu otrzymania premii i prowadzenia konta za darmo przez 2 lata (o tym poniżej) nie możemy przed otrzymaniem pieniędzy wycofywać udzielonych zgód handlowych i marketingowych.

Załóż Konto Mój Biznes z premią 2650 zł w Millennium!

Czy Konto Mój Biznes jest darmowe?

Otóż tak! W ramach promocji Bank Millennium przygotował dla nas naprawdę dobrą ofertę. Brak opłat za prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata!

Z kolei karta debetowa będzie darmowa, jeśli wydamy nią miesięcznie min. 500 zł. W przeciwnym wypadku opłata za jej użytkowanie wyniesie 7zł. Wypłaty z bankomatów Millennium są oczywiście darmowe. Atrakcyjną opcją są wypłaty z bankomatów Santander oraz Planet Cash – opłata za wypłatę z nich wynosi 1zł.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin akcji promocyjnej „Konto Mój Biznes w Banku Millennium z BONUSEM”

Regulamin promocji „Konto firmowe z premią dla Twojej działalności”

Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *