promocja santander konto osobiste premia
|

Będzie HIT! Rekordowe 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem karencji + 150 zł za konto dla dziecka + 300 zł zwrotu za rachunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Październikowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem premia jest najwyższa od wielu miesięcy (600 zł), a do tego znacznie został skrócony okres karencji, czyli wykluczenia dla byłych klientów. Na cóż… zapowiada się, że będzie to hit października!

Otóż wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się rekordową gwarantowaną premią 600 zł, z czego 300 zł otrzymamy w gotówce oraz 300 zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Circle K, Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD). W kolejnej edycji bank jeszcze bardziej uprościł warunki zdobycia premii!

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300 zł rocznie.

Bank proponuje także promocyjnie oprocentowaną Lokatę Dla Ciebie – 5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł!

Dodatkowo możemy też skorzystać dodatkowej oferty – po założeniu konta dla dziecka 7-17 lat w prosty sposób możemy zyskać dodatkowe 150 zł!

Aż 600 zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 600 zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Zyskaj 300 zł z kontem” (300 zł w gotówce)

– „Możesz więcej z kartą Mastercard” (200zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile)

– „Polecam mój bank – edycja 6” (100zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Cinema City – w tym przypadku zamiast 100zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.01.2021r. To znaczne skrócenie okresu karencji (wykluczenia) dla byłych klientów banku korzystających z poprzednich promocji względem poprzednich edycji oferty (o prawie 2 lata) – w końcu!

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Koniecznie musimy wybrać kartę Mastercard, ponieważ będziemy mogli wtedy skorzystać ze wszystkich premii w ramach opisywanej promocji.

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.10.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.11.2023.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii (100 zł) otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 30 listopada musimy:

 • Wykonać płatności kartą w sklepie lub internecie (BLIK wlicza się, oprócz przelewów BLIK na telefon):
  • na kwotę min. 300 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • min. 1 raz – jeśli nie mamy ukończonych 26 lat
 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.

Do 31 grudnia 2023 otrzymamy w zamian 100 zł.

200 zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (200 zł) są także bardzo proste. Wystarczy spełnić poprzednie warunki oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy (grudzień, styczeń, luty):

 • Wykonać płatności kartą w sklepie lub internecie (BLIK wlicza się, oprócz przelewów BLIK na telefon):
  • na kwotę min. 300 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • min. 1 raz – jeśli nie mamy ukończonych 26 lat
 • Zapewnić wpływ na konto w kwocie:
  • min. 1000 zł – jeśli mamy więcej niż 26 lat
  • min. 300 zł – jeśli nie mamy ukończonych 26 lat
 • Zalogować się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander.

W kwestii wpływu – może to być dowolny przelew, np. z naszego konta w innym banku. Do 31 marca 2024 otrzymamy za spełnienie powyższych warunków kolejne 200 zł w gotówce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

200zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile

Kolejne 200 zł zgarniemy w formie 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bony m. in. do Circle K, Allegro czy Empik! Możemy tą nagrodę więc traktować praktycznie na równi z gotówką.

Co trzeba zrobić? Właściwie to… nic. Wystarczy, że spełnimy warunki do otrzymania pierwszych 100 zł w ramach podstawowej oferty. Przypomnijmy, w okresie od 1 do 30 listopada musimy zapłacić kartą na kwotę min. 300 zł (lub min. 1 raz, jeśli nie mamy ukończonych 26 lat). Co ważne, do transakcji w ramach tej premii nie wliczają się transakcje BLIK!

Nagroda w formie kodu SMS zostanie nam przekazana do 31 grudnia 2023. Następnie, w celu zamiany kodu na vouchery, należy zarejestrować kartę Santander z logo Mastercard w programie Mastercard Bezcenne Chwile korzystając z tego linka. Kod trzeba będzie podać po zalogowaniu w zakładce „Kody promocyjne”.

Kod ma ważność do 29.02.2024, natomiast punkty w ramach Mastercard Bezcenne Chwile (pojawią się na koncie programu po wpisaniu kodu) będą ważne 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Dodatkowe 100 zł z programu poleceń

Po założeniu konta w bankowości elektronicznej w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 100 zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: 5J6HB3

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię. Co istotne, datą przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o konto. Warto zwrócić na to uwagę, bo jeśli zbyt późno wpiszemy kod polecenia w bankowości elektronicznej może się okazać, że będziemy mieli na przykład tylko 3 dni na spełnienie warunków. Także im szybciej – tym lepiej.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

 • 100 zł do Biedronki,
 • 100 zł do Zalando,
 • 100 zł do RTV EURO AGD,
 • 100 zł do Decathlon,
 • 4 bilety do kina Cinema City.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023


Czy Konto Santander jest darmowe?

Wystarczy w danym miesiącu wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 300zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6 zł za kartę i 9 zł za konto). Osoby do 26 r.ż. mogą wykonać tylko jedną dowolną transakcję, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 3 zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300 zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Santander. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to dodatkowa oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300 zł rocznie!

Dodatkowo Santander proponuje także promocyjną Lokatę Dla Ciebie – oprocentowanie 5,5% na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł! Oferta zdecydowanie godna uwagi!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Zyskaj 300 zł z kontem”

Regulamin promocji „Możesz więcej z kartą Mastercard”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 6”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank voucher douglas 600

Zgarnij 200 zł w gotówce oraz 400 zł do Douglas po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard + 350 zł za DARMOWE konto osobiste!

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank World Mastercard możemy odebrać 200 zł premii w gotówce oraz 400 zł do wykorzystania na zakupy w ...
ekonto możliwości mbank 18-24 premia 550 promocja

Ponownie okazja dla osób w wieku 18-24: darmowe eKonto mBank oraz 550 zł premii na bardzo prostych warunkach!

mBank znów przekonuje młodych, by to właśnie tutaj założyć swoje być może pierwsze konto osobiste – eKonto Możliwości 18-24! Okazja do tego jest naprawdę niezła, ponieważ na bardzo ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *