citibank - promocja konto osobiste - darmowy rachunek
||

Łatwe 400 zł od Citibank po założeniu bezwarunkowo DARMOWEGO CitiKonta + 990 zł po otwarciu karty kredytowej!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank w swojej najnowszej promocji konta osobistego CitiKonto oferuje aż 400 zł w gotówce!

Rachunek, który zakładamy w ramach promocji jest całkowicie bezwarunkowo bezpłatny! Karta również jest bezpłatna! Pamiętajmy także o opcji złożenia wniosku o kartę kredytową Citibank, po założeniu której możemy zyskać aż 990 zł! Łącznie to aż 1390 zł do odbioru!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1.01.2021r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową Mastercard. Co ważne, posiadanie karty kredytowej w Citibank nie wyklucza z promocji!

Proces zawierania umowy rachunku odbędzie się zdalnie – poprzez zdjęcie twarzy i dowodu osobistego (biometria). Istotne, aby wykonywane zdjęcia były jasne, wyraźne, bez cieni i odbitego światła (tyczy się to zwłaszcza dowodu osobistego). Odnośnie dokumentu – musi on być na zdjęciach widoczny cały, bez krawędzi zasłoniętych palcami czy poprzez ucięcie kadru. W celu wykonania takiej weryfikacji pod koniec wniosku zostaniecie poproszeni o zainstalowanie aplikacji mobilnej i tam dokończenie procesu wnioskowania o rachunek. W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać z poradnika dotyczącego zakładania konta z wykorzystaniem biometrii przygotowanego przez Citibank.

Alternatywnie umowę o konto możemy sfinalizować za pośrednictwem wizyty kuriera, do czego zachęcam, ponieważ metoda ta jest w przypadku Citibanku najmniej problematyczna.

Promocja trwa do 30.11.2023. Pula wniosków jest ograniczona do 4000.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Pierwsze 25 zł

Pierwsze 25 zł jest banalne do zdobycia. Wystarczy założyć konto, wyrażając zgody na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych i reklamowych. Premię 25 zł otrzymamy do ostatniego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 375 zł

Kolejne 375 zł jest również proste do zgarnięcia. Co trzeba zrobić?

Aby zgarnąć 175 zł należy w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000 zł (może być to wpływ środków z naszego konta w innym banku).

Nagrodę 175 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Ostatnie 200 zł otrzymamy, jeśli w każdym z czterech miesięcy bezpośrednio następujących po miesiącu otwarcia konta wykonamy min. 5 płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy 50 zł na konto (co przez cztery kolejne miesiące daje nam równe 200 zł).

Nagrody będą wypłacane cyklicznie co miesiąc za spełnienie warunków w kolejnych miesiącach promocji.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Łączna premia to aż 1390 zł!

Tak! Zakładając CitiKonto i korzystając z promocji karty kredytowej Citibank z premią 990 zł łącznie możemy w prosty sposób odebrać dodatkowe 1390 zł, które w żaden sposób nie będzie opodatkowane!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – październik 2023

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2023


Czy CitiKonto naprawdę jest darmowe?

Tak! I to bezwarunkowo. Nie zapłacimy nic zarówno za konto, jak i za kartę! Mało tego, darmowe są także 4 pierwsze wypłaty z dowolnych bankomatów w kraju i za granicą w każdym miesiącu (każda kolejna wypłata to opłata 8zł, w wyjątkiem bankomatów Citibank). Do tego jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu! Naprawdę prawdziwe wow! Jeszcze tylko jeden z dużych banków na rynku może pochwalić się darmowymi ekspresowymi przelewami.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *