pko bp konto dla każdego - 600 zł premii
|

Od 200 do 600 zł premii od PKO BP w promocji „Konta dla każdego”!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Największy bank w Polsce, czyli PKO BP – także walczy o nowych klientów. Obecnie jest świetna okazja do tego, żeby otworzyć rachunek w tym banku, ponieważ do zgarnięcia jest nawet 600 zł, z czego 200 zł po założeniu rachunku dla dorosłego. Oprócz tego bank proponuje także 200 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat). Maksymalnie możemy otworzyć takie rachunki dla dwójki dzieci, co daje nam łącznie aż 600 zł premii. Nagrody są wypłacane w formie bonów Allegro. Taką nagrodę możemy traktować prawie na równi z gotówką!

Dodatkowo możemy jeszcze skorzystać z promocyjnie oprocentowanego Konta Oszczędnościowego Plus – 6,5% do kwoty 250.000 zł na okres 90 dni!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w PKO BP od 1.01.2022 do 20.08.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Co istotne, byli i obecni posiadacze konta w Inteligo nie są wykluczeni z promocji!

Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych. Umowę o konto podpiszemy za pośrednictwem kuriera.

Po złożeniu wniosku musimy zarejestrować swój udział w ofercie, poprzez dedykowaną stronę promocji (na samym dole strony).

Promocja trwa do 30.09.2023 lub do czasu wyczerpania puli 3000 bonów. Jeśli pula skończy się, bank po prostu przestanie rejestrować kolejne rachunki w ramach promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsze 200 zł – premia za konto dla dorosłego

200 zł po założeniu konta dla dorosłego otrzymamy, jeśli w każdym z 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem na dowolną kwotę (w każdym miesiącu liczy się to osobno).

Wszystkie standardowe płatności będą zaliczone. Wykluczone są natomiast transakcje nietypowe, np. zakłady bukmacherskie, kasyna czy przelewy BLIK na telefon.

Kolejne premie: nawet 400 zł!

Będziemy mogli także otrzymać kolejne premie, jeśli zdecydujemy się także na otwarcie kont dla swoich dzieci. Za każde takie założenie (i spełnienie prostych warunków) otrzymamy 200 zł (maksymalnie za dwójkę dzieci: 2 x 200 zł = 400 zł).

W przypadku dziecka w wieku 0-12 lat wystarczy samo założenie konta osobistego wraz z kartą debetową (brak warunków płatności), aby cieszyć się premią 200 zł.

Z kolei dla dzieci 13-17 lat bank przewidział oprócz konieczności otwarcia konta, także dodatkowy warunek wypłaty premii: do 31 października 2023 dziecko musi wykonać wydaną kartą debetową do konta (lub BLIKiem) min. 5 płatności.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Terminy wypłaty premii

W przypadku kont dla dorosłych – dla rachunków założonych we wrześniu 2023, nagrody (kody voucherów Allegro) zostaną wypłacone poprzez aplikację IKO oraz bankowość elektroniczną iPKO do 31 stycznia 2024.

Z kolei dla rachunków dla dzieci otwartych:

  • do 22 września 2023 – vouchery zostaną wypłacone do 13 października 2023
  • po 22 września – vouchery zostaną wypłacone do 17 listopada 2023

Wszystkie bony będą ważne do 30 czerwca 2024.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2023


Czy konta osobiste w PKO BP są darmowe?

W ramach promocji „Konta dla każdego” dla osoby dorosłej zakładamy Konto Za Zero, którego prowadzenie jest darmowe, natomiast za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią i/lub BLIKiem min. 5 płatności miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Wypłaty z bankomatów PKO BP są darmowe, natomiast koszt wypłaty z bankomatu obcego to 10 zł od wypłaty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Z kolei przypadku PKO Konta Dla Młodych 13-17 lat , jego prowadzenie również jest darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, natomiast karta debetowa będzie bezpłatna, jeśli użytkownik wykona za jej pomocą (lub BLIKiem) min. 4 płatności (w przeciwnym wypadku opłata 5 zł). Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe!

Dzieci w wieku 0-12 lat (PKO Konto Dziecka) otrzymają z kolei darmowy rachunek, który będzie umożliwiał płatności zbliżeniowe do 30 zł bez kodu PIN. Oczywiście poprzez serwis iPKO rodzic ma pełny wgląd do czynności wykonywanych przez dziecko na koncie. Tym samym dla dziecka 0-12 lat PKO BP przygotował całkowicie darmowy rachunek. Konieczne będzie jednak poniesienie opłaty 15 zł za wydanie karty debetowej.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Konta dla każdego”

Tabela Opłat i Prowizji – PKO Konto Za Zero

Tabela Opłat i Prowizji – PKO Konto Dla Młodych

Tabela Opłat i Prowizji – PKO Konto Dziecka


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *