Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Promocja BNP Paribas, czyli 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

Promocja BNP Paribas, czyli 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

promocja bnp paribas - konto osobiste - alle kody
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 01.10.2023r.

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy aż 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki promocji „Alle Kody” są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano 3000 promocyjnych wniosków.

Co ważne, większość premii (420 zł) wypłacana jest w gotówce, czyli w najlepszej możliwej formie! Pozostałe 40 zł otrzymamy w formie bonów Allegro (2 x 20 zł).

Dodatkowo trwa także oferta promocyjna karty kredytowej BNP Paribas, dzięki której zgarniemy kolejne 300 zł (polecam zacząć od założenia konta osobistego – wtedy możemy zgarnąć premię zarówno za otwarcie konta, jak i później karty kredytowej).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 01.10.2023. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć także poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 08.10.2023.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 460 zł!

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (e-kody Allegro o wartości 40 zł) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty maksymalnie do 08.10.2023.

Druga część premii

210 zł otrzymamy, jeśli w październiku::

  • Wykonamy min. 1 przelew na kwotę min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę łączną min. 200 zł (przelewy BLIK na telefon wliczają się),
  • Zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji mobilnej banku (w 3 różnych dniach).

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych (wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Przelewy BLIK na telefon wliczają się!

Trzecia część premii

Kolejne 210 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki konieczne do otrzymania pierwszych 210 zł oraz w listopadzie spełnimy ponownie te same warunki:

  • Wykonamy min. 1 przelew na kwotę min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę łączną min. 200 zł (przelewy BLIK na telefon wliczają się)
  • Zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji mobilnej banku (w 3 różnych dniach).

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 25. października, 20. listopada oraz 22. grudnia 2023. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na drugą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (otrzymaną do 20. listopada), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. listopada). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas z premią 460 zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Alle Kody”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Promocja BNP Paribas, czyli 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X