aliro bank konto jakże osobiste promocja 500 alior pay 2
|

Rekordowe 500 zł po założeniu Konta Jakże Osobistego Alior Bank + 240 zł zwrotu za płatności mobilne + oszczędzaj na 5,5%!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank w swojej nowej edycji promocji Konta Jakże Osobistego podbija stawkę i oferuje jeszcze więcej! Teraz do odebrania jest aż 500 zł premiicałość w gotówce po założeniu Konta Jakże Osobistego w Alior Bank oraz skorzystaniu z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile!

Bank serwuje także konto oszczędnościowe oprocentowane na 5,5%! Oprócz tego garść innych korzyści, w tym zwrot za płatności mobilne aż do 240 zł!

Jest także świetna opcja na darmowe konto i kartę przez okrągły rok – wystarczy aktywować płatności odroczone Alior Pay!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Alior Bank w okresie ostatnich 3 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta Jakże Osobistego za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja trwa do 31.01.2024. Umowę o konto należy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku?

Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową Mastercard. Ważne, abyśmy podczas wnioskowania o konto wyrazili zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (telefonicznie i elektronicznie). Mamy trzy sposoby na otwarcie rachunku – poprzez przelew weryfikacyjny, rozmowę wideo z konsultantem lub wizytę kuriera. Jeśli zdecydujemy się na wideoweryfikację – otrzymamy dodatkowe 50 zł premii!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jeśli link nie działa, a Twój Adblock jest aktywny – na czas wypełniania wniosku trzeba go wyłączyć!

Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy poprzez przelew weryfikacyjny – zwróćmy koniecznie uwagę na to, aby dane nadawcy i odbiorcy przelewu były identyczne (również adres).

Pierwsze 50 zł za aktywację korzyści

Pierwsze 50 zł otrzymamy, jeśli aktywujemy  dwie korzyści w koncie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy (są to bonusy w ramach konta ułatwiające korzystanie z niego – szczegóły w dalszej części artykułu).

Kolejne 50 zł – wideoweryfikacja

Nagroda 50zł za otwarcie konta poprzez wideoweryfikację (selfie) zostanie nam przekazana na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku (czyli otworzenia konta tym sposobem). Jeśli zdecydujemy się na inny sposób potwierdzenia tożsamości – ta część premii nas ominie.

400 zł od Alior – proste warunki do spełnienia!

W celu otrzymania kolejnych 400 zł należy przez pierwsze 8 pełnych miesięcy po otworzeniu konta spełniać następujące banalne warunki:

– zalogować się min. 1 raz miesięcznie do aplikacji mobilnej banku oraz

– w każdym z miesięcy wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIK na dowolne kwoty oraz

– w każdym z miesięcy zasilić konto przelewami zewnętrznymi na kwotę min. 1000 zł

Możemy sobie przelać po prostu 1000 zł (lub wykonać kilka przelewów na łączną kwotę 1000 zł) z naszego konta w innym banku – wtedy warunek mamy spełniony.

W kwestii płatności – ważne, aby to były zwykłe płatności w sklepie (tak będzie najbezpieczniej, aby były one zaliczone). Wykluczone są bowiem transakcje specjalne oznaczone kodami MCC 4900, 4829, 6051, 6211, 6022, 4111, 8999 i 7995 (więcej o kodach MCC tutaj). Tak naprawdę jednak nie ma to większego znaczenia – zapłaćmy po prostu za bułki w sklepie 5 razy w miesiącu i warunek transakcyjności mamy spełniony.

Warunek ten zaczynamy spełniać od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (czyli dla umów podpisanych w październiku – warunki zaczynamy spełniać w listopadzie).

Za spełnienie powyższych warunków po każdym miesiącu Alior przeleje na nasze konto 50zł (w sumie 400 zł po 8 miesiącach), zawsze do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków.

Vouchery o wartości 100 zł – dla klientów Alior Banku

Uwaga! Z dniem 11 grudnia 2023 pula voucherów została wyczerpana!

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100 zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) za samą rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach oferty „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja”. Ta promocja trwa do 31.12.2023. Jeśli do 31 listopada 2023 nie posiadaliśmy zarejestrowanej w programie Mastercard Bezcenne Chwile żadnej karty Alior Banku – możemy wziąć w niej udział. Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik czy Allegro!

W ofercie obowiązuje limit maksymalnej ilości pakietów punktów – jest tylko 5675 nagród po 8000 punktów! Warto więc spieszyć się z decyzją o udziale w promocji! Informacja o ewentualnym wyczerpaniu się puli pojawi się na stronie banku co najmniej na jeden dzień przed zakończeniem oferty.

Co trzeba zrobić? Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj lub poprzez stronę Alior Bank. Jeśli mamy już konto w programie – po prostu dodajemy kolejną kartę. I to tyle! Wystarczy sama rejestracja w programie, nie trzeba wykonywać żadnych transakcji!

Punkty zostaną odnotowane maksymalnie w ciągu 30 dni roboczych od momentu rejestracji w programie, ale uwaga – są ważne tylko przez 3 miesiące, także w tym czasie trzeba koniecznie je wymienić na vouchery.

Wiele Korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste oferuje możliwość włączenia dodatkowych korzyści, z których najciekawsze do wyboru to według mnie: bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (aż do 240 zł rocznie, maksymalnie 20 zł miesięcznie) oraz pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Promocja wymaga, abyśmy dwie takie korzyści (są darmowe) w koncie włączyli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Każda kolejna korzyść będzie nas kosztowała 3,50 zł miesięcznie.

Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 5,5% dla nowych środków do kwoty 200.000 zł na okres 3 miesięcy. W celu utrzymywania takiego oprocentowania konieczne będzie wykonywanie 5 transakcji kartą miesięcznie. W przeciwnym wypadku oprocentowanie spada do 3,5%.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2024


Czy Konto Jakże Osobiste jest darmowe?

Jeśli podczas wnioskowania o konto zdecydujemy się na aktywację płatności odroczonych Alior Pay – konto i karta będą dla nas bezwarunkowo darmowe przez okres roku! Dzięki tej usłudze będziemy mogli odroczyć np. płatność za zakupy internetowe, nawet bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Limit kredytowy jest dowolny. Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie do 30 dni – nie zapłacimy odsetek (poza tym terminem obowiązuje RRSO 7,9%).

Jeśli nie włączymy Alior Pay, a będziemy chcieli cieszyć się darmowym prowadzeniem Konta Jakże Osobistego, konieczne będzie comiesięczne zapewnienie jednorazowego wpływu na rachunek w Alior Bank w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata 10 zł). Możemy po prostu przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku i od razu je przelać z powrotem. Dla osób do 26 r.ż. konto jest darmowe bezwarunkowo.

Koszt karty to miesięcznie 5 zł, jednak wystarczy wykonać w miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 300 zł, aby plastik był darmowy.

Darmowe wypłaty mamy ze wszystkich bankomatów Alior. Pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty, chyba że skorzystamy z jednej z korzyści do konta (o których pisałem wyżej) i aktywujemy sobie darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (lub za granicą!), do czego zachęcam.


Gwarancja uczciwości! Poniżej linki do wszystkich regulaminów i cenników związanych z promocją

Regulamin Sprzedaży premiowej „Bankuj mobilnie – edycja X”

Regulamin promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja”

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Regulamin Promocji „Lepiej z Alior Pay”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 4]

2 komentarze

  1. Witam.Ja bym dopisał że w Alior Banku żeby nie płacić za konto trzeba zrobić „jednorazowy” przelew na minimum 1500zl,ja zrobiłem dwa na 500zl i 1000zl i opłata za konto 10zl.
    Pozdrawiam

    1. Zgadza się, wpływ musi być jednorazowy. Jeśli mogłoby być to kilka wpływów, to piszemy wtedy “łączny wpływ”. Niemniej jednak Twoja uwaga jest słuszna i zostało to doprecyzowane w artykule 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *