promocja bnp paribas - konto osobiste - alle kody
|

Promocja BNP Paribas, czyli 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Najnowsza oferta od BNP Paribas! Tym razem otrzymamy aż 460 zł w gotówce po założeniu konta osobistego! Warunki promocji „Alle Kody” są naprawdę bardzo proste. W ramach oferty przewidziano 3000 promocyjnych wniosków.

Co ważne, większość premii (420 zł) wypłacana jest w gotówce, czyli w najlepszej możliwej formie! Pozostałe 40 zł otrzymamy w formie bonów Allegro (2 x 20 zł).

Dodatkowo trwa także oferta promocyjna karty kredytowej BNP Paribas, dzięki której zgarniemy kolejne 300 zł (polecam zacząć od założenia konta osobistego – wtedy możemy zgarnąć premię zarówno za otwarcie konta, jak i później karty kredytowej).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy ani nie byli także współposiadaczami takiego rachunku.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 01.10.2023. Podczas rejestracji w promocji musimy zaznaczyć wszystkie zgody.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku przez cały proces. Wybierzmy Konto Otwarte na Ciebie i kartę debetową (dowolną, jednak polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza).

Rachunek możemy otworzyć także poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna) lub system Autenti (potwierdzenie umowy za pomocą kodu SMS). Polecam drugą opcję – stwarza zdecydowanie mniej problemów.

Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier. Kartę musimy aktywować maksymalnie do 08.10.2023.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsza część premii

Pierwszą część premii (e-kody Allegro o wartości 40 zł) otrzymamy za samo założenie konta i aktywowanie go poprzez nadanie PINu do karty maksymalnie do 08.10.2023.

Druga część premii

210 zł otrzymamy, jeśli w październiku::

  • Wykonamy min. 1 przelew na kwotę min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę łączną min. 200 zł (przelewy BLIK na telefon wliczają się),
  • Zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji mobilnej banku (w 3 różnych dniach).

Część transakcji nie będzie zliczana – mowa tu głównie o zakładach bukmacherskich, brokerach ubezpieczeniowych i instytucjach finansowych (wyłączone są następujące kody MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995). Zwykłe standardowe płatności będą bez problemu zaakceptowane. Przelewy BLIK na telefon wliczają się!

Trzecia część premii

Kolejne 210 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki konieczne do otrzymania pierwszych 210 zł oraz w listopadzie spełnimy ponownie te same warunki:

  • Wykonamy min. 1 przelew na kwotę min. 400 zł za pomocą bankowości elektronicznej (w przeglądarce lub aplikacji mobilnej),
  • Wykonamy transakcje BLIK na kwotę łączną min. 200 zł (przelewy BLIK na telefon wliczają się)
  • Zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji mobilnej banku (w 3 różnych dniach).

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową kolejno do: 25. października, 20. listopada oraz 22. grudnia 2023. Przelewy będą z kolei nam przekazywane do końca danego miesiąca. Szczegółowy „rozkład jazdy” w dołączonym poniżej opracowanym przez nas terminarzu promocji.

Co bardzo istotne, w odpowiedzi na drugą otrzymaną w wiadomość dotyczącą premii (otrzymaną do 20. listopada), będziemy musieli uzupełnić dane do jej odbioru (i tutaj uwaga – do 26. listopada). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont i kart otwartych w promocji


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić 7zł za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Konieczne będzie także min. 1 raz w miesiącu zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku. Wtedy opłata zostanie obniżona do 2zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Alle Kody”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *